Skocz do zawartości

Tablica liderów

Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 2021.08.28 we wszystkich miejscach

 1. Zarejestrowałam się rok temu z polecenia, ale prawie nic nie pisałam, także przywitam się po raz drugi :) Jestem miłośniczka ezoteryki i również rozwoju duchowego. Moje największe pasji to dywinacja, astrologia i uzdrowienie za pomocą energii. Mam również kolekcje olejków eterycznych i jakąś tam powierzchowną wiedzę na temat run i magii ceremonialnej. Poza tym jestem dramatyczna, impulsywna, mam humorki, nie mniej nigdy nie życzę źle ;) Jestem 1 numero, a o astro będzie potem :) Lubię pomagać ludziom, także mam nadzieję, że może kogoś wesprze i pomogę udzielając w wątkach na forum.
  5 punktów
 2. Witam Wszystkich. Jestem Laura. Od jakiegoś czasu czytuję Karty Losu - znaczenie kart, wasze wróżby i interpretacje. Czas się przywitać i zacząć "uczestniczyć" w tym fajnym świecie tutaj. Z tarotem od dawna mam styczność - moja babcia to tarocistka z zamiłowania i pasji, trochę podpatruję ją, słucham własnej intuicji i również próbuję czytania... Będzie mi miło dzielić z wami doświadczeniem w tej materii
  5 punktów
 3. PROGNOZA / WSKAZÓWKI na Czas Przełomu (okres zmiany lat numerologicznych) od 7 września 2021 (Nów) do 31 grudnia 2021. Zasady podobne jak w poprzednim wydarzeniu, czyli najpierw wybieracie etap, który Was interesuje. Do wyboru macie dwa ETAPY. Przy wyborze ETAPU I, należy jeszcze wybrać dwie liczby z przedziału 1-78. Natomiast przy wyborze ETAPU II, należy wybrać jeden z pięciu tematów i dodatkowo wybrać cztery liczby z przedziału 1-78. Po wpisaniu się do tematu, Sowana wylosuje odpowiednie karty. Po otrzymaniu kart, w dziale INTERPRETACJE trzeba założyć nowy temat z prośbą o pomoc, oczywiście podając najpierw swoją interpretację. Pomóc w interpretacji może KAŻDY użytkownik forum, dlatego zachęcamy do odwiedzania tego działu i pisaniu własnych spostrzeżeń ETAP I: Wybranie dwóch liczb z zakresu 1-78 odpowiadających na poniższe zagadnienia: Rada na ten czas (pierwsza liczba). Moja mocna strona w tym okresie (druga liczba). ETAP II: Wybranie jednego tematu z poniższych pięciu, takiego, który najbardziej Cię interesuje: 1. Ludzie i kontakty (relacje niemiłosne). 2. Uczucia w istniejącym związku. 3. Praca (zawodowo). 4. Poznanie osoby do związku. 5. Emocjonalna równowaga. Następnie wybranie czterech liczb z zakresu 1-78 odpowiadających na poniższe pytania: A. Co nie chce odejść, a powinno? B. Co jest przeszkodą dla A? C. Co chce przyjść, lecz nie wpuszczasz? D. Co blokuje wejście dla C? Karty Sowana wyciąga do 19 września (niedziela), potem już nie. Tym razem z powyższego I etapu może skorzystać bliska Tobie osoba, oznacza to, że bliską Tobie osobę możesz poinformować o tej możliwości i ta osoba (nie Ty) wybiera dwie liczby z zakresu 1-78. Dla bliskiej osoby możesz skorzystać tylko z I etapu!!! Tylko za jej zgodą!!! ZAPRASZAMY
  4 punkty
 4. Dużo zależy od okoliczności Twojego życia. Jak masz rodzinę i dzieci, to odczytała bym tak: W domu (10 monet), może być powód do smutku, rozpaczy (5 kielichów), może być to powiązane z dzieciakami (Słońce). Rada jest taka: zamiast się dołować - pokochaj swoje dzieciaki (2 kielichy + Słońce), śmiej sie, ciesz się z nimi, nie mają nic złego w sobie - są dziećmi: beztroskimi, ale szczerymi (Słońce). Jeśli nie masz, to interpretuje tak: Może siedzenie w domu sprawia, że nasz dołka (10 monet + 5 mieczy, do tego Pustelnik z sumy - samotność, isolacja). Pokochaj siebie, zaakceptuj swoje wewnętrzne dziecko (2 kielichów + Słońce), wyjdzie na zewnątrz i ciesz się z małych rzeczy (Słońce). Niech tak będzie :)
  4 punkty
 5. Hej, jestem Paweł, num 5, Rak, Ascendent w bliźniętach, Księżyc w strzelcu. Interesuje się szeroko pojętym rozwojem duchowym, a tarot jest jednym z moich zainteresowań. Pozdrawiam :)
  3 punkty
 6. Chciałam pomóc ale widzę, że wszystko jakby zostało już wyjaśnione powyżej Bardzo czytelna wróżba i bardzo dobra jak na mój gust - mówi o tym aby zadbać o siebie i wykorzystać nadchodzącą szansę w Asie monet Wszystkiego dobrego na ten czas !
