Skocz do zawartości

Tablica liderów

Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 2022.09.27 we wszystkich miejscach

 1. Weryfikacja : 100% sprawdzalności - Pan zniknął, bo zajął się swoim życiem i rozwojem - zresztą ja też trochę byłam co do niego wycofana. Obecnie mamy kontakt, dużo profitów daje mi znajomość z tym Panem, uważam go za cennego znajomego - zerknęłabyś czy do końca roku będzie między nami panował spokój? Jak będzie mnie postrzegał w przeciągu tych kilku miesięcy. Mamy oboje dosyć mocne charaktery i czasami nieźle zgrzyta. Ale staram się skupiać na sobie i łagodzić wszystkie zapalające się bomby. Bardzo dużo od ostatniej wróżby myślałam jak poprawić i zmienić tę relację, by była bardziej zdrowa. Podziałałam, a teraz zobaczymy co na to energia. Pozdrawiam Cię serdecznie
  2 punkty
 2. Serdecznie zapraszam na wróżby! Życie każdego z nas to trochę taki ogród, w którym sadzimy i pielęgnujemy kwiaty - jedne kwitną, inne usychają, a jeszcze inne pozostają z nami tylko na krótki okres czasu . Osobiście uważam, że każdy z nas ma coś do przerobienia na tym świecie, jednak karty mogą posłużyć nam za użyteczną wskazówkę :) Zasady: Do wykonania wróżby potrzebuję daty urodzenia oraz imienia. Jeżeli chcesz zarysować sytuację, która wymaga dyskrecji - opisz ją na pw. NIE wykonuję wróżb w wiadomościach prywatnych. NIE wróżę na osoby 3 - uważam, że zaglądanie w energetykę osób niepowiązanych z nami w teraźniejszości może tylko zaszkodzić. NIE wróżę na zdrowie oraz kobietom w ciąży. Jedna osoba może zadać maksymalnie 2 pytania na miesiąc. Kiedy mogę odmówić wróżby? W zasadzie to w każdej sytuacji, gdy poczuję, że coś nie pozwala mi wbić się energetycznie lub gdy wyczuję złe intencje osoby pytającej. Odmawiam osobom, które pytają o to samo lub biegają od jednej wróżki do drugiej - szkodzą one wyłącznie sobie, ale ja szanuję swój czas i pracę. Gdy zadający pytanie znajduje się w bardzo złej kondycji psychicznej - każdy kryzys, załamanie, strach - to wszystko może pokazać się w kartach, przez co przekaz jest fałszywy. W sytuacji, gdy zauważę, że ktoś dyktuje swoje życie pod wróżby - bieganie co chwilę do wróżki, by podjąć decyzję może stać się uzależnieniem, należy podkreślić, że od kart można się tak samo uzależnić jak od wielu innych rzeczy - przez co jakość naszego życia, zamiast poprawiać, pogarsza się. Będę wdzięczna za wszelkie wstępne weryfikacje, zawsze staram się podchodzić indywidualnie i empatycznie do każdej osoby. Dlatego nawet najmniejsze słowo potwierdzające lub zaprzeczające będzie dla mnie cennym doświadczeniem. Należy również pamiętać, że w naturze musi panować harmonia - nie możemy tylko brać, należy również dawać. Zachęcam zatem do aktywności na forum i rozwoju - nie samymi wróżbami człowiek żyje
  1 punkt
 3. Hmm co do sylwestra to będę wypatrywać imprez gdzie ktoś potrzebuje osoby towarzyszącej. Co do spotkania jest to możliwe, bo on właśnie jakby nie zwraca uwagę TERAZ. Przypuszczam, że raczej już nie dojdzie ,bo po co ? Jeśli ja nie chce dać mu uczuć.
