Skocz do zawartości

Mapa Marzeń

Mada

Polecane posty

Essa

Powiem Wam tak, zrobiłam swoją mapę kilka lat temu, ostatnio zmieniałam komputer i przeglądałam stare pliki, znalazłam swoją Mapę i powiem Wam, że jestem zaskoczona.

Wszystko udało mi się spełnić poza jednym! A obrazków było całkiem sporo :)  tak 7/1 udało się spełnić. Zachęcam wszystkich, bo to wspaniała rzecz. Raz, że można się zastanowić, czego się naprawdę pragnie, nazwać to, wybrać zdjęcie spełniające (fajna zabawa), a potem już tylko oddać Wszechświatowi i iść dalej swoją drogą. Potrzebne jest działanie, jeśli ktoś nic nie robi - to się nie spełni :)

• Lubię! 2

Są przed Tobą różne wersje przyszłości. Przyciągniesz tą, na którą jesteś w tym czasie gotowy.

• 6 months later...
  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Marika

26

• Ania1

16

• maleficent

10

• Ismena

10

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Powiem Wam tak, zrobiłam swoją mapę kilka lat temu, ostatnio zmieniałam komputer i przeglądałam stare pliki, znalazłam swoją Mapę i powiem Wam, że jestem zaskoczona. Wszystko udało mi się spełnić

U mnie mapa zadziałała, choć nie w całości widocznie potrzeba czasu lub nowej mapy.

Przyszedł nowy rok ii stwierdzam, że mapa spełniła się hmmm w 75% :D, więc jest ok:D   Teraz zaczynam precyzować swoje potrzeby na nową mapę, a jak u Was to wygląda?

Syrena
Dnia 22.01.2017 o 23:10, Syrena napisał:

Zrobiłam na nowy rok i oczekuje jak na razie rezultatów, ale jestem pełna nadziei, że będą zauważalne :D

Dnia 13.05.2017 o 23:04, Syrena napisał:

Moja mapa marzeń powoli zaczyna się spełniać, widać już niektórych spraw zalążki, niektóre doszły do skutku, więc dla mnie działa :)

Przyszedł nowy rok ii stwierdzam, że mapa spełniła się hmmm w 75% :D, więc jest ok:D

Teraz zaczynam precyzować swoje potrzeby na nową mapę, a jak u Was to wygląda?

• Lubię! 1
Essa
39 minut temu, Syrena napisał:

Przyszedł nowy rok ii stwierdzam, że mapa spełniła się hmmm w 75% :D, więc jest ok:D

Teraz zaczynam precyzować swoje potrzeby na nową mapę, a jak u Was to wygląda?

Gratuluję :)

Ja przed chwilkę zrobiłam swoją. Zauważyłam, że moje marzenia się zawężają, tzn potrzebuję mniej zdjęć do kolażu hehe oby się spełniło nam... 

• Lubię! 1

Są przed Tobą różne wersje przyszłości. Przyciągniesz tą, na którą jesteś w tym czasie gotowy.

Syrena

Mi jak się  okazuje potrzeba trochę czasu nad zastanowieniem się tak naprawdę, czego mi teraz potrzeba. Myślałam, że wiem - siadając do układania mapy chyba jednak nie do końca wiem. Ale to dobrze, jestem zmuszona do zastanowienia się nad swoją egzystencją :D

• Lubię! 1
Essa
8 minut temu, Syrena napisał:

Mi jak się  okazuje potrzeba trochę czasu nad zastanowieniem się tak naprawdę, czego mi teraz potrzeba. Myślałam, że wiem - siadając do układania mapy chyba jednak nie do końca wiem. Ale to dobrze, jestem zmuszona do zastanowienia się nad swoją egzystencją :D

ja mam tak, że dużo mi się spełniło a jedno marzenie wciąż nie, mimo że zawsze je wklejam... Chyba tak działa przeznaczenie właśnie... w sumie to nie mam wyrafinowanych potrzeb jak tak teraz patrzę xD

