Skocz do zawartości

Wspólna liczba związku - jak obliczyć?


Ismena

Polecane posty

Aby obliczyć wspólną liczbę związku należy dodać/zsumować Drogę Życia swoją i partnera. Czyli konkretniej dodać całą datę urodzenia do siebie, najpierw swoją, później partnera. Np. Twoja 13.2.1976 i partnera 3.9.1976 najpierw dodaj swoją, czyli 1+3+2+1+9+7+6=29 2+9=11 1+1=2 Droga Życia, to 2, teraz to samo zrób z datą urodzenia partnera 3+9+1+9+7+6=35 3+5=8 Droga Życia partnera, to 8

Teraz dodaj do siebie Twoją Drogę Życia + Drogę Życia partnera 2+8 = 10 1+0= 1 Wspólnie tworzycie związek o wibracji 1, teraz można przeczytać opis.

 

Związek o wibracji 1

Takie związki zdarzają się albo osobom o niezwykłym poczuciu własnego „ja” albo tym, którzy powinni popracować nad realizowaniem siebie właśnie przez pryzmat poczucia własnej odrębności i niezależności.

Jak się będzie rozwijać wasza relacja, to jest prawie niemożliwe do przewidzenia, bowiem 1 niesie wolność w działaniu a co za tym idzie pewną nieprzewidywalność.

To z pewnością jest związek bardzo kreatywny. Czekają was nieoczekiwane zwroty, wydarzenia, czasem „niebo” czasem „piekło”, ale raczej nigdy spokojny i bezpieczny stan.

 

1 to również ryzyko egocentryzmu - bycie razem to spotkanie się dokładnie w połowie drogi, drogi waszych marzeń, oczekiwań ale i obaw. Powiedźcie sobie o nich otwarcie. Uważajcie również na drugi biegun dominacji, czyli izolowanie się.

To co się dzieje między wami dziś - jest zapowiedzią jutra. Czeka was dużo pracy nad każdym pojedynczym drżeniem serca, czy to z radości czy z obawy przed odrzuceniem czy stratą uczuć ukochanej osoby.

Nie pytajcie, co będzie za rok, pięć, dziesięć. Teraźniejszość jest waszym najcenniejszym darem, poczujcie się bezpiecznie, bo macie siebie.

Inni postrzegają was dwoje jako niezwykle niezależny od inny i twórczy tandem.

 

 

Związek o wibracji 2

Macie szanse na prawdziwe partnerstwo i życie rodzinne. Potraficie się wspierać i twórczo rywalizować.

Tak jak w dniu poznania, tak i dalej będziecie dla siebie przede wszystkimi życzliwymi kompanami.

Dajecie sobie cierpliwość, życzliwość i radość z bycia razem.

2 niesie satysfakcję uczuciową i związek przez duże „Z” oparty na przyjaźni.

 

Jednak nie powinniście rozpływać się w partnerze. Każde z was jest odrębnym bytem, istotą, macie granice i odrębność swoich umysłów i emocji.

Zatem partnerstwo to nie to samo co zależność i podporządkowanie.

2 to także uzewnętrznianie uczuć, zapewne jesteście tą parą, która czule się obejmuje i całuje nawet w miejscach publicznych.

Przez wasze otoczenie jesteście postrzegani jako zgodne i pokrewne dusze.

 

 

Związek o wibracji 3

Jaki jest wasz związek? Bardzo dynamiczny i twórczy.

To romantyczność w najczystszej swej formie, czułe słówka, pieszczoty, wyrafinowane komplementy, noce bez tchu a może i wiersze…

Choć ten romantyzm ma też swoje drugie oblicze tj. dramatyzm wymówek ,pretensji, scen zazdrości.

Potraficie się ze sobą świetnie komunikować.

Właściwie to trudno cokolwiek przewidzieć, bowiem to co się pojawiło, ciągle się przeobraża. Potraficie się spełnić i jako przyjaciele i jako małżonkowie, a zwłaszcza jako kochankowie.

Uważajcie na niecierpliwość. Naprawdę nie ma nic złego w czekaniu, w dojrzewaniu do pewnych przeżyć i emocji. Waszym zagrożeniem jest także rozproszenie i marnotrawienie tego czym obdarzacie się wzajemnie. Zbudujcie wasz własny azyl i niech tylko was dwoje ma do niego wstęp. Przyjaciele, znajomi i rodzina niech nie przekraczają tej magicznej bariery, tej bańki mydlanej, która okala wasze dusze odkąd się pokochaliście.

To wasz raj! Innym udziela się wasz entuzjazm.

 

 

Związek o wibracji 4

Energia 4 zapewnia równowagę, poczucie stabilności. To zapowiedź wierności i porządku.

Przyjdzie wam włożyć wiele pracy w to, co się zrodziło między wami w dniu o wibracji 4. Przygotujcie się na wysiłek i lekcję wytrwałości.

Wasza miłość będzie rozwijała się wolno, ale za to na solidnych fundamentach. Waszym głównym celem powinno stać się zachowanie równowagi.

4 niesie ryzyko zbyt konserwatywnych i sztywnych zasad. Nie wszystko co nowe czy obce musi być złe. Odtwórzcie się czasem na świat. Zamiast być małym „jeziorkiem”, bez wymiany wody przeistaczającym się w bajoro, pozwólcie sobie na bycie rzeką, niosącą zmienne prądy, ale zawsze świeże i dynamiczne.

To, że czeka was wiele wysiłku to tylko cześć wibracji 4, na końcu tej pracy jest osiągnięcie sukcesu i zamierzonego celu, np. zawarcie małżeństwa.

Związek o wibracji 4 zapowiada wzrost, doskonalenie ducha, umysłu, emocji w zmaganiach z trudnościami życia.

Należy uzbroić się w cierpliwość, ale jednocześnie z odwagą patrzeć na związek i sięgać po marzenia.Wasze uczucie jest jak roślina, wymaga od was pełnego zaangażowania, „gleby” waszych skłaniających się ku sobie serc, „promieni” uczuć, czułych słów, „deszczu” uwagi, koncentracji i zaangażowania

 

 

Związek o wibracji 5

Wibracja 5 to magnetyzm i uwodzicielstwo. To potrzeba ciągłych zmian, doświadczeń.

Takie związki bardzo często zaczynają się piorunująco, przebiegają burzliwie a kończą gwałtownie. To dlatego, że 5 przede wszystkim działa na wasze zmysły. Zapowiada między wami ekscytację i chemię.

Czy macie szansę na coś więcej? Zawsze warto spróbować, jeśli do namiętności i zaangażowania dołączycie szczere uczucia i bliskość - to kto wie, może będzie to nie tylko związek ciał, ale i dusz?

A jeśli nie wasza namiętność zdominuje wszystko i niczym przysłowiowy słomiany ogień zgaśnie równie szybko, co i się rozpali - to też jest to jakieś doświadczenie. Wyciągnijcie z niego wnioski na przyszłość.

Jeśli oboje jesteście gotowi na romans, bez zbędnych pytań, bez obietnic i deklaracji, chcecie cieszyć się sobą, macie wspólne pasje, to z pewnością spotkaliście w bardzo odpowiednim dla siebie dniu.

5 gwarantuje podróże, w różne kraje i te geograficzne i nie.

To eskapady w krainy mentalne, w krainy seksualnych odkryć, to odkrywanie waszych ciał i potrzeb, to wspólne tropienie ciekawostek nowinek z ulubionych dziedzin.

A minusy - no właśnie, 5 to niestałość, zmienność, nadmierna impulsywność a przede wszystkim niedojrzałość zachowań. Wasz związek to prawdziwy rolercoster - uwaga, tu nie ma hamulca, więc trzymajcie się mocno! Popracujcie też nad wyznaczeniem granic waszej wolności, każdego z osobna jak i obojga razem!

Kluczem może być nauczenie się bycia dla siebie oparciem, dialogu a zwłaszcza zaakceptowania waszej odrębności i indywidualności

 

 

Związek o wibracji 6

Jeśli coś się rodzi w dniu o wibracji 6, a zwłaszcza jeśli jest to uczucie między mężczyzną i kobietą, to z pewnością jest to znajomość, która ma duże szanse stać się związkiem na całe życie.

Z tym, że to nie jest czas zabawy i beztroski, a raczej wspólna duchowa ścieżka wymagająca czasem wyrzeczeń.

Energia 6 przynosi harmonię, dynamizm, odpowiedzialność oraz ogromną potrzebę miłości, głębokiego związku z drugim człowiekiem.

Jeśli będziecie wibrowali na pozytywnej stornie tej liczby, to czeka was harmonia, poczucie partnerstwa i przynależności, a przede wszystkim miłość.

Ten związek wymaga odpowiedzialności i zobowiązania. Macie spore szanse osiągnąć stabilizację uczuciową. Waszym udziałem może stać się dom, rodzina, małżeństwo.

 

Trzeba uważać przed nadmiernym idealizowaniem zarówno partnera jak i waszego uczucia a także przed „sztywnością” zasad. Związek serc, dusz, ciał i umysłów, jest na swój sposób żywy. Tak jak człowiek zmienia się, dorasta, ewoluuje, dlatego nie zaplanujesz go na zaś. Pozwól czasem sprawom toczyć się swoim torem. Z pokorą przyjmując zarówno wzloty jak i życiowe zakręty. Antidotum na napięcia i konflikty niech będzie kompromis. To tajemnica udanych związków i szczęśliwych małżeństw.

Dwie osoby tworzą związek, obie mają prawa i obowiązki, oboje „biorą” zarówno w sensie emocjonalnym jak duchowym, ale obie też dają

 

 

Związek o wibracji 7

Wibracja ta przynosi swoistą życiową nauczkę, nie sprzyja małżeństwu ani miłości, ale może przynieść dar w postaci zdania sobie sprawy z tego czego tak naprawdę chcecie od życia i od związku.