  1 punkt
 4. @Lilith ta znajomość w rozkładzie to takie never ending story trochę Generalnie aż zerknęłam w numerologię, bo mi to karmiczną znajomością pachniało. I owszem mamy wibrację relacji 9 - karmiczna jak diabli. Co to znaczy, to znaczy, że wasze kontakty będą się zapętlać i mogą być dwie opcje - będą szybkie i intensywne, albo powolne i trochę taka wojna na wyniszczenie. Macie coś do przerobienia w tym życiu. Być może byłyście w całkiem innych życiach partnerami i coś sobie obiecałyście. Generalnie pokazuje mi się wznowienie kontaktu, wspólne spotkania, dosyć nagle to może się pojawić i być intensywne, ładunek emocjonalny aż iskrzy - a potem znowu to samo jakiś zawód, rozczarowanie, być może toksyczne zachowanie, które zostało powielone x razy i znowu się to dzieje. Na spodzie Wieża - czyli będzie się waliło, a potem osunęła mi się talia i Głupiec - czyli kolejny początek. Jedna wielka pętla. Zakładam, że relacja należy do tych cięższych i bardziej wyczerpujących. Jaka rada? Poczekać aż emocje ostygną, poczekać aż wznowi się kontakt i bardzo porządnie to przegadać. Postawić jasne granice i zastanowić się, co tu nie gra w tej relacji. Jeżeli jednak jest ona zbyt obciążająca dla Ciebie - uciąć definitywnie, ale mieć na względzie to, że ona będzie wracać jak bumerang. Rozkład wyglądał trochę jak taki niekończący się cykl.
  1 punkt
 5. 1. Ja osobiście mocno sceptycznie podchodzę do pytania tarota o czas - według mnie nie jest on zbyt precyzyjnym narzędziem jeśli chodzi o ilość, bardziej jak zapytamy czy w okresie X się spotkam z kimś, to może potwierdzić lub zaprzeczyć. Nawiązując do Twojego rozkładu - Spotkasz się z nim, gdy on stwierdzi, że będzie to dla niego na rękę, opłaci mu sie - gdy będą go ku temu skłaniały sprawy biznesowe - ale te istotne dla niego. Czyli będzie chciał spotkania jak sam zdecyduje, Ciebie i branie pod uwagę Twoich uczuć i energii w tym rozkładzie nie widać niestety. 2. Może pojawić się jakaś okazja na dobrą zabawę, ale będzie się ona wiązała z jakimiś opłatami - być może zbiórka na imprezę albo jakaś zabawa na sali? Nie widzę byś była smutna i samotna w tym okresie. Królowa Monet też wskazuje na dużą zależność spędzenia czasu od Ciebie - jeżeli będziesz wypatrywać aż ktoś Cię zaprosi, może być kiepsko. Ale jeżeli np. postanowisz cos zorganizować z koleżankami, albo wypatrzysz jakieś fajne wydarzenie - może być bardzo przyjemnie.
  1 punkt
 6. Hej @Harper, zdecydowanie lepiej byłoby dla Ciebie znalezienie nowej pracy. Odniosłam wrażenie, że w obecnej czujesz się niepewnie, bo są ciągłe utarczki spowodowane czyimiś manipulacjami, które tak na dobrą sprawę niczego nie rozstrzygają. Pozdrawiam.
  1 punkt
 7. @ Jadwiga Na początku poszukiwania mogą być trochę mizerne, jednak karty pokazały szansę na zdobycie nowej posady, która powinna być bliżej. Wymagać ona będzie jednak aktywnych poszukiwań - jeżeli zauważysz, że obecne miejsce nie wykazuje chęci przedłużenia umowy z Tobą lub będziesz czuć się kiepsko w tej pracy - zaczynaj szukać od razu innych opcji. Karty wskazują na konieczność dużej aktywności z Twojej strony - unikać bierności. Być może ta praca również będzie tymczasowa, ale jeżeli będzie dla Ciebie korzystna pod kątem dojazdu, finansów lub zdobytego doświadczenia - warto się zgodzić. Niestety nic stałego na horyzoncie mi się nie pokazało. Ale kto wie, może trafi się jakaś oferta, każdy z nas ma bardzo duży wpływ na przyszłość, warto próbować szukać w różnych miejscach.
  1 punkt
 8. Witaj @Jadwiga W kartach widzę, że umowa albo nie zostanie przedłużona w ogóle albo postawione warunki będą bardzo niekorzystne.
