Skocz do zawartości

Tablica liderów

 1. lirith

  lirith

  Użytkownicy


  • Punkty

   5

  • Zawartość

   4 462


 2. Amandaa

  Amandaa

  Użytkownicy


  • Punkty

   4

  • Zawartość

   556


 3. Egeria

  Egeria

  Wróżki


  • Punkty

   4

  • Zawartość

   1 040


 4. Ismena

  Ismena

  Administrator


  • Punkty

   2

  • Zawartość

   10 265


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 2023.02.01 we wszystkich miejscach

 1. Ja nie neguję, nie mam nic przeciwko wierzeniu w to . Każdy ma prawo wierzyć w co chce. Ale często kobiety usprawiedliwiają toksyczne relacje właśnie tym. Trwają w takich ciężkich relacjach, męcząc się, bo tak musi być, bo to bliźniaczy płomień, czy cokolwiek innego. Kobiety mają ogólnie tendencje do zbytniego idealizowania miłości i bardzo szybko pod wpływem zauroczenia potrafią planować wspólną przyszłość w głowie, bardzo szybko się zaczynają angażować. Poza tym nie każde zauroczenie jest bliźniaczym płomieniem. Zauroczenie i pociąg seksulany bywa bardzo, bardzo silne wbrew pozorom. Daje to takie objawy jak są opisane powyżej w postach. Warto nie zatracić się w tych wierzeniach., bo można się gorzko rozczarować. Jakie to ma dla was znaczenie czy to bliźniaczy płomień czy bratnia dusza, czy cokolwiek innego? Miłość to miłość, nie ma lepszej i gorszej. Pozdrawiam :)
  2 punkty
 2. Życie, ja to wałkuje często.
  1 punkt
 3. Też i tak bywa, niestety...
  1 punkt
 4. Kobiety będące w związkach niekiedy też potrafią flirtować bez umiaru żeby podnieść swoje ego kosztem upatrzonej ofiary. A potem afera jak się utrze noska takiej, bo niewinna a jest zaczepiana etc. I jest jazda po bandzie żeby dowalić temu kto ujawnił taką agentkę.
  1 punkt
 5. Wydaje mi się, że każdy odbiera to na różne sposoby... Każdy ma swoje wierzenia i filozofie życiową , nie powinnaś z góry negowac czegoś, co czuje ktoś inny... tylko dlatego, że jest to spstrzeganie i odczuwanie inne niż Twoje... Pozdrawiam cieplo
  1 punkt
 6. Niektóre kobiety już mają czasem wręcz obsesję na punkcie wielkiej, wyjątkowej miłości i uniesień, relacje z toksycznymi osobami usprawiedliwiają jakimiś bliźniaczymi plomieniami. Kobiety nie dajcie się wciągać w takie relacje. Takie jest moje zdanie.
  1 punkt
×
×
 • Utwórz nowe...