Dzień, w którym wasze drogi się przecięły ma liczbę 7. To co się miedzy wami rodzi ma ogromny potencjał być prawdziwe i szczere. Okazujecie sobie duszo życzliwości.

Wibracja 7 zapowiada rozwój dzięki pracy nad sobą w kontekście współżycia z drugim człowiekiem.

To nie jest związek w stylu „burza” i po burzy i znów przed burzą.

Nauczcie się z cierpliwością wyczekiwać na najbardziej dogodne chwile do spotkań, do podejmowania decyzji i do zmian. Nauczcie się postrzegać siebie nie tylko jako kochanków czy zakochanych, ale przede wszystkim jako przyjaciół. To przyjaźń może stać się kluczem do waszego szczęścia.

 

7 niestety niesie z sobą pewną samotność. Przejawiać się ona może w rozdzieleniu was, na jakiś czas bądź na zawsze. Dzielić was mogą podróże jednego lub obojga z was, praca bądź skłonność do zamykania się w sobie.

7 to także liczba rozczarowań i zawodów miłosnych. Być może wynikająca nie ze „złego losu” a zwyczajnie z waszego braku realizmu i wierze w mrzonki i iluzje.

Objawi się to w poczuciu zepchnięcia waszych uczuć na margines życia partnera. Sami będziecie wiedzieć, czy powiedzieć dość i odejść, przyznać się do tego, że nie wyszło, czy też zostać i walczyć.

Jeśli zostaniecie na polu bitwy, to spójrzcie na ten związek z dystansu, zanalizujcie wszelkie za i przeciw, a sobie doradzajcie jakbyście byli swoim najlepszym przyjacielem, szczerym ale i krytycznym.

Jeśli chcecie wygrać, nie ma innej drogi jak uwierzyć w was i waszego partnera, w to że może wam wyjść.

Jeśli już będziecie razem, niech zawsze każde z was ma w tej relacji, choć odrobinę miejsca tylko dla siebie, choć maleńki skrawek prywatnego nieba

 

 

Związek o wibracji 8

Ta wibracja przynosi sukces, osiąganie własnych marzeń ale i dominację. Wszystko jest w waszych rękach.

Spotkaliście się w dniu o wibracji 8. To dobrze zapowiadająca się relacja.

Zasadniczym celem tego, że się spotkaliście, jest zapewnienia wam obojgu stabilizacji. To spotkanie to albo wielki sukces, albo spektakularna porażka.

Jeśli jednak na samym początku waszej podróży ustalicie jasno i wyraźnie jakie są wasze cele, jaki jest cel „was” jako tandemu - to sukces jest gwarantowany.

Przynosi spełnienie w praktycznym wymiarze, pozwala na realizację ambicji parterów. Od samego początku macie poczucie rzeczywistości, wiecie, na czym stoicie.

Macie w sobie odwagę aby walczyć o was, o siebie, o wasz związek. Jak nigdy przedtem bezbłędnie oceniacie uczucia pantera, odbieracie i odszyfrowujecie jego sygnały.

 

Uważajcie na pewien aspekt 8, który prędzej czy później się ujawni, tj. skłonność do dominacji - kluczem do szczęścia jest partnerstwo, ani dominacja ani poddaństwo.

Oboje macie takie same prawa jak i obowiązki. Nie pozwólcie też aby to co jest między wami zdominowało inne aspekty waszego życia. Macie prawo do własnych zainteresowań, przyjaciół, pasji. To nie umniejsza waszego uczucia.

Pewność siebie i stanowczość nie wyklucza wrażliwości serca. 8 to liczba pracy i ambicji.

Niech was nie dziwi to, że sporo „potu” włożycie w ten związek. W zamian otrzymacie solidne wsparcie, bezpieczny azyl, w którym zawsze ilekroć będzie potrzebowali naładujecie akumulatory.

Przyjdzie wam się również zmierzyć z wartością pieniądza.

 

 

Związek o wibracji 9

Spotkaliście się - nareszcie odnaleźliście siebie. Ale wibracja 9 niesie coś jeszcze, wy - jako całość tworzycie, co prawda całość, ale jesteście też potrzebni światu.

Wasz wkład przejawi się w tym, co uda wam się wypracować wspólnie, dla innych. Związek ten uczy ponadto jak połączyć marzenia, ideały z przyziemną stroną życia.

Dużo czasu spędzicie razem, przegadacie wiele godzin, nawiążecie kontakty a wszystko po to, aby lepiej zrozumieć samych siebie, ludzi i świat.

Liczba 9 zapowiada głębokie przeżycia uczuciowe. Sprzyja ponadto stabilizacji.

Jednak wchodząc w tę relację musicie być pewni, co do swoich uczuć i oczekiwań, bowiem błędy w ocenie sytuacji czy skłonność do oszukiwania samych siebie są również udziałem tej wibracji.

Przygotujcie się na lawinę uczuć, wyznań, ale i na pewną nerwowość a czasem i konflikty rodzinne.

 

Lekcją tego związku może być nauka przystosowania się do otoczenia czy odkrycia swojego powołania, zobaczenia siebie przez pryzmat partnera i waszego związku. Pewne zagrożenia mogą wynikać z trudności z zaangażowaniem się, z czego wynikają napięcia uczuciowe.

Otwórzcie się na swojego partnera, on też ma wątpliwości, obawy, marzenia, wyobrażenia waszego związku. Poznaj go, jego jasną i ciemną stronę i pokochaj go bezwarunkowo.

Kluczem niech będzie akceptacja, nie dopasowywanie do swojej wizji nie zmienianie na siłę a przyjęcie do swojego serca takim, jakim jest, bo to „cały” człowiek jest darem dla ciebie a ty dla niego!

 

Cele Związków:

Tak samo jak wyżej, dodajemy swoją Drogę Życia plus Drogę Życia partnera i to co wyjdzie, to jest właśnie cel związku.

1 To związek bardzo nowoczesny, otwarty na zmiany i mogący osiągać wielkie sukcesy pod warunkiem wspólnego działania.

 

2 Jest związkiem uczuciowym, opartym na emocjach i sentymentach. Wymaga bardzo dużo delikatności oraz wzajemnej uprzejmości i szczerości.

 

3 Osoby tworzące taki związek powinny się wzajemnie inspirować, by tworzyć piękniejszą rzeczywistość.

Wspólnym celem powinna stać się ochrona przed złą energią, czarnowidztwem, oszustwami.

 

4 W tym związku trwa nieustanna nauka cierpliwości w wyciąganiu wniosków, aby mogły powstawać realne i perfekcyjne dzieła, mogą się stawać wzorem do naśladowania.

 

5 To bardzo dynamiczny związek, będący rodzajem „Koła Fortuny”. Od partnerów wymaga spontaniczności i pełnej ufności.

 

6 Jest związkiem ponadczasowym, utrwalającym tradycje środowiskowe. Od partnerów wymaga wierności, lojalności i wyrozumiałości.

 

7 Związek duchowy oraz intelektualny. Wymaga od partnerów unikania wzajemnego osądzania, oskarżania oraz zachowania tego samego poziomu i kierunku rozwoju.

Może powodować krzywdy, kiedy między partnerami nastąpi rozbieżność w filozofii życia.

 

8 W tym związku partnerzy mają za zadanie połączyć cele niematerialne z materialnymi. Jego wadą bywa (choć nie zawsze) walka o to, która z wartości jest ważniejsza.

 

9 Osoby powiązane tym rodzajem energii, poszerzają swoje horyzonty myślenia, uwalniają od ograniczeń i uzależnień. Jeśli tego nie zrobią, to mogą się wzajemnie zniszczyć, ograniczać.

 

źródło: e-numerologia.pl

 • Lubię! 4
 • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 1 month later...

Wibracje związków

 

Wibracja związku – 1

 

Często zastanawiamy się co wyniknie z naszej relacji z danym człowiekiem. Można zawsze porównując datę urodzenia swoja i partnera wyciągnąć cos na kształt wypadkowej , która jest pieczęcią tego związku. Tam zapisany jest potencjał ale i tez zagrożenia jakie danej znajomości mogą towarzyszyć .

 

Wibracja związku – 1

 

Przede wszystkim jeśli jest to 1 z czystej 1 przynosi związek na chwilę. – poznanie , zachwyt, miliony pomysłów na przyszłość z których niekoniecznie żaden musi zostać zrealizowany . Dlaczego? – dlatego że przede wszystkim nie starczy czasu, nie starczy zapału . wszystkie nasze plany które opierają się przede wszystkim o impuls a 1 jest tym takim impulsem , muszą przejść fazę pracy nad realizacja i dopiero jest szansa na to , żeby cześć z nich po zweryfikowaniu możliwości ich zrealizowania została wprowadzona. W życie.

 

Złożoność wibracji z której ta 1 została utworzona powie nam ( przeliczamy bez stosowania uproszczeń, z wibracji pojedynczej) czy ten aspekt będzie pozytywny czy negatywny.

 

1 dla związku jeżeli jest złożona z tych wyższych wibracji przede wszystkim mówi o relacji, która tworzy nowy etap dla obojga partnerów. Oczywiście my możemy powiedzieć, że zawsze wejście w związek jest nowym etapem . Otóż nie – często jest tak, że wchodzimy w związek powielając swoje dotychczasowe wzorce relacji partnerskich próbując odzyskać coś co żeśmy utracili bo nam się wcześniej jakiś związek rozpadł. Czasami jest tak, że w związku jedna osoba ucieka z przestrzeni w której jest i w tym związku upatruje przychylnej, przyjaznej przystani.

