Skocz do zawartości

Tablica liderów

Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 2023.08.24 we wszystkich miejscach

 1. Polecam The Sinner (netflix), Unbelivable (netflix), Dopesick(Disney+), The Patient(Disney+), moze nie sa w 100% Kryminalne ale maja watek sledztwa i sa bardzo wciagajace.
  2 punkty
 2. Mi ten kapłan mowi ze musisz się czegos nauczyć, brakuje Ci kursu, szkolenia czy po prostu potrzebnej wiedzy. Moze myslą ze nic nowego Twoja osoba nie wniesie do grupy.
  2 punkty
 3. Witam, chciałam Wam zaproponować łączenie kart w pary i ich interpretację jako całości, prosiłabym Was również o własny wkład, aby korzystający z forum mogli w tym miejscu poznać różne spojrzenia na dane zestawy/ pary kart, ja spróbuję to robić na najbardziej rozpowszechnionej talii Tarota RW, kart nie odwracam, założyłam, że omawiane będą trzy sfery. Sfery, które wytypowałam to najbardziej "popularne", lecz pytania do Tarota powinny być konkretne więc : 1. Czy ta relacja ma przyszłość? (na związek/relację już istniejące, nawet 1 dzień :)) 2. Czy otrzymam tą pracę? (konkretną, złożyliśmy CV albo była rozmowa kwalifikacyjna) 3. Czy wynik tej konkretnej sprawy będzie dla mnie pozytywny? ( inne tematy, niedotyczące pkt.1 i 2) Postaram się wklejać obrazy tych omawianych dwóch kart, aby było trochę wizualizacji. Następnie zamienię ich miejscami i również napiszę co moim zdaniem oznacza ta para w powyższych pytaniach. Świetnie by było, gdyby byli chętni na dodawanie swoich skojarzeń/ doswiadczeń oraz po jakimś czasie możemy rozszerzyć/ zmienić pytania. Zapraszam do wspólnej nauki.
  1 punkt
 4. Pytanie z kim jest związany? Czy taka osoba istnieje w jego życiu. W jaki sposób buduje więzi emocjonalne w relacjach. Królowa Mieczy to raczej osoba z przeszłości, z którą właśnie nie było więzi/lub została przerwana ta więź. Myślę, że o tym jest ta wróżba, to stoi na przeszkodzie. Pozdrawiam.
  1 punkt
 5. Bardzo dziekuje za pomoc! Niestety bardziej sklanialabym sie ku innej kobiecie, na tyle co go znam to nie jest z matka zwiazany na tyle, zeby to ograniczalo jego wolnosc w podejmowaniu decyzji a juz szczegolnie jesli chodzi o zwiazki. Pamietam ze pobakiwal nieraz o tym, jak to sie nie uczy na bledach z poprzednich zwiazkow, i z tego co wywnioskowalam, to jego ostatni, a tym razem najdluzszy to byly jakies klimaty zazdrosci, ograniczania go z jej strony, jakby zniewolenia itd. Ale nigdy nie gadal duzo bo nie chcial, takie wkurzajace mowienie 'a' ale juz nie 'b'. Moze sie jeszcze kontaktuja albo sie nie wyleczyl. To ze sie nie chce agnazowac w pelni ze mna to juz wiem bo to pokazal, ciekawilo mnie co mu tam siedzi na duszy, ciezko go rozczytac. Jeszcze raz dziekuje!
  1 punkt
 6. Nie wiem czemu, ale przyszła mi do głowy matka, tak jakby nie mógł się zaangażować w związek z kobietą (tu chodzi o Ciebie), którą postrzega jako stabilną, do związku, bo pomiędzy stoi inna kobieta (nie chodzi mi o trójkąt a raczej coś co nie pozwala mu być z Tobą w pełni, może jakaś strata zw z kobietą). To może być niedomknięta relacja z inną kobietą lub taka lojalka wobec np. matki. Tak mi się skojarzyło. Tu kapłan kojarzy mi się z kimś kto nie ma kontaktu z emocjami własnymi, żyje w jakimś sztywnym schemacie
  1 punkt
 7. Bardzo dziękuję, dziewczyny :) Grupa nie ma charakteru konserwatywnego, raczej mniejszościowy, ale wszędzie znajdą się osoby konserwatywne pod pewnymi względami. Nie wiedza, ale sytuacja życiowa jest wyznacznikiem tego, czy przyjmują do grupy, czy nie. Dlatego tak zdziwiło mnie to, że spotkałam się z odmową. Pozdrawiam
  1 punkt
 8. Widzę to podobnie. Trochę faktycznie jakby grupa była hermetyczna lub konserwatywna, miała swoje zasady lub po prostu w tym momencie wstrzymała "nabór" nowych członków. Może potrzebują czasu do namysłu lub postrzegają Ciebie jako osobę nie dość doświadczoną w danej materii (paź), lekkoduszną czy impulsywną, popędliwą, albo chcą Cię przetrzymać na ten czas.
  1 punkt
 9. szkoda że temat umarł, jestem ciekawa jak inni interpretują karty
  1 punkt
 10. Rozkład ten widziałam gdzieś na YT, zmieniłam trochę pod swoje potrzeby;) W rozkładzie tym, u mnie po prawej stronie, to zawsze "strona" mężczyzny, a lewa kobiety. Zwykle po prawej stronie stawiane są karty dla osoby o którą pytamy, tym przypadku każda płeć ma swoją stronę. 1 Karta - co On ma w głowie, czyli o czym myśli, 2 Karta - co ON ma w sercu, z mojego doświadczenia jeśłi tutaj jest Królowa Buław zwykle mężczyzna uczucia swoje lokuje w innej kobiecie 3 Karta co On zrobi - tutaj karty wskazują co chce zrobić, jaki chce podjąć krok w kierunku Kobiety która pyta o mężczyznę. 4 Karta - co Ona ma w głowie, czyli myśli kobiety która pyta lub o którą pytamy. 5 Karta, co Ona ma w sercu, czyli jej uczucia do mężczyzny lub jeśłi pojawia się krół Buław, to Ona najprawdopodobniej ma innego. 6 Karta - co Ona zrobi, jakie ma zamiary, co zamierza zrobić. 7 Karta - to istota problemu, jeśli ukazuje mi się tutaj 10 kielichów okazuje się zwykle że jedna ze stron ma rodzinę 8,9,10 Problemy jakie mają. Karta 8 wskazuje na Kobiety Stronę, gdy ukazuje się 8 Kielichów kobieta ma zamiar zakończyć związek. Karta 10 wskazuje Jego stronę. Tutaj podajemy wskazówki jeśłi bardzo chcą, aby udało się patrzymy na przyszłość związku (karty11,12,13) jeśłi są pozytywne podpowiadamy czego mają unikać. 9 Karta wskazuje także istotę problemu, tutaj jeśli pokazuje mi się 10 Mieczy zwykle następuje koniec związku. Karty 11,12,13, to przyszłość związku, tutaj możemy "odczytać" jak będzie się relacja układała między nimi. Jeśli chodzi o czas, umawiamy się z kartami na ile rozkładamy karty, czy to 6-mcy czy też rok
  1 punkt
×
×
 • Utwórz nowe...