  3 punkty
 7. Jak patrzę na całą wróżbę i wszystkie karty jednocześnie to nasuwa mi się coś takiego: wszystko dzieje się swoim powolnym naturalnym tempem ale wolałabyś aby sprawy posuwały się nieco szybciej - jesteś niecierpliwa, ciągle czekasz na coś nowego, lepszego, mocniejszego bo jesteś już gotowa przenieść tą relację na tzw wyższy poziom (3 buław) bo wciąż nie jesteś pewna uczuć partnera, boisz się, że może się to nagle skończyć (Wieża). Może jest to wynik jakiś złych doświadczeń emocjonalnych z przeszłości z poprzednich związków. Ale taki pośpiech, zniecierpliwienie nie są wskazane - to chce już odejść. Takie zostawienie smutnych emocji i przeszłości za sobą właśnie chce do ciebie przyjść (8 pucharów) ale twój upór i nastawienie na to nie pozwala (Rycerz mieczy). Ktoś tu już napisał, że 8 pucharów to karta bramy - warto przejść przez tą bramę. Karty radzą aby spokojniej podchodzić do związku, niech przeznaczenie działa a ty obserwuj, patrz co się dzieje i jakie masz "opcje" do wyboru (2 buław) - spokojnie możesz sobie na to pozwolić bo masz w sobie to COŚ co przyciąga do ciebie partnera (Diabeł), coś co w nim go rozpala na Twój widok, pożąda cię i niekiedy obsesyjnie o tobie myśli Wszystkiego dobrego !
  3 punkty
 8. 3 punkty
 9. to ja też podzielę się swoimi spostrzeżeniami @Ankra Radę na najbliższy okres świetnie wyjaśniła @SowAna - dodałbym tylko, że As Monet zachęca do wykorzystywania nadarzających się szans, do brania z życia pełnymi garściami. Odniosę się zatem do tego co nie chce odejść a powinno - 8 buław to natłok wydarzeń, przejmowanie inicjatywy, ciągły ruch. Być może ostatnio miałaś dużo na głowie, być może bierzesz na siebie za wiele, dajesz innym w swoim otoczeniu od siebie bardzo dużo - uwagi, pomocy, zainteresowania zapominając o swoich potrzebach zatem może czas pomyśleć o odpoczynku, wyciszeniu i zwolnieniu.... 9 Monet, która chce przyjść ale nie chcesz wpuścić to potwierdza - to docenienie samego siebie i tego co daje nam życie, to zadbanie o siebie i stawianie swoich potrzeb na pierwszym miejscu
  3 punkty
 10. Jeśli chodzi o czas w tarocie to ja bym w ogole nie zadawała takiego pytania. Bardziej np. "czy x się rozwiedzie z żoną do końca 2021 roku". Mi się czas z AM nie zgadza nigdy, raz jeden dobrze czas pokazała mi Wieża - jest to okres od 20 lutego do 20 marca jeśli dobrze pamiętam, a sytuacja o którą pytałam zdarzyła się akurat 13 marca, chociaż wydaje mi się, że tutaj bardziej zadziałało znaczenie karty Wieża czyli po prostu nagle, niespodziewanie - bo właśnie takie zdarzenia pokazuje Wieża, a ja samym zdarzeniem byłam bardzo zszokowana i się totalnie go nie spodziewałam, myślałam że znajomy jest za granicą nadal a ten tu się rano zjawił w miejscu gdzie kiedyś że mną pracował, bo jak się potem okazało wrocil do Polski bo covid. Pytałam o to kiedy się spotkamy. Jeśli chodzi o 9 kielichów to dla mnie tak w sumie średnio, bo ja to bym osobiscie chciała 10 :D stabilnie i klasycznie, domek z ogrodem i 2 dzieci, może gdzieś jeszcze miejsce na samochód i psa. Nie widzę tego w 9. W 9 widzę seksy, mile spędzanie czasu i taka luźną przyjemną relację, jakieś randki tu i tam wypady na kolacje, tak romasowo bardziej. Ale nie każdy musi przecież chcieć zakladac rodzinę z 2 dzieci i budować dom, no nie? 😙 Więc ogólnie karta szczęśliwa na związki, ale raczej nie takie typu dom rodzina (a przynajmniej dla mnie). Jeśli chodzi o 2 kielichów to jeszcze zanim przeczytałam tekst na dole pojawiło mi się w glowie to, że do tego rozwodu nie dojdzie. Potem ten król buław zapachniał jakimś romansowym klimatem, a Wieża jakimś rozczarowaniem. Ale może to tylko takie dziwne odczucia. Oby po prostu było tak, że ta dwójka pucharów miała pokazać po prostu odpowiedź twierdzącą i tyle, chociaż nadal mam jakieś dziwne odczucia.