 

Związek sygnowany 1 – jest to zdecydowanie związek w którym obie osoby absolutnie odcinają się od przeszłości , tworzą nowy potencjał , pamiętamy, że 1 to wibracja słoneczna więc jest to również związek przede wszystkim który będzie tak trochę na „świeczniku”. Który jeśli się cos będzie źle działo , to nikomu do ogródka nie będzie się zaglądało a tu bez przerwy będą wszyscy o tym mówić ale jeśli również będzie to związek harmonijnie realizowany to stanowi pewien rodzaj przykładu dla innych, pewien rodzaj takiego zafascynowania się otoczenia ta relacja. Jest to związek oświetlony przez słońce. – czyli tak troszkę w świetle Jupiterów , w świetle reflektorów. To jest raczej związek który opiera się o tzw. dynamiczna realizację chwili, o pomysłowość, o szukanie nowych sposobów rozwiązań, i takich życiowych ale tez i komunikacji między partnerskiej. Jest to związek w którym nie powinno się tworzyć tzw. ciężkich, psychodelicznych klimatów. Dlaczego? – dlatego, że taki związek nie przetrwa próby trudnych sytuacji. On może się niekoniecznie rozpaść natomiast wtedy ta 1 będzie wibrowała negatywnie dla tego związku i będzie trudność wprowadzenia zmian , trudność rozpoczynania czegokolwiek – to wszystko co w negacji niesie ta 1.

 

Przy 1 silnym aspektem będzie energia męska.

 

 

Związek sygnowany wibracją 2

 

- to związek w którym dominują uczucia, emocje, w którym poszukujemy tej bratniej duszy. I zwykle tak jest, że właśnie żeśmy odnaleźli tą bratnią duszę. Związek gdzie – przede wszystkim uczucie miłości , miłości która daje nam poczucie bezpieczeństwa , związek w którym partnerzy się sobą wzajemnie opiekują ale nie dlatego, że czuja obowiązek tylko dlatego, że mają taka wewnętrzna potrzebę.

 

Jeśli natomiast występuje dość duży rozdźwięk z tzw. wibracjach charakteryzujących poszczególnych partnerów może być to związek pełen niejasności , pełen niedomówień, związek w którym niewiadoma jest ta przyszłość . Żyjemy bo żyjemy , bo nikt nie ma odwagi jeszcze podjąć gwałtownych decyzji ale z drugiej strony ten księżycowy aspekt negatywny jest to ta informacja , że jeśli się schodzi wibracja – człowiek którego droga życia i którego wibracje są wibracjami miękkimi, łagodnymi , domatorskimi ale realizuje się przy człowieku który , nie lubi, ma awersje do zbliżeń , który nie lubi tworzyć wspólnoty tylko chadza własnymi drogami – takie zderzenie może nastąpić pomiędzy chęcią tworzenia relacji ludzi którzy skrajnie różnie reagują na emocje. Gdzie jeden się przywiązuje i tworzy cos na kształt bluszcza a drugi próbuje się bronić, żeby ten bluszcz zupełnie nie zarósł jego rzeczywistości – i wtedy taki związek obłożony wibracja 2 będzie związkiem bez perspektyw, związkiem gdzie nie wiemy dokąd zmierzamy a zmierzamy bo nie mamy na dzień dzisiejszy innego pomysłu na Zycie. Związek w którym dominująca rolę będzie odgrywała przede wszystkim kobieta. – energia kobieca, łagodna, energia pasywnej aktywności . Związek w którym istotna jest przeżywalność . W takim związku tez silny wpływ mogą mieć kobiety z naszej rodziny (mama i teściowa) i dobrze by było ograniczyć ten wpływ jeśli chodzi o decyzyjność , o komentowanie a pozostawić go jeśli chodzi o tworzenie ciepła wzajemności i traktowania tych kobiet które są mentorkami rodu jako księgi pytań trochę na zasadzie doradców ale nie pozwolić się wtrącać w to życie. W takim związku silniejszym aspektem jest aspekt kobiety ale to nie znaczy, że kobieta ma być dominująca. To jest ten układ który mówi, że kobieta w pewnym sensie będzie cementem tego związku. jeśli nie będzie np. chciała spektakularnie realizować swojej kariery zawodowej. , jeśli nie będzie chciała tworzyć rodzaju nowatorskiej relacji partnerskiej czyli tak trochę bez zobowiązań, dom w walizce - wtedy taki związek kompletnie będzie związkiem gdzie jak w takiej ciemnej studni – utknęliśmy i nie bardzo wiemy co dalej ze sobą zrobić i kompletnie się związek nie realizuje.

 

 

Związek sygnowany wibracja 3

– 3 jest nadmiarem w stosunku do 2. Czyli w tej 3 jest informacja o dużej ilości ludzi którzy będą brali udział w tym związku ale też istnieje zagrożenie tzw. trójkątów. Może one nie będą jeszcze niebezpieczne dla stałości związku ale na pewno będą kładły się cieniem jeśli tych ludzi nam za dużo i za często przez to Zycie małżeńskie , przez tą małżeńska kanapę będzie się przetaczało.

 

3 jest wibracja Jowiszowa ., artystyczna ale ona wprowadza w związku nadmiar ludzi , wprowadza w związku ten moment gdzie dość trudno jest o intymność , gdzie dość trudno jest o ustalenie konkretnych reguł, konkretnych zasad. Często może być to związek w którym nasi znajomi właściwie nie opuszczają naszego pokoju .

 

Wibracja 3, która towarzyszy związkowi jest wibracja wnosząca niebezpieczeństwo układów trójkątnych tj. nie tylko trójkąty damsko męskie . Te trójkąty są również wpisane jako sytuacja obecności naszych rodziców , naszego rodzeństwa zbyt intensywnie w naszym życiu.

 

3 jest nadmiarem w stosunku do 2 a niedoborem w stosunku do 4. Jest czymś pośrednim . bardzo fajna wibracja jeśli chodzi o związki które są związkami wolnymi, które są związkami nieformalnymi. , gdzie tworzymy przestrzeń w której każda z osób ma takie miejsce na tworzenie swojej indywidualnej przestrzeni.

 

Zupełnie nieźle będą się pod ta wibracją realizowały związki ludzi medialnych . ludzi którzy pracują na scenie . Zupełnie fajnie będą się realizowały w ogóle związki w których obydwie z osób tworzą odrębne kręgi towarzyskie i poprzez to połączenie łączą też te kręgi.

 

Natomiast będzie to szalenie uciążliwa wibracja dla kogoś kto chce spokoju, kto chce takiej sielskości bo może być problem z niezamykaniem się drzwi w tym domu.

 

Często jeżeli u dzieci w dacie urodzenia występuje silnie aspektowana ta 3 to jest to informacja, że dom w którym się wychowywały był domem przez który przetaczały się tabuny ludzi stąd bardzo często będzie u tych dzieci np. 6 w minusie. Lub 2 w minusie. – co wskazuje na to, że pomimo całej przyjemności i rozrywkowości tego domu dziecko nie dostało tego skupienia na sobie. Dziecko może mieć niedobór energii mamy nie dlatego, że ta mam odsunęła go od siebie ale dlatego, że ta mam była ciągle zajęta goszczeniem innych ludzi.

 

Tak mniej więcej sprawa się przedstawią z ta 3. Ponieważ 3 są to również gesty teatralne więc wszelkiego rodzaju trudne momenty w takim związku będą się rozgrywały trochę jakby na scenie, będą pełne dramatyzmu, będą pełne gestykulacji , będą również jakby odbywały się na forum . czyli związek który jest sygnowany 3 nie załatwia spraw w 4 oczy. Zawsze do tego jest pewien rodzaj widowni zatrudnionej. I to czy się przytulają, czy się kłócą to nadmiar osób bierze w tym udział. Stąd są to bardzo często związki które nie dają nam tzw. prognozy do tzw. ostatniego dnia trójki nas śmierć nie rozłączy;. Aczkolwiek jeśli rozumiemy ta wibracje to wtedy albo zaakceptujemy albo po prostu nie wchodźmy w taki związek. Ustalmy, że jest to związek na jakiś czas w którym mamy przeżyć miło ten czas ale nie oczekujmy od takiego związku , ze da nam poczucie intymności , poczucie bezpieczeństwa, poczucie jakiegoś wpływu na ta wspólna przyszłość.

 

 

Związek oparty o wibracje 4

 

Wibracja 4 jest zamknięciem . jest to ,to symboliczne panowanie nad 4 żywiołami. Jest to 4 punkty podparcia , jest to ten kwadrat który stanowi pierwszą taka podstawę do budowania do góry.

 

Dlatego związki oparte o wibracje 4 będą najczęściej związkami w których wszystko jest poukładane, w których wszystko jest „od – do”, w których wszystko jest ponazywane. Są to związki z dość dużą siła wspólnej materii. Czyli w pewnym sensie jest to jakby uprawnienie wnoszenia materii ale też jest to uprawnienie do korzystania z tej materii. Często takie związki w tym tzw. minusie będą miały rodzaj hermetyzmu. Będą miały rodzaj sztywności ,. Czasami możemy nazwać, że związki oparte o wibracje 4 to są tzw. dobre domy. , gdzie wszystko ma swój czas, wszystko ma swoja porę , wszystko ma swoja godzinę i tak naprawdę nie są to na pewno związki w których czujemy się zrelaksowani. , w których jest miejsce na szaleństwo . To są raczej związki które dopełniają ta taka troszkę regułkę „świadoma praw i obowiązków” . I właśnie w ten sposób ta świadomość obojga partnerów tworzy ta taką wręcz nienaruszona podstawę do budowania wspólnej rodziny. Można byłoby powiedzieć, że rodzina zbudowana w oparciu o wibracje 4 to jest ta rodzina przez duże R.