  1 punkt
 9. @Reni45Karty dosłownie pokazały - odezwie się, ale dopiero jak ogarnie pracę i sytuację z kobietą, ponownie wyskoczyła mi postać kobieca. Być może ta kobieta jest związana z jego sytuacją zawodową lub rodziną - karty wyszły ponownie bardzo pracusiowe - postać siedzi i pilnuje Asa Denarów - więc znowu Pan akcentuje, że teraz na pierwszym miejscu sa sprawy materialne. Ale potem pojawia się Król Buław i Głupiec - podejrzewam, że prędzej czy później się odezwie - ale dosłownie wtedy jak wszystko inne będzie ogarnięte. Obecnie jest w najwolniejszej w całej talii energii - monet. Nie wiem czy próbowałaś się z nim kontaktować, ale jeśli nie ma odpowiedzi z jego strony karty każą dosłownie zająć się samą sobą. Żadnych kielichów - obecnie relacja trochę zwolni, ale nie ma jednoznacznego jej zakończenia. Pozdrawiam serdecznie.
  1 punkt
 10. Kochana Egerio weryfikuje wrzesień. Owszem jeśli chodzi o miłość miesiąc spoko. Zdarzyło się troszkę foszkow ale wszystko opanowane 😂 Generalnie dostatnio i komfortowo(o ile fizycznie tak to psychicznie bywało różnie, zwłaszcza pod koniec miesiąca). Ogólnie czytanie uważam za trafione. Co do tego na co mam uważać to już teraz mogę powiedzieć, że jest to najprawdziwsza prawda. 😁 Dziękuję kochana raz jeszcze 😘😘😘
  1 punkt
 11. Witaj @Reni45 Milczy, bo zajął się swoimi sprawami, ma trochę do ogarnięcia w domu i na chwilę obecną nie ma czasu ani ochoty na kontakt. Dosłownie pokazał mi się Rycerz Mieczy ze skwaszoną miną, który pognał w stronę 10 monet. Nie wiem czy jest to możliwe, ale pokazała mi się dodatkowo w rozkładzie 7 mieczy i Kochankowie- możliwe, że pojawiła się jakaś kobieta w jego otoczeniu.
  1 punkt
 12. Kochana @Shiroiluna Wyglada na to, że będzie między Wami ogólny spokój. Jeśli razem współpracujecie, to beda to dobre kontakty... Nie wykluczam jednak pojawienia się momentami stanów których nie nazwałabym może kłótnia raczej forma bardzo intensywnej wymiany zdań.😂 Możliwe po prostu, że każde z Was bedsie miało inna wizję i sprawa ta może e wymagać obgadania... A że charakterne z Was istoty to może być gorąco. Jednak to nie będzie walka raczej forma cierpliwego tłumaczenia i bronienia swojego punktu widzenia. Uważam jednak ze będzie między Wami ok. Mozliwe też że częściej będziecie się komunikować poprzez jakieś komunikatory, internet bo Pana może być gdzieś poza granicami państwa. Myślę, że bedzie Cię potrstrzegal jako osobę konkretną. Obowiązkowa. Może Cie mieć trochę za pracoholiczke. Poza tym za osobę pomocna, która chętnie dzieli się z innymi (wiedzą, materia, swoją pomocą, energia,) która czasem dział trochę na ślepo, po omacku. Wszystkiego dobrego 💕 iwanek
  1 punkt
 13. Kochana @vil_lemo Karty wskazują że jak dotąd mogło być cicho w tej sprawie. Wszystko jakby zawisło. Mozliwe też że pojawiły się jakieś dodatkowe trudności. Moim zdaniem padnie próba stworzenia czegoś nowego. Możliwe że odbędzie się nawet spotkanie w tej sprawie.. I perspektywa na to jest całkiem dobra. Ale karty pokazują, że stworzenie tego stowarzyszenia bedzie nie lada wyzwaniem. Powiedziała bym nawet że możesz mieć poczucie, iż wykonujesz "syzyfową pracę". Mam wrażenie, że pojawi się (albo już jest) ktoś, kto będzie narzucał Wam swoją wizję i za wszelką cenę bedsie chciał pociągać za sznurki w tej sprawie. Dlatego twój plan może być niezmiernie trudny w realizacji. Szanse są i potencjały także. Pozostaje kwestia odnalezienia siły i pokonania przeciwności. Mam nadzieję, że Ci się uda. Pozdrawiam serdecznie iwanek 💕