  3 punkty
 11. W zasadzie widzę to podobnie jak Lilith Pytasz głównie o uczucia zatem kielichy mówią, że cieszy go wspólnie spędzany czas z Tobą, dobrze się czuje w Twoim towarzystwie, czas spędzany razem uważa za przyjemny. Rycerz buław to głównie uczucie namiętności więc zdecydowanie pociągasz go Moc jest wstrzemięźliwością, panowaniem nad popędami, wyczekiwaniem odpowiedniej chwili Podsumowując - w mojej opinii uczucia są ale być może to dopiero początek czegoś między Wami i Pan jeszcze nie zdecydował co dalej lub ma problem z wyrażaniem tych uczuć.
  3 punkty
 12. Do końca wakacji zostało już niewiele dni, stawianie kart na ten okres wydaje się być bezsensowne, proszę o nie dodawanie kolejnych próśb. Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas z Tarotem i jego interpretacją.
  3 punkty
 13. Witaj, podrzucę też swoje spostrzeżenia tu widzę ogromną chęć poznania (8 buław) ale to będzie odbywało się spokojnie, z rozwagą bez większych porywów - przynajmniej na razie bo taki jest właśnie Rycerz mieczy Umiarkowanie to celowe panowanie nad emocjami, Pan się nie spieszy, chce to rozegrać po swojemu (6 buław) jest otwarty na tę znajomość, niczego nie zakłada z góry Koło fortuny wskazuje, że Pan jeszcze nie podjął decyzji co dalej ale 10 pucharów pokazuje, że nie jest typem kobieciarza - zależy mu na stałym związku, czy z tą kobietą - tego jeszcze nie wie nie do końca dobrze zadane pytanie ale patrząc na układ ja widzę w 5 pucharów jakąś tęsknotę, może rozpamiętuje jeszcze poprzednią relację niemniej Słońce mówi, że chce to zmienić , a w 3 buław, że gotowy jest rozpocząć coś nowego Podsumowując - po kartach widać, że jest to początek znajomości, Pan nie podjął jeszcze konkretnej decyzji co dalej zrobi ale jest otwarty na tę znajomość, chce się bliżej poznać i na spokojnie chce sam zobaczyć co z tego wyniknie. Życzę wszystkiego dobrego Twojej znajomej !
  2 punkty
 14. Hej @Anilu, w moich kartach wyszło, że znacznie lepsze korzyści odniesiesz w pracy A. Pokazała mi się wbrew Twoim obawom większa szansa na rozwój, a nawet dodatkowe pieniądze. Będziesz też miała większą możliwość decydowania o sobie i swoim czasie pracy - w każdym razie więcej zysków niż strat. W pracy B natomiast po początkowym okresie zadowolenia, nastąpi u Ciebie punkt zwrotny, po którym poczujesz się przeciążona i przybita jeśli nie nadmiarem zdań, które będziesz miała to być może sytuacją w pracy, bo dość mocno zarysowały mi się negatywne emocje związane z osobami w Twoim otoczeniu - mam wrażenie, że osoby te będą miały trochę niepoważne i lekceważące podejście do swoich obowiązków. Pozdrawiam.