 

Aczkolwiek są również i minusy takiego związku. Jest dość trudno się do takiego związku jakby dostać i wprowadzić jakieś zmiany. Ktoś kto jest twórczy, ktoś kto ma ochotę na podróże , ktoś kto chce co jakiś czas pożyć chwilą , pożyć dniem, ma ochotę na odrobinę szaleństwa w takim związku w pewnym momencie będzie się czul jak w betonowych butach. w których się idzie albo na dno albo się tkwi w miejscu i niby się żyje , bo ta podstawa jest zapewniona ale z drugiej strony to życie przechodzi w fazę wegetacji. Taki związek może być związkiem w którym nie ma lekkości materialnej. , gdzie to wszystko zazębia się jedno za drugie i wystarczy najmniejsze wahnięcie i zaczyna się katastrofa ekonomiczna w takim związku.

 

Tak jak mówiłam każda wibracja ma swój plus i swój minus. Dobrze jeśli związek oparty o wibracje 4 tworzą osoby pracowite. 4 – to praca u podstaw. Jest to zaangażowanie , jest to takie mozolne dążenie do celu. Dobrze zatem jeśli w związku opartym o wibracje 4 jest ten cel jasno sprecyzowany.

 

Można powiedzieć tak – to jest związek dwójki planistów. , którzy krok po kroku realizują plan 5- letni stworzony. Dobrze, żeby nie zabrakło planu na kolejne 5 lat . bo wtedy może się zakradać taka atmosfera niestety rozhermetyzują ca ten związek. I w momencie kiedy nastąpi rozhermetyzowanie może nastąpić również rozpad tego związku. Tutaj bardzo silnym aspektem jest ekonomia obydwu stron.

 

 

Związek sygnowany 5

 

To związek troszkę niosący przesłanie tarotowego Diabła, Koła Fortuny a nawet i Kochanków. Jest to ten wpływ który mówi o niespokojności , niestabilności, niepoukładaniu, nadmiarze energii która towarzyszy temu związkowi, . To związek szalenie dynamiczny, to związek w którym ciągle się cos dziej i to związek w którym jak gdyby moment gdzie już jest coś poukładane – jest to ostatni moment kiedy panuje spokój. Bo obydwie strony mogą mieć tendencje do wzniecania pożarów. Związek sygnowany 5 to jest związek dwóch strażaków. Albo strażaka i podpalacza J. Czyli jedno gasi , drugie podpala. Ale to jest wymiennie – to nie zawsze jest tylko jedna strona elementem destrukcyjnym. Natomiast na pewno jest to związek wysoko energetyczny.

 

Jak sobie z takim związkiem radzić? –

 

- to może być związek gdzie kochamy i nienawidzimy jednocześnie , gdzie byśmy zabili i ożywiali za dwie i pół sekundy, gdzie również może dochodzić niestety do nadmiaru emanacji tej agresji czyli mogą występować również incydenty fizycznych sparingów. , nie tylko sparingów słownych. Ale jest to tez z kolei związek gdzie panuje bardzo silne przyciąganie erotyczne. Noc ich godzi, dzień ich kłóci . Jak uspokoić taki związek. ? jak takiemu związkowi pomóc, żeby się partnerzy nie pozabijali/ - generalnie to jest tak – albo się rozejść i dać sobie święty spokój albo przepracować ten związek w podróżach. Czyli ludzie których związek sygnowany jest 5 zamknięci w małym pomieszczeniu będą rozsadzać to pomieszczenie od środka. Jeśli stworzy się dla związku takie podstawy przemieszczania, podstawy dziania się, brania udziału, tworzenia nagłych dynamicznych pomysłów np. nagły wyjazd w góry i pól nocy szykujemy się . jest to związek w którym musi istnieć rodzaj szaleństwa. I w tym szaleństwie jest metoda. Jeśli my będziemy chcieli racjonalizować cos to ten związek będzie po prostu jak wulkan., w nim się będzie wciąż gotowało. Jeśli znajdziemy możliwość by ta lawa się wylewała w sposób taki poniekąd kontrolowany no to wtedy nie będzie następowało niekontrolowane wybuchanie. Natomiast to co jest ogromna siłą tego związku to jest erotyka.

 

I teraz tak – jeżeli ktoś z Państwa ma taki związek sygnowany wibracja 5 i wpada na pomysł. Że „ no to może ja karmie , założę szlaban na łóżko i na spełnienia erotyczne na partnera – jest to piłowanie gałęzi na której się siedzi. To jest najsilniejszym cementem takiego związku – erotyka. I możecie się państwo zwymyślać , pobić , powyrzucać swoje rzeczy przez okna jeśli dochodzi do tego momentu wymieszania energii erotycznej wszystko co działo się przed chwilą nie ma znaczenia. Wszystko co działo się 20 minut temu przestaje istnieć w tym momencie połączenia fizycznego.

 

Jeśli chcecie mieć tzw. związek funkcjonujący na zasadzie szacunku o każdej porze dnia i nocy – to nie. Chyba , że jest to związek traperów, jest to związek podróżników, jest to związek ludzi którzy są takimi życiowymi podróżnikami , jeśli znajda obydwoje w tym radość i zadowolenie

 

Związek stworzony w oparciu o 5 jest związkiem w którym nie możemy liczyć na spokój. I to jest związek w którym genialnie będą się realizować ludzie potrzebujący adrenaliny. Są nieraz takie charaktery które tej adrenaliny potrzebują. , bez względu na to co jest źródłem tej adrenaliny. – czy są to silne przeżycia w świecie zewnętrznym , czy są to silne przeżycia emocjonalne to taki związek da możliwość. Więc jeśli ktoś o spokojnym łagodnym charakterze , jeżeli domator chciałby tworzyć związek oparty o wibracje 5 to byłoby bardzo trudno. , że jedna z osób wtedy czułaby się w takim związku niestety ciągle wystawiana za drzwi. , czułaby się ciągle narażana na zburzenie takiej bezpiecznej przyszłości.

 

Związek oparty o 5 to związek który nie rządzi się żadnymi regułami, nie rządzi się żadnymi zasadami , i to jest siła tego związku.

 

Czyli jeśli państwu z wyliczenia swojej drogi życia i drogi życia partnera wychodzi jako wspólna wibracja – wibracja 5- zderzenie tych dróg wtedy możecie się spodziewać , że wasz związek dokładnie tak będzie wyglądał. I jeśli nie chcecie zaakceptować dużej ilości adrenaliny w swoim życiu i dużej ilości adrenaliny w swoim związku , takiej niestabilności to po prostu taki związek trzeba potraktować jako romans. To jest genialna wibracja na związki romansowe . , na związki gdzie się drze szaty, na związki gdzie się ku sobie przedzierają przez pola, lasy , morza i oceany , gdzie dopadają się na chwilę i gdzie za sekundę już dzieje się cos co ich od siebie odrywa. Lub – jak powiedziałam – ustawić związek w podróże. , w zdobywanie, w doświadczanie, w pozyskiwanie tzw. wiedzy o sobie ale nie poprzez opowieści z mchu i paproci tylko poprzez branie udział w różnych ( wspólnie) zdarzeniach które są zdarzeniami nieracjonalnymi, gwałtownymi, które uczą nas - po pierwsze swoich reakcji, ale tez umożliwiają poznać naszego partnera w tzw. ferworze walki.

 

 

Wspólna wibracja związku – 6

- szalenie istotna wibracja, szczególnie jeśli chodzi o związki. 6jest wibracja rodziny, jest wibracja miłości , jest wibracja związku rodzinnego . 6 w ogóle w systemie numerologicznym jest święta liczba. Więc w pewnym sensie związek, który sygnowany jest tą wibracja nie jest jakimś tam związkiem. Jest w sposób wyjątkowo uświęconym związkiem .

 

Zachęcam do przyglądania się drzewu życia. Tam jest bardzo wiele informacji zawartych , które dają nam ta podstawę do podążania dalej. I jeśli przyglądamy się drzewu życia- drzewo życia jest skonstruowane z 10 sefirot. Te 10 sefirot między sobą połączone są ścieżkami z ścieżką która jest jakby wprowadzaniem tego światła boskiego na ziemię . Ostatnia sefirota jest zwana Malkut, królestwo i jest to ten poziom ziemi , ten poziom dnia tu i teraz w którym funkcjonujemy . Natomiast co jest ciekawe? – sumy sefirot na poziomie tych tzw. trójkątów które tworzą czyli sefira pierwsza, druga i trzecia jeśli zsumujemy ma wartość 6.(1+2+3=6). Sefira czwarta, piata i szósta jeśli zsumujemy ma wartość 6. I sefira siódma, ósma i dziewiąta jeśli zsumujemy daje nam wartość 6. Czyli w pewnym sensie wiemy , że ta 6 jest wyjątkową wibracją, wyjątkową jeśli chodzi o pewien rodzaj pełni wyższych wartości, wyższych emocji, wyższych uczuć, które w niej powinny dominować. Dlatego nazywa się ją bardzo często „świętą liczbą”.

 

I stąd związek , który jest sygnowany ta wibracją jest przede wszystkim związkiem gdzie najwyższą wartością jest rodzina jako jednia uczuciowa. Nie jako układ zwarty , nie jako jednostka społeczna , nie jako wspólne kredyty czy wspólne założenia czy wspólna realizacja ale przede wszystkim jako ta pełnia i harmonia

 

Jeśli jest to układ czystej 6 jest to absolutnie informacja o układzie rodzinnym, o rodzinie, która będzie tym gniazdem , z którego wyfruwają nasze dzieci i do którego zawsze chcą wracać. , żeby naładować akumulatory , żeby ogrzać się po takich bitwach które gdzieś tam na zewnątrz musza prowadzić. To też zawsze jest rodzina, która jest rodziną wielopokoleniową ale w takiej do końca pozycja jak daje 8, że jest świadomość korzeni i ten ród tylko bardziej na zasadzie , że tych starszych rodu szanuje się, pielęgnuje , kocha się ich i oni kochają . Jest to pełna harmonia.