  1 punkt
 14. Witaj Egerio Raczej nie pojawila sie zadna oferta. W sumie to przez sytuacje w domu do lipca to nawet nie bylam w stanie NIC ruszyc. Od sierpnia zaczelam przegladac oferty I Nadal to robie, ale wybieram lepsze oferty pracy I aplikuje np tylko o jedna. Na razie jest cisza. Mozliwe jest tez ze moze byc obsuniecie czasowe wiec do konca bym tej wrozby nie skreslala. Na plus zaoszczedzilam pieniadze 🤑 na minus narobilam sobie nadzie ze ktos kogo znam a ma ogromne znajomosci pomoze - glupia ja! umiesz liczyc, licz na siebie. Zobaczymy czy cos sie ruszy w przyszlosci. W aktualnej pracy wczoraj padly pozytywne slowa od pan szefowych ze Maja szczescie ze Maja mnie w zespole. Wiec wyszlo na moje na koniec, ale kosztowalo mnie to 12 miesiecy stresu I ciezkiej pracy. Czuje teraz ze zakonczylam tutaj to co chcialam osiognac I ze dopielam swego. Tamte dwie kobiety mam nadzieje a tak czuje Maja teraz pod gorke. Czuje teraz ulge I jestem gotowa zeby isc do nowej pracy no ale musze ja znalesc. Dziekuje
  1 punkt
 15. Tak mam wrażenie , że nie chcę mi powiedzieć czegoś. Że ukrywa coś i ma problemy z używkami. Boje się tego.. i faktycznie nie wiem co zrobić. Odpuściłam
  1 punkt
 16. Uniwerek byłby lepszy choć nie ukrywam, że może być ciężko. Możesz spodkac się tam z mężczyzna (najprawdopodobniej z wykładowca) z którym możesz drzeć koty. Możesz czuć sie odrobinę samotna tam. Myślę jednak ze jest szansa na zdobycie dużej ilości wiedzy która może nieś za sobą nowe możliwości rozwoju, aby się tak jesdank stało nie możesz pozwolić by być ofiarą. Pozdrawiam serdecznie iwanek 💕
  1 punkt
 17. Witaj Egerio, przychodzę do Ciebie po poradę. Co będzie dla mnie lepsze - szukanie i zmiana pracy czy pozostanie w obecnej? Dane prześlę na priv. Miłego weekendu, Harper
  1 punkt
 18. Bardzo dziękuję za wróżbę@Shiroiluna ! Po pewnym czasie powrócę z weryfikacją! Pozdrawiam, Bella
  1 punkt
 19. Witaj, @Bella 1. Jeśli chodzi o działalność w ciągu 6 miesięcy, to na przestrzeni pierwszych dwóch powinna sobie radzić bardzo dobrze, przemyślane decyzje. Przez kolejne 4 działalność pokazuje się jako stabilna i rozwija w umiarkowanym tempie - nie widać na horyzoncie większych zagrożeń. Na spodzie pojawił się jednak pustelnik - trzeba będzie uważać, dobrze przygotować się na okres po upływie 6 miesięcy, działalność może na chwilę zwolnić. Rada - słuchać swojej intuicji, mądrze inwestować jeśli zajdzie potrzeba. Unikać współpracy z ludźmi o mętnych opiniach, takich, którzy wydają się coś ukrywać. Nie inwestować w ciemno. W momencie zastoju nie bać się powalczyć o klientów. W przestrogach pojawiły mi się spory i konflikty z jakimś starszym majętnym facetem. Może to być wspólnik albo upierdliwy i wymagający klient. Ogólnie powinnaś być dosyć zadowolona z wyników w tym czasie, nie widzę żadnych mieczy ani nagłego trachu, ewentualne zwolnienie, ale czasami każda działalność ma swoje przestoje. 2. Mocno pochłoną Cię sprawy finansowe, skupisz się na budowaniu swojej działalności. Widać jakiegoś kandydata w tym okresie czasu - ale mam wrażenie, że nie będziesz nim zainteresowana i raczej go spławisz, pojawi się jakieś rozczarowanie i być może kłótnia. Facet tak jak szybko się pojawił - tak szybko zniknie. Widzę Ciebie w samych monetach, 8 monet, 7 monet i Królowa monet - zdecydowanie nikt Cię nie zainteresuje na tyle, by oderwać Cię od rozwoju w sferze finansowej.