• Lubię! 1

Syrena

Ale wiesz co u mnie to jest dość ciekawa zależność, bo tak jak napisałam 75% mi się spełniło. Nie było tak, że większość się spełniła i tylko część nie. Wszystko mi się spełniło, ale nie dopełniło, czyli wszystkiego po trochu i mam poczucie niedokończenia danych spraw/marzeń. Dlatego też muszę sprecyzować i zastanowić się dlaczego akurat tak się wydarzyło <myśli>

• Lubię! 1
Essa
2 minuty temu, Syrena napisał:

Ale wiesz co u mnie to jest dość ciekawa zależność, bo tak jak napisałam 75% mi się spełniło. Nie było tak, że większość się spełniła i tylko część nie. Wszystko mi się spełniło, ale nie dopełniło, czyli wszystkiego po trochu i mam poczucie niedokończenia danych spraw/marzeń. Dlatego też muszę sprecyzować i zastanowić się dlaczego akurat tak się wydarzyło <myśli>

Ciekawe to co piszesz. Pytanie, czy ma szansę się jeszcze dopełnić? Czy wciąż tego chcesz? Czy może już teraz w nieco inną stronę? Jaką?

U mnie się np. zmieniło w kwestiach zawodowych: chciałam pracować z grupą ludzi, co mi się spełniło, ale teraz wolę jednak kontakt 1 na 1... 

• Lubię! 1

Syrena

No właśnie to co sobie ustaliłam w tamtym roku miało mi przynieść spokój i stabilizację. W większej części dosłowne rzeczy, które wpisałam zadziały się (nie do końca oczywiście), ale intencja spokoju raczej nie przyszła. Więcej miałam w związku z tym obowiązków, a jak zrezygnowałam z tego biegu to i przestały mi się dopełniać rzeczy uchwycone w mapie. To tak jakby jedno kolidowało z drugim. Trochę zgłupiałam i zastanawiam się czy taka jest kolej rzeczy czy ja po prostu coś źle uczyniłam 

• Lubię! 1
Essa
2 minuty temu, Syrena napisał:

No właśnie to co sobie ustaliłam w tamtym roku miało mi przynieść spokój i stabilizację. W większej części dosłowne rzeczy, które wpisałam zadziały się (nie do końca oczywiście), ale intencja spokoju raczej nie przyszła. Więcej miałam w związku z tym obowiązków, a jak zrezygnowałam z tego biegu to i przestały mi się dopełniać rzeczy uchwycone w mapie. To tak jakby jedno kolidowało z drugim. Trochę zgłupiałam i zastanawiam się czy taka jest kolej rzeczy czy ja po prostu coś źle uczyniłam 

ale to bardzo przydatna wiedza, bo dzięki temu dowiedziałaś się, co Ci przynosi spokój, a co nie. Czasem to o czym marzymy nie daje nam szczęścia...

• Lubię! 1

Syrena
1 minutę temu, Essa napisał:

ale to bardzo przydatna wiedza, bo dzięki temu dowiedziałaś się, co Ci przynosi spokój, a co nie. Czasem to o czym marzymy nie daje nam szczęścia...

@Essa w dalszym ciągu uważam, że tego potrzebuję do stabilizacji, ale zastanawiam się czy jeśli za cenę "męczennictwa" i umęczenia. Z tego by wychodziło, że muszę wybierać lepsze zło, a wolałabym to ze sobą pogodzić. Trzeba się zastanowić czy jest jakieś wyjście z tego czy jednak pozostaje krążenie między jednym, a drugim

Essa
Przed chwilą, Syrena napisał:

@Essa w dalszym ciągu uważam, że tego potrzebuję do stabilizacji, ale zastanawiam się czy jeśli za cenę "męczennictwa" i umęczenia. Z tego by wychodziło, że muszę wybierać lepsze zło, a wolałabym to ze sobą pogodzić. Trzeba się zastanowić czy jest jakieś wyjście z tego czy jednak pozostaje krążenie między jednym, a drugim

może to tylko przejściowe męczeństwo? czasem trzeba się pomęczyć, żeby potem móc odpocząć... choć nie wiem o co dokładnie chodzi u Ciebie, a może w trakcie męczeństwa przyjdzie jeszcze coś innego do głowy? 