  2 punkty
 15. Hej, trochę podpowiem, mam nadzieję, że pomogę. 8 buław to także karta komunikacji, w tym znaczeniu można powiedzieć, że myśli o dążeniu do bliższego poznania jej i w ten sposób wyrobi sobie opinię o jej osobie, natomiast rycerz monet to osobnik, który nie jest pochopny w swoich sądach, ale powoli i wytrwale dąży do osiągnięcia celu. Umiarkowanie to inaczej wstrzemięźliwość, więc tutaj może znaczyć, że pan chce poczekać na rozwój sytuacji (jak wyżej będzie czekał na korzystny moment i wyrobienie sobie o niej opinii), jednak jak wskazuje 6 buław, gdy nadarzy się okazja przystąpi do działania (6 buław to karta postępu i zwycięstwa). Król kielichów wskazuje, że ten pan może mieć problemy z wyrażaniem uczuć, bo najzwyczajniej w świecie jest nieśmiały, ale jest zafascynowany możliwością nowego uczucia i nie wyklucza chęci bliższego poznania jej, na co również wskazuje karta Głupca - on dopiero może wchodzić w świat uczuć i tak na dobrą sprawę nie wie czego się spodziewać. Uwzględniając poprzednie karty powiedziałabym, że ten pan będzie obserwował tą panią w jej środowisku i oceniał jej zachowanie (7 buław może mówić o postawieniu kogoś na świeczniku celem oceny), by z czasem zadecydować kiedy i czy w ogóle warto angażować się w tę relację (Koło Fortuny nie zawsze oznacza przeznaczenie, szczególnie, że nie takie było pytanie, co raczej ilość czasu, np. rok). 10 pucharów mówi, że jeśli ocena wypadnie pomyślnie to jest duża szansa na poważny związek, zakończony założeniem rodziny. Przy wróżeniu nie powinno się zaglądać w czyjeś życie bez jego wyraźnej zgody, więc to pytanie nie powinno zostać zadane, ale to typowy błąd osoby początkującej dlatego wyjaśnię znaczenie kart... Ten układ kart pokazuje, że pan może być jeszcze w związku jednak niebawem z niego wyjdzie, ponieważ obecna sytuacja nie sprawia mu przyjemności lub zawiódł się na uczuciach względem kogoś. Trochę czasu minie nim wyjdzie ze swojej strefy komfortu (ogród na karcie Słońca), ma jednak nadzieję, że sytuacja się poprawi (radość chłopca na karcie Słońca), a on zacznie snuć nowe plany (karta 3 buław - mężczyzna patrzący na odpływające statki). Zarówno 5 kielichów jak i 3 buławy są kartami bramami sygnalizującymi zmiany i przekraczanie życiowego progu. Mam nadzieję, że trochę pomogłam. Jeśli wróżenie to Twoja pasja to popracuj nieco nad BHP Tarota - tutaj szczególnie zwróć uwagę na to, że nie wolno zadawać pytań o życie prywatne osób trzecich i mam tu na myśli ostatnie pytanie, które nie powinno być zadane. Pozdrawiam.
  2 punkty
 16. Witaj @Nascent 1. 9 monet to karta singla - w dodatku szczęśliwego singla. Z tego co ja widzę to Twojej koleżance jest dobrze tak jak jest, jest niezależna i bardzo to lubi. Nie zamyka się na innych ludzi i być może coś między wami zaiskrzyło (2 kielichów) ale panuje nad swoimi emocjami co pokazuje 8 monet - ma wiele do przepracowania, chce teraz zadbać o siebie, skupić się na sobie i swoich rzeczach. Tak ja bym to widziała. 2. po Słońcu można wnioskować, że być może będzie chciała ale patrząc na 7 kielichów sama nie będzie wiedziała co tak naprawdę napisać tobie - 7 kielichów dla mnie to marzenia, wybór z wielu możliwości i wybór niemożliwy bo to taka sytuacja kiedy nie umiemy wybrać Czy odpisze to tego karty nie powiedziały bo Twoje pytanie było czy będzie skora odpisać a nie czy odpisze.... Niemniej życzę wszystkiego dobrego ! Oby wszystko poszło po Twojej myśli. Pozdrawiam
  2 punkty
 17. Dziewczyny, dziękuję, bardzo mi miło jest :) Cieszę się, że tu trafiłam
  2 punkty
 18. Cześć Reflection Życzę mile spędzonego czasu na forum
  2 punkty
 19. 2 punkty
 20. 2 punkty
 21. @Amandaa lata temu w tv widziałam, gdyby nie te kolczyki ktore nie pasowaly mi do innych filmow to bym w zyciu na to nie wpadła 😅 Ok, teraz zagadka
  2 punkty
 22. Dziękuję Egerii, że pomaga mi w trudnych sytuacjach i życiowych rozterkach. Jej wróżby zawsze są rzeczowe i konkretne. Jest naprawdę genialna w tym co robi i jak dotąd wszystko się sprawdza ❤️.