  1 punkt
 20. Dlaczego zaskoczyło? Wiem że karty pokazywały prace w lecie, dostałam propozycje ale nie odpowiadala mi umowa i śmiesznie pieniądze. W drugiej propozycji wynagrodzenia niższe niż w starej pracy. Szukam dalej
  1 punkt
 21. Dziękuję za wróżbę Życie to zweryfikuje i dam znać Może nie będzie aż tak źle 😓
  1 punkt
 22. @Niewiemkto Mam wrażenie, że ten temat zawodowy jest albo przewróżony - albo żadna konkretna energia co do tego przedziału jeszcze się nie ukształtowała. Trochę jakbym czytała we wzburzonym morzu - zastanawiam się czy nie pokazują mi się jakieś Twoje zawody z przeszłości albo obawy, ale spróbuję coś sensownego z tego wyciągnąć. Owszem pokazuje mi się jakiś nowy początek i podróż - lecz zostaje jakby przerwana jakimś problemami, widać nieporozumienie, rezygnację i konieczność zaciśnięcia pasa pod kątem finansowym. Może pojawić się spór z jakimś facetem - układ podsumowała mi 5 kielichów, czyli ogólne niezadowolenie i zawód. Może to coś Ci pomoże, że problematyczna oferta wyjdzie ze strony starszego mężczyzny. Już chyba drugi raz jak stawiam dla Ciebie karty, pokazał się Król mieczy, który macha i macha i tnie te wszystkie obietnice.
  1 punkt
 23. @Egeria Hmm staram właśnie brać przykład od Najlepszych. Rozmawiać z nimi , dopytywać. Jestem mile zaskoczona. Sama po sobie czuję, że jest to możliwe i jestem w stanie to unieść .. Czy karty coś jeszcze powiedziały o najbliższym czasie w mojej firmie?
  1 punkt
 24. Dobrze, że jest jakaś szansa na ofertę pracy, bo może od Nowego Roku albo i wcześniej nie będę bezrobotna. Mam w obecnej pracy umowę do końca roku ale już teraz jest mi ciężko w niej funkcjonować, wypaliłam się :)może nie tak zawodowo jak na to miejsce. Raz jeszcze dziękuję. Pozdrawiam
  1 punkt
 25. Hej @Niewiemkto, nie będziesz miała trudności w ukończeniu wszystkich etapów, ale licz się z tym, że czeka Cię ciężka praca zarówno pod względem nauki jak i pracy fizycznej. Faktycznie pod względem fizycznym będziesz miała ciężko, ale też praca, która wybrałaś do lekkich nie należy. Jednak podołasz wszystkiemu. Z kart wynika, że ukończysz te szkolenia do końca 2023 r. Sądzę, że skończysz je nawet z bardzo dobrymi wynikami. Pozdrawiam.
  1 punkt
 26. Hej @Lady-Blue, z kart wynika, że to wszystko nie skończy się na dwóch rozprawach. Nastaw się na to, że pierwszej rozprawy raczej nie wygrasz. Zaległe pieniądze jednak w końcu otrzymasz, ale to też nie nastąpi tak szybko jak sobie życzysz. Tutaj nastaw się na długie, nawet kilkumiesięczne czekanie. Jednak pieniądze na pewno będą. Sprawa ma się gorzej jeśli chodzi o nowy dochód. Tutaj karty wskazywały, że raczej nie zostaną Ci one przyznane. Podsumowując - stare zaległości pieniężne do Ciebie wrócą, ale nie licz na nowe dochody. Pozdrawiam.