• Lubię! 1

Syrena

Tak, ja wiem, ze pomęczyć się trzeba, nic z nieba nie przychodzi, ale brakuje siły (tej fizycznej) do takiego tempa w życiu :)

Essa
8 minut temu, Syrena napisał:

Tak, ja wiem, ze pomęczyć się trzeba, nic z nieba nie przychodzi, ale brakuje siły (tej fizycznej) do takiego tempa w życiu :)

też czasem tak mam... a potem wstaję i znów wpadam w kocioł heh

• 2 weeks later...
Kate33

Ja jestem bardzo podekscytowana może to o czym marzę się spełni. :) 

A jak u was ? Już się cos wypelniło ?<dance>

• Lubię! 1
  • 2 weeks later...
Lucky20

U mnie niestety tylko tak w 50% się sprawdziło... Może za dużo rzeczy jak na jedną mapę i tylko rok na spełnienie był :) Zastanawiam się nad kolejną, ale moja motywacja nieco spadła...

Ktoś wie kiedy będzie najlepszy czas na zrobienie mapy?

Ismena
1 godzinę temu, Lucky20 napisał:

U mnie niestety tylko tak w 50% się sprawdziło... Może za dużo rzeczy jak na jedną mapę i tylko rok na spełnienie był :) Zastanawiam się nad kolejną, ale moja motywacja nieco spadła...

Dzisiaj przeczytałam, że zbliża się nów w rybach i... podobno to jest właśnie dobry czas m.in. na wizualizacje, a także robienie mapy <ok>

Essa
Dnia 22.02.2019 o 15:29, Kate33 napisał:

Ja jestem bardzo podekscytowana może to o czym marzę się spełni. :) 

A jak u was ? Już się cos wypelniło ?<dance>

jeszcze nie, za mało czasu minęło :)

Essa
3 godziny temu, Lucky20 napisał:

Gdyby mi się spełniło 50 % to nadal bym się przyglądała tej mapie, jeśli to co tam jest - wciąż jest dla Ciebie istotne - dałabym jej więcej czasu.

Ja o mojej "zapomniałam", zaglądnęłam do niej kilka lat później i 80% się sprawdziło. Nawet uczyłam się w budynku, który wkleiłam :D

Wg mnie jeśli to są rzeczy, których naprawdę chcesz i są ważne, widzisz i czujesz siebie w tym - to wtedy działa :) 

• 3 weeks later...
Lucky20

Doszłam do wniosku, że jednak zrobię nową mapę :)

Część z marzeń się sprawdziło, ale też kilka jest już nieaktualnych :)

I wolałabym to zmienić :) Wydaje mi się również, że na tej mojej poprzedniej mapie było zbyt wiele rzeczy jak na jeden rok :) W tym roku może zainspiruję się siatką bagua :)

Podobno nów w baranie jest dobry na mapę, ktoś jeszcze będzie robił?

Ercil
Dnia 23.03.2019 o 10:38, Lucky20 napisał:

Wydaje mi się również, że na tej mojej poprzedniej mapie było zbyt wiele rzeczy jak na jeden rok

No właśnie ja też sobie zrobiłam plan pięcioletni... właściwie świadomie, tak żeby po kolei się włączało, ale tak czy inaczej niewiele z tego wyszło na razie. Być może coś się zadzieje w sferze zawodowej bo coś się niesie po zakładzie, a tego właśnie też chciałam. Tylko nie wiem, czy jeśli już, to będzie to tak jak chciałam czy los zdecyduje inaczej.

• 3 months later...
OkoSaurona

Czytając ten wątek zastanawiam się czy mapa marzeń a list do wszechświata to nie to samo <myśli> Ja się zastanawiam nad własną, ale chyba ją zrobię po nowym roku w pierwszym nowiu, albo wcześniej <obłęd> Myślałem zrobić tylko i włącznie ze zdjęć nic więcej i pytanie brzmi mam sobie wkleić zdjęcie jakiejś dziewczyny np z google co mi się podoba czy tylko zdjęcie jakiejś pary trzymającej się za ręce ? W sumie dużo mam pytań co do tej mapy marzeń bardzo interesujące :D

• 1 year later...
Margita

U mnie mapa zadziałała, choć nie w całości widocznie potrzeba czasu lub nowej mapy.

• Lubię! 2

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...