  2 punkty
 23. może powinieneś coś rozpocząć , coś długofalowego może też radzić, abyś traktował wszystkich jednakowo, nie zważając na status czy stanowisko Śmierć może czasami oznaczać dość długą wyprawę, w końcu nie stoi w miejscu A Twoja mocna strona potwierdza, że z tym powyższym sobie poradzisz W pozycji Co nie chce odejść może pokazywać tą gorszą stronę Cesarzowej, może kapryśność, obrażalstwo, wywyższanie się, niezbyt stosowny ubiór, wydawanie innym poleceń nie mając ku temu, a ni predyspozycji, a ni autorytetu, może też wskazywać na samo zachwyt, też lenistwo i wygodnictwo. Z 6 buław, czyli tym, co jest Twoją mocną stroną, ta Cesarzowa idzie w parze, 6 buław jako ta przeszkadzająca jest mniejsza Cesarzową, lecz na koniu , zachwycona jest swoimi osiągnięciami i zachowuje się jako taki kogut i paw jednocześnie. Resztę zostawiam koleżankom i kolegom, a i inne spostrzeżenia na temat wszystkich twoich kart mile widziane
  2 punkty
 24. SowAna, bardzo dziękuję za pomoc i założenie postu.. I opis, interpretację moich kart. Dziękuję również Haniel, Reflection oraz LauraSeven❤️❤️❤️. Wszyscy macie rację.. Ja tak żyje, zawsze musiałam sobie radzić sama, wsparcie mam od najbliższych ale raczej.. Będzie dobrze.. I na tym koniec.. Muszę dać sobie luz anie umiem.... Wszyscy znajomi wiedzą że mogą na mnie liczyć i czasem wykorzystują... Ja jestem sama, nie mam partnera więc liczę zawsze sama na, siebie i to ta gonitwa, stres itp... Moje życie to ciagje praca, od 18 roku życia aby na wszystko starczyło.. A i tak żyje od wypłaty do wypłaty.... Niestety obecnie jestem za granicą i tam przez pracę teraz jestem po operacji kręgosłupa... Tutaj wszyscy macie rację.. Musiałam się zatrzymać, pomyśleć i nadal mam stres co dalej. Co z pracą, czy znajdę lżejsza pracę bo brak dobrego zawodu i języka..... obecnie jestem w takim zawieszeniu, myślę czy przenieść się bliżej granicy, czy dam radę to zrobić. W domu nie byłam rok i też tęsknię... Za dużo myślę ijak piszecie ja bardzo chętnie wszystkim pomogę a sama nie bardzo chce tej pomocy a z drugiej strony nie widzę i nie znam nikogo kto by to zrobił. Operacja dała mi do myślenia, aby się zatrzymać i może zmienić coś w swoim życiu. 😊 Choć tutaj potrzeba siły a ja potrzebuje psychicznego odpoczynku... Raczej depresji nie mam ale ciężko w tym moim życiu, choć ogólnie jestem optymistką, tak mówią 😊 Tak po krótce chciałam opisać moja sytuację.. Bo i karty widzę takie wyciągnęłam. A Wy bardzo trafnie je wyjaśniliście. Mam nadzieję że powoki uda mi się osiągnąć stabilizację i może ktoś w końcu I mnie pomoże,. Za tydz kończę rehabilitację i muszę zacząć cos postanawiać. Dziękuję 💞 jeszcze raz Wam wszystkim za interpretację a Tobie SowAna za to że w moim imieniu założyłaś ten wątek z prośbą o pomoc. Pozdrawiam serdecznie 😊
  2 punkty
 25. Cześć Laura :) Też pisze tu aktywnie od niedawna, i miło Cię poznać :) Uważam, że posiadasz naprawdę dobrą wiedzę i podziwiam ją :)
  2 punkty
 26. 2 punkty
 27. Na forum nowa nie jestem - od dawna czytuję Karty Losu ale dopiero dziś postanowiłam bardziej aktywnie uczestniczyć w tym świecie Niemniej jeśli jako tzw szczypiorek mogę skorzystać z wróżby to bardzo chętnie wybrałabym część I czyli o Radę w pewnej sprawie na ten najbliższy czas przełomu lat i wybieram karty nr 51 i 72
  2 punkty
 28. Diabeł w sensie pozytywnyn jest kartą seksu, namiętności, za tym - jesteś namiętna, kusząca, czarujesz innych jak oddychasz, do tego masz mocną aurę seksualną, a może i chęci - 2 buław tu akurat ostrzega - zatrzymaj się, rozważ plusy i minusy, zanim posłuchać instynktow. Co do dalszych kart - rzeczywiście, są specyficzne, ale 3 buław nie zawsze jest pozytywna, może też zaznaczać relacje i plany ciągnące się w nieskończoność - i zero konkretnego działania. I oczywiście, że te plany i spokój w 3 buław niszczą różnego niespodzianki, nagle spadające na wasze głowy (Wieża) - i jak zawsze w Wieży głównym zadaniem jest się uwolnić od komfortowej pozycji, oczekiwań i zacząć, otworzyć oczy - cóż, na emocje i stany negatywne, nie powiedziane, chowane przed