  1 punkt
 27. Doskonale znam Twoje uczucie, myślę że obecnie wiele z nas się z nim mierzy. Może i jakiegoś wielkiego zastrzyku nie było, ale ten paź denarów nieśmiało się wychylał w ofercie zawodowej, może coś się jednak trafi. A propos numerologii, widzę, że w obecnym wyzwaniu masz liczbę 7 - przynosi konieczność przezwyciężenia poczucia osamotnienia lub odseparowania od innych, konieczność zadbania o siebie, swoje relacje. W roku osobistym masz do przepalenia karmę 16 - stąd ta samotność i stagnacja - jest to dla Ciebie wyzwanie by z nią walczyć. Rok 2023 będzie zdecydowanie wyzwaniem, ale gdzieś tam jest ten ochronny płaszczyk przed nieszczęściami.
  1 punkt
 28. Witaj, @.ozza. Czy widać zmiany w kwestiach zawodowych? Zaznaczyła mi się tutaj nauka czegoś nowego - ale powiedzmy na takim wyższym stopniu, zatem karty wskazały - że jesteś osobą dla której ten rozwój duchowy jest ważny i można powiedzieć, że przekłada się na inne sfery życia. Karty pokazują, że w kwestiach zawodowych może pojawić się jakaś korzystna propozycja. Ogólnie bardzo mocno zaznaczyła się pozytywna zmiana, gdy rozpoczniesz dokształcanie w jakiejś ezoterycznej dziedzinie, tak jakby jakaś przekładka zaskoczyła. Zatem jeżeli zastanawiałaś się nad rozwojem jakiś umiejętności, kursami albo nowym hobby związanym z ezoteryką - to jest to dobry kierunek, by polepszyć jakość życia, która ładnie może przełożyć się na osiągi w pracy. Sytuacja finansowa pokazuje mi się stabilnie, nie powinny pojawić się żadne druzgocące porażki ani przykrości w związku z karierą. Czy widać jakieś zmiany w relacjach? Na początku może być kiepsko w tej materii, możesz czuć się znudzona, zmęczona - niemalże nie będzie chciało Ci się wychodzić z łóżka, tak jakby utkniesz w mocnej stagnacji. Widać duże znużenie, zmęczenie, rezygnację. Potem natomiast pokazały mi się jakieś spotkania, wyjścia imprezy - jeżeli posiadasz partnera miło spędzony czas, jeżeli jesteś singielką możesz poznać kogoś kto wpadnie Ci w oko. Rozwój nowej relacji może być bardzo szybki i przerodzić się w coś poważniejszego - w stałym związku może nastąpić przejściowe ożywienie, ale ogólnie będzie mu przyświecać stabilizacja. Rada - staraj się być aktywna względem innych - niektóre relacje będą mogły wymagać dużej ilości pracy, by stały się satysfakcjonujące, nie bój się robić pierwsza kroku i nie zniechęcaj się epizodami, gdzie nic się nie będzie działo. Postaraj się w chwilach, gdy nic a nic się nie dzieje towarzysko skupić na samorozwoju. Czy rozwiniesz się zawodowo? Jeżeli będziesz chciała wejść na jakiś wyższy poziom, zdobyć lepszą pracę, ewentualnie starać się o podwyżkę - zajdzie konieczność dokształcenia, coś jest ukryte, czegoś brakuje do tego rozwoju. Pokazuje mi się tutaj konieczność podjęcia wysiłku - samoistnie niestety nie trafi się okazja np. na przeskoczenie na wyższe stanowisko. Po raz kolejny wyskoczyła karta zaznaczająca, że powinnaś popracować intensywnie nad rozwojem duchowym - być może spróbować jakiś nowych metod manifestacji, medytacji. Czy rozwiniesz się duchowo? Karty w sumie w poprzednich pytaniach cały czas krzyczały, że potrzebujesz tego rozwoju duchowego - tak jakby zatrzymanie go miało ewidentnie wpływać na jakość pozostałych sfer. Na początku Twoje poszukiwania będą bardzo intensywne, być może będziesz próbować różnych dziedzin do tego stopnia, że aż nie będziesz wiedziała