 

6 ale utworzona z 15 daje niestety niebezpieczeństwo rozerwania układu. 15 w tarocie jest odwołaniem się do karty Diabła. Czyli w pewnym sensie związek, rodzina która żeśmy zbudowali jeśli doprowadzimy do sytuacji nadmiaru przyjmowanych na siebie obowiązków (wtedy się sprawdza, która ze stron ma taka tendencje ) jakby składania się na ołtarzu pt. to ja nie będę tego czy tego robił, żeby ta rodzinę utrzymać – wtedy niestety dochodzi do sytuacji gdzie to co żeśmy budowali staje się dla nas ciężarem , staje się dla nas ograniczeniem i rzeczywiście 6/15 może stworzyć układ rodzinny który jest układem ograniczającym albo dla jednego z partnerów albo dla obojga. I wtedy będzie dochodziło do takich wewnętrznych rewolt, wewnętrznych rewolucji co w efekcie końcowym może decyzja jednej osoby może doprowadzić do zerwania układu rodzinnego. I właściwie z 6 to tylko ta 15 jest tak niebezpieczna i

 

6 która jest 33.

 

- może niestety ale dawać związek gdzie bez względu na to czego my z partnerem chcemy zmuszeni jesteśmy przez okoliczności do bycia ciągle opiekunami tych którzy od nas jakoś są uzależnieni emocjonalnie,. Czasami są bardzo uzależnieni materialnie a właściwie nas od siebie uzależniają materialnie pt. często jest to związek gdzie rodzice muszą spłacać długi swoich dzieci pomimo, że te dzieci są już dojrzałe , dorosłe, i zaciągając te długi lub robiąc dziwne rzeczy w swoim życiu kierowały się już własnym rozumem a nie radami swoich rodziców. Wtedy związek 33 będzie takim gdzie mamy takie poczucie na progu 60 czy 70 lecia naszych urodzin, że właściwie cały czas nie wyszliśmy z etapu prowadzenia naszych dzieci czy naszych bliskich za ręce. Tu tez jest informacja, że najpierw opiekujemy się dziećmi później często nasi rodzice staja się osobami, które wymagają szczególnej opieki i nie dlatego, że starzy tylko dlatego, że dotyka choroba i ci rodzice czy ci nasi bliscy znacznie wcześniej niż nam się wydawało ,że powinniśmy ta swoja uwagę na nich kierować , będziemy poniekąd jakby zmuszeni wcześniej. I taki związek wtedy może mieć trudności w realizacji tzw. tego życia przyjemnego, życia towarzyskiego. Taki związek może mieć problemy z wyjazdami , np. ludzie się kochają w tym związku ale nie mogą sami pojechać np. nad morze bo jak nie dzieci wrzucają swoje dzieci i ciągle gdzieś w tym wszystkim my jesteśmy uwikłani w konieczność odłożenia swojej przyjemności na półkę.

 

 

Wibracja 7 - jako wibracja wspólna dla związku

– wiemy ze jest wibracja duchowa. Jest to dosyć trudna wibracja dlatego związki sygnowane wibracja 7 – od razu wiadomo, że jest to związek karmiczny. Jest to związek karmiczny w którym dwoje ludzi jak gdyby sytuacja mogą być zmuszeni do przebywania razem gdzie występuje dość często pewien rodzaj tarcia pomiędzy nimi. To są związki , które ja zwykle nazywam związkami celu. Czyli jest jakiś wspólny cel do osiągnięcia i stąd należy takiego związku nie unikać , należy w tym związku pozostać poniekąd jak gdyby wypełniając ta karmę , wypełniając to zobowiązanie tej dwójki ludzi w danym wcieleniu. Często są to związki narażone na oddalenie .

 

Wibracja 7 jako wibracja wspólna dla związku również wskazuje na to, że związek jest szarpany. , związek może być związkiem nazwanym jako związek ale dwoje ludzi generalnie dzieli jakaś odległość lub często dzieli ich odległość. ( np. żony marynarzy). Jest to taka trochę informacja, że w związku będą się działy sprawy, będą stawały przeszkody w tym związku na drodze do realizacji , które jeśli nie występuje głęboka więź duchowa , takie porozumienie dusz a nie tylko porozumienie intelektów i ciał to taki związek nie jest w stanie przetrwać. Jeśli wchodzi się na taki wyższy , filozoficzny poziom patrzenia na relacje z drugim człowiekiem , jeśli związek zaczyna być związkiem.

 

Wibracja 16 jest wibracja szczególną jeśli chodzi o 7, bo jest to już w ogóle karma związków więc w tym momencie dokładnie jest pokazane, że losy związku zależeć będą od decyzji tylko i wyłącznie jednej osoby. To jedna osoba będzie decydowała, że albo związek trwa dalej albo związek się rozpada. To też jest taka informacja, że taki związek , ten obłożony karma związku jest związkiem gdzie przymusem poniekąd było zbudowanie rodziny, zawarcie tego układu małżeńskiego ale niekoniecznie przymusem jest dotrwanie koło siebie do końca swoich dni. Często wibracja 16 jako wspólny układ związku wskazuje na cel poczęcia dzieci czyli dwoje ludzi łączy się po to , aby stworzyć odpowiednie warunki dla duszyczek , które właśnie w takiej rodzinie muszą przyjść. , które muszą doświadczyć , bo bardzo często tez związki rozpadając się tworzą przykład otoczeniu, dzieciom, że można inaczej niż ogólnie to zostało przyjęte. W takich związkach często przy rozpadzie dominuje jako przewodnia myśl coś, co mówi „jest coś ważniejszego niż tylko ambicje. „

 

Osoby, które tworzą związek obłożony wibracja 7 często są osobami skrajnie różnymi od siebie. Gdzie jedna holuje drugą. Ale holuje na zasadzie – wyznacza jakby pewne progi, ta druga osoba podąża. Dlatego tez ten związek w pewnym momencie może stanowić ciężar dla tej osoby , która jest wciąż gdzieś przeznaczona do dawania takiego napędu takiemu związkowi.m głęboko duchowym wtedy jak najbardziej, on ma racje bytu. Ale trudno jest wtedy powiedzieć o codzienności dającej spełnienie

 

 

Wspólna wibracja związku sygnowana „8”

 

Jak wiemy 8 jest to bardzo silna wibracja. Bardzo sprawcza wibracja. Czyli związek ludzi który jest określony wibracją 8 jest przede wszystkim związkiem w którym dzieją się rzeczy materializujące naszą przyszłość.

 

Stąd małżeństwa np. zawarte o wspólnej wibracji 8 bardzo często łączy przestrzeń zawodowa. Łączy budowanie, zamiana idei w materie. To jest podstawowe hasło 8. I tutaj również w ten sposób wygląda relacja. Oprócz tego, że tworzymy związek rodzinny, związek emocjonalny jest jakby w założeniu również rozbudowywanie tej wspólnoty na ta materie która nas otacza. Jest to również związek , który ma bardzo dużą siłę sprawczą w momencie kiedy dwie osoby maszerują w ta samą stronę czyli jeśli w takim związku występuje rozbieżność celów na przyszłość ten związek będzie niestety komplikował się i mało tego – po takim związku pozostają zawsze bardzo silnie manifestujące się problemy natury sądowo urzędowej.

 

Czyli co należy robić w związku sygnowanym wibracja 8?

- jeśli tworzymy wspólna przestrzeń, jeśli realizujemy marzenia to dobrze, żeby to były wspólne marzenia a nie , żeby jedna osoba wykorzystywała druga do swoich celów , bo wtedy będą tylko i wyłącznie problemy z tego.

 

8 jako wibracja wspólna dla związku jest również informacja , że związek który realizujemy nie jest obojętny w kontekście ludzi którzy wokół nas żyją. Jest to 8 , jest to również karma rodziny. Karma , która bardzo często wskazuje na konieczność przełamania schematu. Dlatego jeśli ktokolwiek wchodzi w relację opartą o wibracje 8 dobrze jest, żeby rozeznał się jakiego rodzaju spuścizna karmiczna jest przypisana do jego rodziny , jakiego rodzaju spuścizna karmiczna realizuje się w rodzinie naszego małżonka. Dlaczego? – dlatego, że tworząc te wspólnotę poniekąd jakby obydwoje mają obowiązek złamać zasadę. Przełamać coś co jest ta karma rodową. Zamknąć pewien etap cyklicznego powtarzania się różnych sytuacji.

 

To są również związki które są związkami gdzie bardzo często partnerzy stanowią jak gdyby taki fajny „tim’ czyli jeden ma pomysł , drugi ma energie do jego realizowania. Natomiast na pewno musi występować cos co ja zawsze nazywam „ gdzie jest dwóch dyrektorów wtedy zwykle decyzje są albo sprzeczne albo niekompatybilne. Czyli w takim związku dobrze jest od razu na samym początku ustalić kto tutaj robi za przewodnika stada – czyli kto podejmuje ostateczne decyzje.

 

Związki oparte o wibracje 8 muszą być bardzo dobrze dokończone jeśli chodzi o kwestie formalne. Czyli wszelkiego rodzaju układy budowania wspólnych przedsięwzięć albo muszą być bardzo jasno określone prawnie – czy to jest wspólnota małżeńska, czy to jest rozdzielczość małżeńska , komu się ile należy , - bo 8 daje nam tez ten wymiar urzędu i prawa w związku z czym później w razie czego , żeby w oparciu o to nie występowały jakieś problemy.

 

Wibracja 8 swoim podopiecznym gwarantuje sukces materialny pod warunkiem, że nie dojdzie do konfliktu interesów. Bo wtedy rzeczywiście tak jak w pozytywnym wymiarze 8 jest tym wielkim budowniczym tak w negatywnym spustoszenie jakie następuje po takim rozpadzie może być ‘wyoraniem do żywego” gdzie ani jedna ani druga strona nie będzie miała do wyniesienia niczego innego poza systemem komplikacji.