sobą nawzajem. Coś co dawno męczyło że środka, ale czym nie chciało się psuć całości - to wszystko 8 kielichów. Trzeba wypuścić to na wolność, pozwolić związkowi odżyć, się zmienić pozwolić sobie czuć... A blokują to mylne przekonania i wizji umysłowe, i ostra pewność swojej racji -Rycerz Mieczy. Ty trzeba powiedzieć, że silne strony mogą też nawiązywać do związku, i Diabeł tu, poza seksem i dobrami materialnymi zaznacza również uzależnienie od komfortowych iluzji - a zatem nie pozwól sobie być okłamana, badaj, wątp, abyś zawsze widziała przed sobą prawdziwy obraz relacji (2 buław) Trzymam kciuki i życzę dużo miłości
  2 punkty
 29. Podziwiam wasze interpretacji, Kochani! Moim zdaniem sprawa wygląda tak, że Ankra przeszła sporo życiowych lekcji, smutków, odrzucenia. Sprawiło to, że jest osobą silniejsza (co potwierdza częściowo Król Buław), i życzliwa wobec słabych i odrzuconych - przykre doświadczenia dają ciekawą osobowość. Nie mniej samo pytanie i wylosowana 5 monet mogą wskazywać na tendencje do dołków, i nawet depresje. Co do reszty kart: Dla równowagi powinnaś się odprężyć, docenić siebie i małe przyjemności życiowe - pyszne jedzenie, ładną sukienkę, a może nawet ciepło Słońca i zapach liści we własnym ogródku - ciesz się tym, co masz, bo na to zasługujesz - na depresje bardzo poleca się mindfulness, również jak i ogólnie na stabilność emocjonalną. Odnaleź dla siebie strefę komfortu i w niej siedź - to wszystko było o 9 monet ;) Nie pozwalasz sobie na to, nie wiem, czy wpływa na Ciebie mężczyzna, ale w Królu Buław raczej widze Twoja postawę - niezależna, masz życie pod kontrolą, trzeba walczyć, pędzić... - bo musisz! I pędzisz, biegniesz, ciągle jakieś nowości, ludzie, informacja - 8 buław, natomiast to chyba powstrzyma wejście na kolejny etap życiowy (3 monet) - ukończenie studiów, zatrudnienie, wyższe stanowisko (też patrzę na radę - As Monet)? Jak tylko tego osiągniesz, to skończy się ten natłok bez końca. Rada też kieruje w tą stronę - As monet -to szansa, nowa droga, która przed Tobą się otwiera - może nieść możliwości materialne, zdrowotne. Czyli zaakceptuj nową drogę zawodową, metodę leczenia, lub nawet poprostu bądź bardziej egocentryczna i lsnij jak moneta ;) I będzie dobrze :) Szczególnie że suma że wszystkich kart to Siła, ktora też zaznacza dobre samopoczucie psychiczne :) Dodam: zauważylam, że wszystkie pozytywne karty w tej wróżbie to monety, a wszystkie negatywne - Buław Czyli rzeczywiście szkodzi przesadna aktywność, kontrola, dramaty, szybkie pędzenie naprzód. Pomaga odwrotnie poważne, spokojne i praktyczne podejście do życia - i na ten moment tego się trzymaj. I zwolnij tempo :) Powodzenia :)
  2 punkty
 30. Hajo Banzhaf jako radę w 8 kielichach opisuje tak "Zrezygnuj z nawykowych zachowań; szukaj nowych dróg" i myślę, że w Twoim rozkładzie fajnie to pasuje Nie bój się odpuścić czegoś co już Cię nie cieszy, co robisz na siłę, poddaj się przeznaczeniu. 8 kielichów to karta brama czyli coś musi się zmienić - musisz przejść przez tą przysłowiową bramę. Może jest to to co pokazują jednocześnie 2 buław i 3 buław czyli musisz zmienić nastawienie w związku, być bardziej cierpliwa i rozsądna jak 2 buław - w końcu jakby nie było to Twoja rada na ten czas
  2 punkty
 31. w 8 kielichów jest swoistą odwagą pozwalająca ważyć elementy różne, to co posiadamy, lecz nam ciąży, bez względu na wysiłek, czas, pieniądze włożone w dane "przedsiębiorstwo", a tym co dla innych może być niewyobrażalnie "głupim" posunięciem, a dla nas jest jedynym rozwiązaniem. W wyniku takich rozważań postanawiamy pozostawić coś prawie dokończone, czy to budowany dom, czy szkołę, czy pracę, czy relację, ponieważ gdzieś w środku wiemy, że to nas ubezwłasnowolnia, krępuje, pozbawia radości. Pozwala wyruszyć w świat, zostawiając smutki i problemy za sobą. Mi 8 kielichów często pokazuje stan, w którym człowiek ma dość walki, nie ma już ochoty podtrzymywać z kimś relacji na siłę, nie ma ochoty cokolwiek udowadniać, rezygnuje z planów w ostatniej chwili, ponieważ te plany nie są wspólne, zwyczajowo odpuszcza walkę.
