- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Awatar użytkownika
przez Marika
#37615
Według numerologii każdy człowiek, co 12 lat, ma dwa lata pustki. Lata pustki, czyli najogólniej, jest to niesprzyjający okres. Czas, w którym podjęte, nowe przedsięwzięcia nie realizują się. Na naszej drodze pojawia się bardzo dużo trudności i przeciwności, które wpływają na nas niekorzystanie, zniechęcają nas do wszystkiego. Ogólnie w ciągu tych dwóch lat, nie powinno się niczego nowego zaczynać, bo po prostu nie będziemy w stanie tego doprowadzić do końca. Całkiem inaczej jest, z tymi sprawami, które zostały rozpoczęte przed latami pustki - one się utrzymają, przetrwają ten ciężki czas. Będziemy mogli, w trakcie trwania lat pustki je kontynuować, ulepszać i spokojnie się nimi zajmować, z mniejszym lub większym powodzeniem.
Spokój i harmonia, a także świadomość, że teraz będzie łatwiej, pojawia się wraz z zakończeniem lat pustki.


Jeśli są osoby, które chcą, abym wykonała dla nich obliczenia i napisała, kiedy u nich będą lub już były lata pustki - Zapraszam. Proszę o podanie daty urodzenia. Od razu zaznaczę obliczam lata pustki, tylko dla osób zarejestrowanych na forum, nie ma możliwości, abym obliczyła komuś lata pustki dla siostry, mamy, wujka, partnera itp.
W przypadku, gdy lata pustki już miały miejsce, wymagam weryfikacji i odniesienie się do tego, jak one przebiegły, czy rzeczywiście, było tak strasznie?


Proszę się nie obawiać, gdy lata pustki aktualnie trwają lub dopiero mają nadejść - pamiętajcie, że tak naprawdę jeśli sami sobie nie zaszkodzicie, to nic/nikt Wam nie zaszkodzi. Myśli, przyciągają podobne wydarzenia, dlatego proszę o spokój, opanowanie i choćby nawet, to przyjęcie lat pustki, z uśmiechem i hasłem przewodnim w stylu "Nie poddam się!" Pozytywne nastawienie, to już połowa sukcesu. <ok>

[edycja 18.03.2016] -Obliczenia wykonuję tylko dla osób aktywnych na forum, z minimalną ilością 21 napisanych postów (posty z działu EZOCAFFE nie są brane pod uwagę).
Awatar użytkownika
przez daria
#37623
Mariko to ja jako pierwsza poproszę :) W pewnej sferze to u mnie pustka trwa i trwa i trwa; ) dane na priv przeslalam; )
Awatar użytkownika
przez free.hugs
#37628
Bardzo ciekawy temat, ja również poproszę. 6.02.1985
Awatar użytkownika
przez Marika
#37729
daria pisze:Mariko to ja jako pierwsza poproszę :) W pewnej sferze to u mnie pustka trwa i trwa i trwa; ) dane na priv przeslalam; )

Twoje lata pustki:
2012/2013
2024/2025
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
Ile kart?

Dziękuję za odpowiedź. Pytanie brzmiało czy Pan X[…]

Prośba o pomoc w interpretacji

Przyszło mi do głowy z ta 5 bulaw ze może też uważ[…]

Ciekawe spojrzenie ;) mi się wydaje że sprawiedliw[…]

Proszę o przesłanie na miłość. ZWIĄZEK Z INNEG[…]

Skorzystaj z darmowych wróżb