 

To tez jest wibracja która bardzo często pomaga małżonkom zbudować wspólny dom, zbudować przestrzeń mieszkaniową na wysokim poziomie.

 

Ale to co jest tez jakby zaznaczone przy tej wibracji – bardzo często może wchodzić w pewien rodzaj rygoru w wychowaniu tego potomstwa . czyli tutaj należałoby uważać , zwrócić uwagę czy nasz związek , nasze małżeństwo nie kładzie się zbyt wielkim cieniem na drodze życia naszych dzieci. Czyli czy my nadmiernie nie wchłaniamy tych naszych dzieci. Wiemy, że 8 daje również coś na kształt spartańskiego chowu. Jest to bardzo duża samodyscyplina , która jest oczywiście potrzebna do samorealizacji, czyli dom, rodzina, oznaczona wibracja 8 często może nieść takie troszkę zagrożenie , że zbyt duża musztra tam występuje, każdy ma przydzielone zadanie i może istnieć trochę za mało wpływu miłości. Więc jeśli uda nam się w pewnym sensie złamać tę strukturę rodową wtedy możemy taki związek – tak naprawdę właściwie jest nie do rozerwania. , tylko warunkiem są wspólne cele. Nie jedna osoba ma cel a druga się plącze po tym celu, tylko jest ten wspólny cel.

 

 

Wspólna wibracja związku – sygnowana 9

-związek karmiczny, związek lekcja.

 

Co to znaczy związek lekcja/ - jest to związek, który albo rzeczywiście się rozpada i to bardzo szybko czyli związek w którym nie dochodzi w ogóle do tzw. długoterminowości. Albo związek który jest trudny od początku , wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu w którym drogi mogą się rozejść. Czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób jest ze sobą połączona . To jest na pewno już wtedy związek obłożony lekcja karmiczną czyli partner jest poniekąd na miarę naszych wewnętrznych potrzeb jeśli chodzi o realizację założeń duszy. Trudne związki, związki głęboko powiązane wewnętrznie ale związki w których obie ze stron mogą się czuć poniekąd jakby samotne.

 

9 daje pewien rodzaj takiej spuścizny bycia przewodnikiem, bycia mistrzem, bycia nauczycielem . po przejściu przez taki związek no faktycznie możemy nie tyle udzielać rad ile możemy artykułować mądrość wyciągnięta z doświadczeń. Jest to wtedy też związek gdzie bardzo często jeśli już trwa to kończy się w momencie odejścia czyli tzw. związek „póki nas śmierć nie rozłączy’ ale bardzo często występuje w takim związku pewien rodzaj spuścizny medycznej czyli jedna z osób może być chora i ta druga przy niej uczy się również czegoś na poziomie duchowym a nie tylko i wyłącznie tego poziomu realizacji intelektualnej.

 

źródło: program Tarocistki Danuty

 • Lubię! 3
 • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANALIZA ZWIĄZKÓW DRÓG ŻYCIOWYCH

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „JEDYNKĄ"

 

Alegorią tego związku może być sytuacja dwóch ambitnych kierowców wsiadających do jednego samochodu. Być może już po kilku kilometrach będą wyrywać sobie kierownicę, a po kilkunastu następnych. Jeden z nich śmiertelnie obrażony pójdzie na piechotę. Może być też tak, że sprawiedliwie podzielą się miejscem za kierownicą, uszanują nawzajem swoje potrzeby, docenią talenty i inicjatywę. Ten związek wymaga ogromnej pokory i rezygnacji z czysto egoistycznych celów, lecz jeśli stać was na to, możecie razem wiele dokonać. Być może nie raz będziecie musieli oddać kierownicę, ale z czasem niespodziewanie okaże się, że sprawia wam to większą satysfakcję, niż odbieranie hołdów. Oczywiście, jeśli wytrwacie do tej chwili.

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „DWÓJKĄ"

 

Związek „jedynki" z „dwójką" ma szansę w pełni usatysfakcjonować was oboje. „Jedynka" ma ambicje i nowatorskie pomysły, „dwójka" pomoże je zrealizować. „Jedynka" ma inicjatywę, „dwójka" ma intuicję, która okaże się bezcenna. Jeśli „jedynka" jest kobietą, związek z mężczyzną spod „dwójki" może oznaczać pewne odwrócenie tradycyjnych ról — prawdopodobnie kobieta będzie głową rodziny lub przełożonym w pracy. Niech jednak uważa, aby nie przyjąć zbyt dosłownie swej przywódczej pozycji — księżycowe „dwójki" są wbrew pozorom bardzo wrażliwe na punkcie swojej wolności, na swój sposób ambitne i samowystarczalne. Nagle może się okazać, że „jedynka" króluje bez królestwa.

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „TRÓJKĄ"

 

Magnetyczna, czarująca „trójka" jest znakomitym partnerem dla „jedynki", która lubi otaczać się ludźmi atrakcyjnymi i dodającymi jej splendoru. Atrakcja jest tu zresztą wzajemna — „trójka" doceni zalety swego partnera, uzna jego przywódczą rolę w waszym związku i z pasją pomoże mu w realizacji jego ambitnych planów. Ważne jest, by „jedynka" traktowała „trójkę" poważnie, szczególnie jeśli jesteście związani uczuciowo. W interesach lub działalności artystycznej wzajemna inspiracja i duże prawdopodobieństwo udanych przedsięwzięć.

 

ZWIĄZEK „ JEDYNKA " Z „CZWÓRKĄ "

 

Związek tych dwóch osób w swej najlepszej z możliwych wersji pozwoli obojgu na pełną realizację siebie i swoich ambicji. „Czwórka" cierpliwie, metodycznie i rozsądnie pokieruje energią „jedynki" i sprowadzi jej inicjatywę na drogę konkretnej realizacji. Jednak „jedynka" również musi się czegoś w tym związku nauczyć — najczęściej cierpliwości, metodyczności i akceptacji dla swego partnera. Prawdopodobnie nie będzie błyszczał w towarzystwie, nie będzie chwytał w lot jej genialnych pomysłów ani zmieniał z łatwością planów życiowych. Może to irytować „jedynkę", ale nie raz przyjdzie jej odczuwać wdzięczność. „Czwórka" będzie adorować „jedynkę" za prawdziwe wartości, a nie za napuszone ambicje. Życie „jedynki" ulegnie z pewnością spowolnieniu, lecz dzięki temu być może osiągnie więcej.

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „PIĄTKĄ"

 

„Piątka" jest kolekcjonerem doświadczeń, którymi będzie chciała nieustannie dzielić się z „jedynką". Wasz związek może zamienić się w nieustającą rozmowę, analizę przeżyć „piątki" i waszych wspólnych. „Piątka" wymaga ciągłego zainteresowania, dowartościowania, najlepiej czuje się w wirze zdarzeń i ludzi. „Jedynce" to właściwie odpowiada, pod warunkiem, że jej pozycja na tym nie ucierpi. Jest to związek bardzo inspirujący dla obu stron. Ze względu na walory waszych osobowości, możecie odnieść publiczny sukces, zdobyć popularność, wspólnie podróżować, stymulować nawzajem swą twórczą działalność. Wszy­stko to się uda, jeśli obie strony zaakceptują odrębność i wolność partnera.

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „SZÓSTKĄ"

 

W najlepszym przypadku będziecie parą, którą łączą szczytne ideały, potrzeby artystyczne, uczestnictwo w życiu kulturalnym, wspólne zamiłowania literackie lub naukowe. W życiu rodzinnym wasza energia skoncentruje się na rozwoju intelektualnym, zdobywaniu wykształcenia, podnoszeniu komfortu domu. W najgorszym — może nastąpić frustrujący obie strony brak zrozumienia dla potrzeb partnera, irytacja, obcość. „Szóstka" z łatwością przyjmuje rolę osoby cierpiącej, poświęcającej się. Skłonność „jedynki" do zajmowania pozycji lidera może być dla niej męcząca i irytująca. „Jedynka" z kolei nie znosi ciągłego pouczania...

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „SIÓDEMKĄ"

 

Ten związek będzie dla was niezwykłym doświadczeniem. Już sam fakt, że zdołaliście zbliżyć się do siebie, jest bardzo znaczący dla was obojga, gdyż z pewnością nie było to oczywiste. „Siódemka" wniesie w wasze życie to, czego potrzebuje „jedynka"-— filozoficzne spojrzenie na świat, odkrycie sfery wartości duchowych, kontemplację swego losu i wartości kulturowych. Pionierskie, zdobywcze

ambicje „jedynki" mogą znaleźć oparcie i zrozumienie, choć niekoniecznie da to wymierne efekty w sferze materialnej. Nie znaczy to, że nie możecie razem robić pieniędzy; mogą one okazać się dla was nieważne.

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „ÓSEMKĄ"

 

W tym związku spotykają się dwie osoby, z których każda na swój sposób jest żądna władzy. Królewska, słoneczna natura „jedynki" oczekuje raczej poklasku, sympatii, entuzjazmu, podczas gdy „ósemka" skłonna jest żądać rzeczywistego posłuszeństwa. Jeśli uda wam się sprawiedliwie rozdzielić role, wasz związek będzie pasjonujący. Razem jesteście niezwykle skuteczni, ambitni, pewni swoich sił i możliwości. „Ósemka" jest bardzo skoncentrowana na sprawach materialnych, wykorzystajcie więc waszą moc, by tworzyć prawdziwe wartości.