  2 punkty
 32. @Ankra pozwoliłam sobie wstawić karty wylosowane przez Ciebie, mam nadzieję, że użytkownicy pomogą zinterpretować, zapraszam chętnych i korzystających z tego działu:) Zacznę od Rady - As monet - małe kroczki, propozycja dawania w niewielkich ilościach, próbowanie, otwieranie się na prezenty od innych Mocna strona - współodczuwanie, głębokie rozumienie potrzeb innych, umiejętność samodzielnego radzenia z przeciwnościami losu... Patrząc na te dwie karty dochodzę do wniosku, że nie umiesz prosić i brać, nie umiesz przyjmować a ni darów, ani komplementów, a sama chętnie rozdajesz , zapominając o równowadze
  2 punkty
 33. Weryfikacja Ciężko powiedzieć o co dokładnie chodziło, miałam sporo imprez, ale o nich wiedziałam wcześniej. Może chodzi o to że nastawienie miałam słabe, a okazało się że było bardzo miło
  2 punkty
 34. 3 buław, jako to co nie chce odejść, a powinno - człowiek na tej karcie na coś czeka, czeka na jakiś efekt, na coś, co ma nadejść, w buławach zapewne jest niecierpliwy, może też czekać na zbyt wiele Wieża też to potwierdza, przeszkadzając odejść 3 buław może wskazywać na zniecierpliwienie, na chęć osiąganie celi "natentychmiast", nieumiejętność czekania
  2 punkty
 35. Diabeł - mocna strona - ciągną się ludziska do ciebie, umiesz w towarzystwie podgrzać atmosferę, masz w sobie ogień, przyciągasz różnych ludzi, coś masz w sobie może chochliki w oczach, może jesteś super atrakcyjna (taka sexy)
  2 punkty
 36. Naprowadzam :) 2 buław - to wybór i niezdecydowanie, jako Rada może oznaczać: nie śpiesz się, przyjrzyj się temu na co patrzysz, miej zapasowe rozwiązanie (alternatywę), obstawiaj na wyścigach czy w lotto dwie cyfry, przed podjęciem kroku spójrz pod nogi, aby się nie przewrócić o przysłowiowy próg, dwa to więcej niż jeden, dublowanie ruchów, planuj, nie działaj pochopnie- chyba starczy
  2 punkty
 37. Uważam, że nie ma co było wyciągać to dodatkowe karty... 2 kielichów zaznacza miłość, pojednanie w związku - nie jest to karta rozwodowa. On może obecnie i chciał by, ale będzie to dla niego droga przez mękę z odejściami, powrotami i męczącym sumieniem (8 kielichów). Co do przeszłości to 9 kielichów jest kartą radości i satysfakcji, ale egoistycznej, skierowanej na jedną osobę (wszystkie 9ki są egoistyczne). Sądząc po innym kartą - będzie to luźna, radosna relacja układana pod niego + 9 kielichów nie jest kartą związkową. Może powrócić do żony, a ona zostanie kochanką. Co do kart dociągniętych - no tak jak powyżej było napisane - wydarzy się coś niespodzianego, przez co pewnie powróci do żony... Życzę Twojej znajomej dużo prawdziwej miłości :) Niech wszystko rozwija się ku jej dobru (w sensie globalnym) :)
  2 punkty
 38. Jak dla mnie pytanie czy się rozwiedzie jest pytaniem zamkniętym na które odpowiedź ma być tak lub nie i Dwója pucharów odpowiada właśnie twierdząco Ja osobiście tak bym to odebrała
  2 punkty
 39. Wypoczynek ? Chyba ,ze to po slowacku
  2 punkty
 40. dla mnie Sprawiedliwość to taka karta rozumu, nie ma w niej miejsca na emocje . To takie uporządkowanie swoich spraw, ich wyjaśnienie i znalezienie idealnego złotego środka. Dostaniesz to na co zasługujesz, na co zapracowałaś... To co widzę w Twoim rozkładzie to to, że jeśli odezwiesz się do znajomego masz dużą szansę na naprawienie, odnowienie waszej relacji/ przyjaźni (10 kielichów) na wyjaśnienie raz na zawsze waszych spraw i tego co was skłóciło (Sprawiedliwość) pod warunkiem, że pozostaniesz spokojna, podejdziesz do sprawy z rozwagą, na chłodno i spokojnie (2 mieczy) Król buław i królowa buław tutaj bardziej wyglądają mi na osoby które po prostu mają chęci do działania (czytaj pojednania) i wydają się dojrzałe (nie to co Paź buław czy porywczy As buław) Mam nadzieję, że tak właśnie będzie - tego życzę, powodzenia !