w co ładować swój czas i energię. Widzę jednak jakiś całkiem nowy etap w tej kwestii - być może zainteresujesz się dziedziną, której do tej pory nie rozwijałaś zbyt intensywnie - widać, że spodoba Ci się to i odkryjesz od nowa pasję do samorozwoju i życia. Czy przełamiesz stagnację? Będzie na to duża szansa, ale tylko jeżeli podejmiesz intensywną pracę nad własną podświadomością, starymi wzorcami i skierujesz swoją uwagę na bardzo intensywny samorozwój, tak naprawdę w każdej części rozkładu mam Papieża i Księżyc - bardzo silne dla mnie ezoteryczne wyznaczniki potrzeby edukacji i rozwoju w tych kwestiach. Czy coś pozytywnego przyniesie 2023? Nie pokazały mi się jakieś większe wydarzenia - Głównie bardzo silny wpływ Twoich uczuć i lęków na kreowaną rzeczywistość. Coś tutaj jest do przerobienia, jest jakaś blokada. Tak jakbyś miała jakąś blokadę myślową - że coś pozytywnego może się wydarzyć, że nastąpi jakiś przełom. Ta stagnacja bardzo mocno wsiąknęła w Twoją energetykę. Jest tu jakaś potrzeba poszukania jej przyczyny i reakcja na to. Czy sama nie przyciągasz nieświadomie tej monotonni, jak wyjść z tej strefy komfortu i zyskać nowe wyzwania. Tak jak wspomniałam 2023 za każdym razem pokazuje mi się jako rok poświęcony Tobie - Twoim emocjom i rozwoju duchowemu. Wszystkie inne te kwestie są w porządku, nie ma tutaj jakiś złych wydarzeń, ale są one jakieś takie za mgłą.
  1 punkt
 29. Myślę o tym na poważnie, jednakże martwię się czy podołam fizycznie ( walczę w wadze piórkowej ) . Jak wiadomo trzeba przejść przez proces rekrutacji, potem szkolenie z dala od domu, egzaminy. Czy będę miała jakieś trudności z ukończeniem tych wszystkich etapów? Chciałabym to wszystko w przyszłym roku skończyć i iść tam do pracy, czy to się uda w 2023 czy się przeciągnie? Pozdrawiam
  1 punkt
 30. Witaj Iwanku :) Dane wysłałam na priv. Czy coś podzieje się w tej sprawie, uda się stworzyć nowe stowarzyszenie na miejscu? Pozdrawiam
  1 punkt
 31. Dobry wieczór Egerio, Chciałabym zapytać kiedy dostanę propozycje pracy? I czy będe zadowolona finansowo?. Odeszła z obecnej pracy. Sandra 08.04.1992
  1 punkt
 32. Jeśli mogę to mam pytanie .... Bo wróżbę o partnerze docelowym nie mam jak jeszcze zweryfikować a o Latynosie napisałam ile mogłam. Jak wiesz nie mam pracy, ale pewna kobieta zmobilizowała mnie do założenia instytucji pewnej sprawy sądowej i najpewniej skończy się dwóch sprawach jak dobrze pójdzie .... Pytanie czy najbliższa sprawa sądowa będzie wygrana i wypłaca mi zaległe pieniądze? Pytanie 2, czy dojdzie do drugiej sprawy sądowej i będę miała z tego tytułu stały miesięczny dochód? Dane na priv Dziękuję 😍
  1 punkt
 33. Witam, o to moje pytanie czy moja firma rozwinie się na skalę Polski a nawet skalę Europejską?
  1 punkt
 34. Iwanek a czy możesz zrobić pytanie: czy moja relacja z Jackiem ma sens? Czy lepiej aby inny mężczyzna do mnie przyszedł?
  1 punkt
 35. Hej @Shiroiluna, na wstępie chciałabym uprzejmie zapytać: czy mogłabym prosić Cię o wróżbę? Jeśli tak, poniżej przedstawiam interesujące mnie kwestie! :) 1. Jak w przeciągu kolejnych 6-ciu miesięcy rozwinie się moja obecna działalność? Jakieś wskazówki/rady/przestrogi? 2. Interesuje mnie przyszłość mojego życia uczuciowego w perspektywie kolejnych 6-ciu miesięcy. Imię oraz datę urodzenia podeślę na priv! :) Z góry dziękuję i pozdrawiam, Bella
  0 punktów
×
×
 • Utwórz nowe...