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

 

W „dziewiątce" niewątpliwie znajdzie „jedynka" entuzjastę swoich twórczych planów i doskonałego towarzysza w zdobywaniu bogatych doświadczeń. „Dziewiątka" żyje jednak wśród ludzi i dla ludzi i być może nie będzie chciała się oddać na wyłączność. Chociaż nie ma to nic wspólnego ze zdradą, „jedynka" może czuć się zazdrosna o jej uczucia i zainteresowanie okazywane innym. W rzeczywistości związek z „dziewiątką" to unia — stan psychiczny „dziewiątki" będzie reagował jak barometr na to co dzieje się między wami.

 

ZWIĄZEK „DWÓJKA" Z „DWÓJKĄ"

 

Dwie księżycowe natury będą się rozumieć bez słów. Współpraca, przyjaźń, wzajemna pomoc, intuicja — to wszystko sprawi, że macie szansę przeżyć głęboki i piękny związek. Musicie jednak oboje unikać poddawania się zmiennym nastrojom, wahaniom, zwątpieniom, tym bardziej że stany te będą zaraźliwe. Bardzo ważne jest dla was obojga posiadanie własnego terytorium, obszaru wolności i odrębności. Pozwólcie sobie go stworzyć, gdyż wzmocni to wasze poczucie wspólnoty. Oboje jesteście sentymentalni, przywiązujecie się do wnętrz, przedmiotów, miejsc. Wasze mieszkanie będzie pełne pamiątek i rzeczy, które kolekcjonujecie. Włóżcie wiele wysiłku w to, by umilić sobie nawzajem życie, bo rozstać będzie wam się bardzo trudno.

 

ZWIĄZEK „DWÓJKA" Z „TRÓJKĄ"

 

Aby ten związek był dla was obojga satysfakcjonujący, trzeba wiele dobrej woli z obu stron. Prawdopodobnie wszystko zaczęło się od wielkiej fascynacji — „dwójkę" urzekł zapał i bezpośredniość „trojki", ona zaś przejrzała się w „dwójce"

jak w lustrze i własne odbicie przyniosło jej satysfakcję. Z czasem może się okazać, że „dwójka" nie ma ochoty żyć według gustu swego partnera, a jego niezwykła atrakcyjność i walory umysłowe wydają jej się nieco przereklamowane. Jeśli jednak wasz związek będzie miał solidny fundament, a współpraca będzie dla was interesująca — połączy was głębokie uczucie, które jest wam obojgu niezbędne jako doświadczenie.

 

ZWIĄZEK „DWÓJKA" Z „CZWÓRKĄ"

 

„Dwójka" jest osobą taktowną, delikatną, uczuciową, skłonną do wszelkiej współpracy, ma ogromną intuicję, zmysł praktyczny i talent artystyczny. Często brak jej jednak jasności celów i umiejętności logicznego myślenia. To wszystko ma „czwórka". Razem możecie stworzyć silny i twórczy związek, solidną budowlę stanowiącą bezpieczną bazę dla was obojga.

 

ZWIĄZEK „DWÓJKA" Z „PIĄTKĄ"

 

Oboje macie zmienną naturę, choć przejawia się to u każdego z was inaczej. „Dwójka" zmaga się raczej z wewnętrznymi wątpliwościami, często jest niezdecydowana, niepewna siebie; „piątka" skłonna jest uzewnętrzniać swą niekonsekwencję dokonując częstych zmian w swoim życiu. „Dwójka" ceni porozumienie bez słów, „piątka" jest mistrzem słowa. Nie wyklucza to jednak wspaniałego związku — oboje potraficie przystosować się do otoczenia, a „dwójka" jest przecież znakomitym słuchaczem.

 

ZWIĄZEK „DWÓJKA" Z „SZÓSTKĄ"

 

Jest to wyjątkowo korzystny układ dla realizacji wspólnych celów, zarówno materialnych, jak intelektualnych lub związanych z waszą działalnością twórczą. „Szóstka" może zechcieć przyjąć wobec „dwójki" rolę opiekuna, nauczyciela, a „dwójce" wypada się na to zgodzić. Jest tu szansa na harmonijny, komfortowy, ambitny związek, ale istnieje również niebezpieczeństwo stworzenia dusznego układu, opartego na poczuciu winy lub obowiązku.

 

ZWIĄZEK „DWÓJKA" Z „SIÓDEMKĄ"

 

Jest to związek dwóch osób nieco powściągliwych i pozornie chłodnych. Powściągliwość „dwójki" wynika z niepewności, chłód „siódemki" to filozoficzny dystans wobec spraw tego świata. Z pewnością znajdziecie głębokie porozumienie w dziedzinie sztuki, a także jako badacze tajemnic przyrody oraz zagadnień psychologicznych i parapsychologicznych. Skłonność do samotnictwa „siódemki" może „dwójkę" niepokoić, sprawić, że będzie się czuła odrzucona, ale — z drugiej strony — ona to doskonale rozumie i nauczy się z tym żyć.

 

ZWIĄZEK „DWÓJKI" Z „ÓSEMKĄ"

 

Jest to znakomity układ dla spraw materialnych, współpracy i realizacji wyznaczonych celów. Wszystkie niezbędne dla sukcesu cechy są obecne w waszym związku — takt, dyplomacja, intuicja, współdziałanie, pracowitość, skuteczność, dalekosiężne plany, ale i głęboka rozwaga oraz widzenie rzeczy w kontekście przyczyny i skutku. „Dwójka" ma w tym związku szansę wzmocnić swoją pozycję, nauczyć się korzystać ze swojej wyjątkowej intuicji, nabrać pewności siebie i stać się bardziej konkretna; „ósemka", o ile nie zapragnie czerpać wszystkich zysków dla siebie, znajdzie znakomitego wspólnika w interesach, oddanego współpracownika, zgodnego i kochającego partnera.

 

ZWIĄZEK „DWÓJKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

 

Jesteście parą, która niekoniecznie dobrze sobie radzi ze sprawami materialnymi, natomiast łączą was zainteresowania, ideały, potrzeba tworzenia wspólnoty. Oryginalność i wyobraźnia „dziewiątki" znajdą rezonans w poszukującej pola do działania „dwójce". Nie obędzie się jednak bez trudności — oboje z trudem budujecie poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa i macie skłonność do "podczepiania się" pod energię drugiej osoby.

 

ZWIĄZEK „TRÓJKA" Z „TRÓJKĄ"

 

Wasze życie będzie nieustającym spektaklem, dom sceną, a znajomi i przyjaciele — widownią. To, czy będzie to ciekawy, satysfakcjonujący was oboje spektakl, zależy od tego, jak podzielicie role. Dwie primadonny w jednym teatrze to na ogół o jedną za wiele. Jeśli się jednak dogadacie, wasze życie będzie bogate i różnorodne. Przez wasz dom przewinie się wielu ciekawych ludzi, a wspólne plany i zainteresowania nie pozwolą wam się nudzić ze sobą. Ważne jest, byście pozwolili i pomogli sobie nawzajem znaleźć drogę twórczej realizacji.

 

ZWIĄZEK „TRÓJKA" Z „CZWÓRKĄ"

 

To może być niełatwy związek, wymagający wielu wyrzeczeń z obu stron. Z czasem może się jednak okazać, że trud był opłacalny. „Trójka" musi się pogodzić z tym, że nie jest wielbiona za swoje zewnętrzne zalety, do czego przywykła. Będzie zmuszona poważniej spojrzeć na życie, zrezygnować z wielu niewinnych przyjemności. „Czwórka" z kolei nauczy się doceniać w swym partnerze to, czego jej samej czasem brak: lekkość, swobodę, dystans wobec nietrwałych wartości świata materii.

 

ZWIĄZEK „TRÓJKA" Z „PIĄTKĄ"

 

Bardzo stymulujący związek dla was obojga. Podróże, twórczość artystyczna, działalność na polu literatury, dziennikarstwa, zdobywanie wykształcenia, doświadczeń, nowe znajomości — to wszystko może być wasze wspólne. „Piątka" będzie wymagała od „trójki" większej koncentracji i powagi w traktowaniu waszych życiowych planów. „Trójka" musi wiedzieć, że dla jej partnera wolność jest najwyższą wartością.

 

ZWIĄZEK „TRÓJKA" Z „SZÓSTKĄ"

 

Jeśli wykorzystacie to, co w was najlepsze, jako para możecie wspólnie osiągnąć harmonię i szczęście. Zalety „trójki" zostaną dopełnione poczuciem harmonii, odpowiedzialności i spokojem „szóstki". Jeśli tworzycie rodzinę, wasz dom będzie dostatni, komfortowo i ze smakiem urządzony, a wasze wysiłki skupią się na zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu waszych talentów i zainteresowań. Branie na siebie zbyt wielu zobowiązań oraz tendencja do wzajemnych oskarżeń i wyrzutów mogą zakłócić harmonię tego związku.

 

ZWIĄZEK „TRÓJKA" Z „SIÓDEMKĄ"

 

Jeśli „siódemka" z kimś się wiąże na stałe, to na ogół jest to poważna sprawa. „Trójka" potrafi to docenić, szczególnie że bardzo chce być poważnie traktowana. Oboje macie szansę rozwijać swoje talenty i inspirować się nawzajem. To, że „siódemka" bywa wycofana, nietowarzyska, powściągliwa, może dodać atrakcyjności temu związkowi, gdy „trójka" zaakceptuje inny świat swojego partnera i odkryje jego prawdziwe wartości.

 

ZWIĄZEK „TRÓJKA" Z „ÓSEMKĄ"

 

W waszym związku „trójka" z pożytkiem dla siebie winna uznać w partnerze swojego przewodnika. Taki, naturalny zresztą dla „ósemki" podział ról, obojgu przyniesie dużo korzyści. Błyskotliwa, wszechstronnie utalentowana „trójka" chętnie (choć nie bez przekornych protestów) podda się ojcowskiej kurateli swego partnera, który zadba skutecznie o materialne podstawy do rozwijania waszych talentów.