  2 punkty
 41. Dzień dobry Kochani ! Stawiając sobie wróżbę dla siebie na najbliższe tygodnie (ogólnie co mnie czeka, jaką radę dają mi karty) wylosowałem następujące karty: 10 MONET - 5 KIELICHÓW - 2 KIELICHÓW - SŁOŃCE Przyznam szczerze, że zaintrygował mnie ten rozkład bo wsród niezwykle dobrych i pięknych kart pojawia się 5 Kielichów... 10 Monet to karta całkowitego spełnienia, opisuje sytuację, w której mamy wszystko czego pragnęliśmy - pieniądze, zdrowie, miłość, przyjaźń 2 Kielichów znów mówi o początku jakiegoś nowego związku - romansu, przyjaźni, współpracy zawodowej... Słońce to też dla mnie jedna z najlepszych wróżb w tarocie A wszystko to burzy 5 Kielichów i nie wiem jak to zinterpretować ???? Czy rzeczywiście to jakiś żal, rozczarowanie, strata, rozstanie, tęsknota ? Gdzieś tu na forum przeczytałem, że może to być jakieś przebudzenie ze złudzeń, tęsknota za czymś czego już nie mamy i nie możemy mieć ale też rada aby przestać rozpamiętywać i nie poddawać się kiepskiej sytuacji, bo nie leży to w charakterze piątek Zatem intuicyjnie tak odbieram całą tą wróżbę: osiągniesz wszystko czego pragniesz (10 Monet) tylko nie rozpamiętuj tego czego już nie masz (5 Kielichów) a pojawi się szansa na wspaniałą relację (2 Kielichów) która da mi szczęście (Słońce). Piszę, że intuicyjnie tak to odbieram bo analizując swoją obecną sytuację tak się właśnie w moim życiu dzieje - pragnę znów być z kimś w związku ale rozpamiętuję poprzednią relację i to jak było nie doceniając tego co aktualnie mam w nowej znajomości. Jeli chodzi o pracę to też stoję przed nowym projektem, który zdaje się, że da mi satysfakcję, zadowolenie i pieniądze ale jak zwykle martwię się czy to się uda.... Powiedzcie czy moje spojrzenie jest słuszne ? A może jakoś inaczej to widzicie ? Za wszystkie sugestie będę wdzięczny
  2 punkty
 42. Moim zdaniem @Haniel Twoja interpretacja jest jak najbardziej prawidłowa .
  2 punkty
 43. Powiedziała bym, że jest mu z Tobą wiesolo, rozrywkowo i całkiem miło spędzić czas (3 kielichów). Reszta kart jest typowo seksualna: pan płonie od porządnia (Rycerz Buław + Siła), między wami jest zawirowanie małych iskierek, które łączę się w ogień namiętności. Jesteś bdla niego mega seksi, z tym niezależna, dostojna - ktoś, o kogo warto powalczyc (Siła). Namiast nie ma kart głębokich uczuć: 3 kielichów, mimo że należy do kielichów, jest wesołą, lekką rozrywkową, reszta wskazuje na porządnie, a nie uczucia. Ale jeśli dawno jesteście razem to taka chemia w cale nie jest zła! + Warto zwrócić uwagę na to, że 3 kielichów często zaznaczają trzecią osobę + Siła może prezentować inną kobietę. Nie mówię że tak jest, ale ostrożność warto zachować. Trzymam kciuki za prawdziwą miłość ;)
  2 punkty
 44. Myślę, że facet bardzo dobrze czuje się w Twoim towarzystwie, spędzacie razem czas w przyjemny sposób. Wygląda na to, że bardzo go pociągasz i uważa Cię za interesującą i piękną kobietę, ale nie jest to taka miłość (na ten moment) z serii „najdojrzalszych” - wiadomo, wszystko ewoluuje z czasem. Jak dla mnie - jakieś uczucia są, jest dużo pociągu seksualnego, ale też może mieć problem z okazywaniem i wyrażaniem ich.
  2 punkty
×
×
 • Utwórz nowe...