 

ZWIĄZEK „TRÓJKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

 

W tym związku prawdopodobnie oboje będziecie walczyć o dominację, o przeforsowanie swoich pomysłów, koncepcji, planów. Wasze nie kończące się dyskusje i spory mogą prowadzić donikąd. Aby opuścić błędne koło, trzeba się zatrzymać i zacząć jeszcze raz. „Trójka" musi zapomnieć, że jest „gwiazdą",

„dziewiątka" — zobaczyć w „trójce" partnera, a nie kogoś, kogo można wykorzy­stywać do realizacji własnych celów.

 

ZWIĄZEK „CZWÓRKA" Z „CZWÓRKĄ"

 

Razem potraficie dosłownie „zbudować", wypracować wasze szczęście, którego inni będą wam w cichości ducha zazdrościć. Spokojnie, bez pośpiechu, lecz konsekwentnie stworzycie wartości wzbudzające szacunek i zaufanie. Być może będziecie typem pary, która nie okazuje sobie wylewnie uczuć, natomiast zawsze jest razem, wierna i lojalna, tworząc oazę bezpieczeństwa dla siebie i innych.

 

ZWIĄZEK „CZWÓRKA" Z „PIĄTKĄ"

 

To, co jest atrakcyjne w tym związku, to wasza odmienność. Bywa to fascynujące, ale także irytujące. Zwykle „czwórka" musi przyjąć na siebie rolę balansu na rozhuśtanym okręcie. „Piątka" raz będzie za to wdzięczna, innym razem będzie się wściekać, że umknęło jej pasjonujące doświadczenie. Z kolei brak konsekwencji „piątki" musi irytować jej partnera. Po pokonaniu trudności, jakie niesie ze sobą wasz związek, oboje stanowicie dla siebie korzystne dopełnienie, które może zaowocować harmonią i sukcesami w wielu dziedzinach.

 

ZWIĄZEK „CZWÓRKA" Z „SZÓSTKĄ"

 

Wasze poczucie sprawiedliwości, lojalność i odpowiedzialność sprawia, że macie szansę na stworzenie wyjątkowo harmonijnego i szczęśliwego związku. Będziecie mieli chęć i możliwości, by pomagać innym, uczyć, radzić. Nie należy jednak przesadzić z mnogością obowiązków i potrzebą poświęcania się. Jesteście parą idealnie nadającą się do tego, by zbudować dom —także w sensie dosłownym. I na pewno nie będzie to dom pusty.

 

ZWIĄZEK „CZWÓRKA" Z „SIÓDEMKĄ"

 

Obie te liczby dotyczą materii — 4 jako ograniczenie przez materię, 7 jako uwolnienie od materii. Stąd związek ten jest szczególnie silny i znaczący. Macie szansę zrealizować wielkie przedsięwzięcia, także w dziedzinie nauki, filozofii, sztuki. „Siódemka" będzie zapewne inspiratorem, „czwórka" — skutecznym realizatorem.

 

ZWIĄZEK „CZWÓRKA" Z „ÓSEMKĄ"

 

Wspólnota celów i metod działania sprawi, że porozumiecie się bez zbędnych słów. Prawdopodobnie osiągniecie zasłużony sukces materialny, który

przyniesie każdemu z was to, czego oczekujecie. „Czwórce" — poczucie zabezpieczenia i dobrze spełnionego obowiązku, „ósemce" — poczucie mocy i opanowania świata zewnętrznego. Z tej pozycji łatwo będzie wam rozpocząć penetrację rzeczywistości duchowej.

 

ZWIĄZEK „CZWÓRKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

 

W tym związku spotykają się dwie osoby, z których jedna drąży głęboko, a druga lata wysoko. Jeśli udało wam się spotkać, należy połączyć te dwie tendencje i wyciągnąć z nich maksymalną korzyść. „Czwórka" ma szansę ubrać oryginalne, uniwersalne, choć czasem nazbyt idealistyczne koncepcje „dziewiątki" w formę i uczynić je możliwymi do zrealizowania. Na ogół z korzyścią dla obu stron, a czasami także dla... reszty świata.

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „PIĄTKĄ"

 

Wyobraźcie sobie związek dwóch ambitnych, przekonanych o słuszności swoich metod analizy, psychoterapeutów. To jest właśnie to. Niewykluczone, że jeszcze długo po zakończeniu waszego związku będziecie w samotności kontynuować rozmowę z partnerem, analizując wasze wspólne doświadczenia, udowadniając głębię swych racji, rozpamiętując ataki na waszą wolność. Taki związek może być niezwykle twórczy i trwały, jeśli wasze rozmowy będą szczere i nie staną się polem czysto emocjonalnej walki, a każde z was będzie potrafiło realizować się na zewnątrz.

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „SZÓSTKĄ"

 

Jest to związek o dużej sile wewnętrznej i niemałych zadaniach do spełnienia. Waszymi planetami są Merkury i Wenus. Intelektualizm, ruchliwość i spryt łączą się u was z taktem, harmonią i potrzebą współpracy. Stworzycie sobie nawzajem warunki do rozwoju intelektualnego, pracy twórczej i zdobywania doświadczeń, którymi będziecie dzielić się z innymi.

 

ZWIĄZEK „PIĄTKĄ" Z „SIÓDEMKĄ"

 

Jeśli „piątka" nauczy się czasem milczeć, a „siódemka" zechce jej czasem słuchać, jest szansa na niebanalny i trwały związek. Szansa jest o tyle duża, że „piątka" powinna z łatwością zrozumieć potrzebę wolności swego partnera. Często jednak „piątki" są wrażliwe wyłącznie na punkcie wolności własnej... Ten związek postawi je wobec wyboru albo-albo. Po pokonaniu trudności - macie szansę na poważną, inspirującą i twórczą współpracę.

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „ÓSEMKĄ"

 

W najlepszym przypadku, jeśli spotykacie się jako osoby dojrzałe, posiadające samowiedzę i sprecyzowane plany, macie możliwość stworzyć korzystny i atrakcyjny dla was obojga układ, oparty na zaufaniu i niezależności. W najgorszym przypadku wasz związek może być zwykłym marnowaniem energii. „Piątka", doceniając twórczą siłę i skuteczność „ósemki", może „uwiesić się" swego partnera, budując sieć uzależnień i zobowiązań. Kiedy „ósemka" odkryje, że nie jest panem siebie — może mieć dość. „Ósemka" może zbyt dosłownie traktować swoją rolę głowy domu, nie pozostawiając zbyt wiele miejsca dla potrzeb „piątki". W waszym związku mogą się pojawić problemy także wtedy, gdy oczekująca erotycznej adoracji „piątka" zostanie potraktowana z ojcowską czułością...

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

 

Jest to bardzo żywy, inspirujący, bogaty w różnorodne doświadczenia związek, choć niekoniecznie przewidziany na całe życie. Nie należy oczekiwać tu wielkich sukcesów materialnych, chyba że inne aspekty waszych kart będą działały na korzyść. Aktywność intelektualna „piątki" będzie znakomicie rezonować z wyobraźnią i wizjonerstwem „dziewiątki", a pogoń za wrażeniami i doświadczeniami może uczynić z was parę żyjącą w pokojach hotelowych. W nieco gorszej wersji tego układu, pomimo wielu wspólnych cech, możecie odczuwać wzajemną irytację i brak szacunku dla przedsięwzięć partnera. „Piątka" może się wydawać „dziewiątce" zbyt przyziemna, „dziewiątka" „piątce" zbyt egzaltowana. Ten wspaniały związek może się skończyć nagle tak, że każde pójdzie swoją drogą.

 

ZWIĄZEK „SZÓSTKĄ" Z „SZÓSTKĄ"

 

Oboje potrzebujecie harmonii, piękna, bezpiecznego i wygodnego domu, by móc się dalej rozwijać i służyć pomocą innym. Wasz najczystszy idealizm w tym jednym miejscu może się nieco zawahać — potrzebujecie zabezpieczenia materialnego i komfortu, by realizować swoje cele. Mając wystarczająco dużo dla siebie, możecie dzielić się z innymi i dawać przykład. Dotyczy to także wartości moralnych i intelektualnych. Wzajemna pomoc i miłość — czego można więcej chcieć? To, co wam grozi, to zazdrość i wysokie wymagania wobec partnera. Należy także uważać, by poczucie obowiązku i skłonności opiekuńcze nie przyczyniły się do stworzenia nazbyt uładzonej atmosfery, którą chciałoby się czasami zburzyć, na przykład tłukąc talerz...

 

ZWIĄZEK „SZÓSTKA" Z „SIÓDEMKĄ"

 

Ten związek charakteryzuje pewna sprzeczność interesów i zapewne trzeba wiele czasu i wysiłku, by je pogodzić. Ale nie jest to niemożliwe. Opiekuńczość i dydaktyzm „szóstki" nie znajdzie wdzięcznego odbiorcy w jej niezależnym, chodzącym własnymi drogami partnerze spod „siódemki". „Szóstka" może czuć się niepotrzebna, a nic gorszego nie może jej się przytrafić. „Siódemka" będzie prawdopodobnie z obojętnością odnosić się do zapobiegliwości swego partnera, gdyż nie jest dla niej ważne, czy słucha Mozarta w wyściełanym fotelu czy na twardym krześle.

 

ZWIĄZEK „SZÓSTKA" Z „ÓSEMKĄ"

 

Jest tu duża szansa na wzajemne zrozumienie i wspólnotę interesów, aczkolwiek wymaga to spełnienia wielu warunków. Jeśli wasz związek oparty jest na solidnych podstawach, potraficie spełnić swoje oczekiwania. Jeśli nie — może być ciężko. Jest prawdopodobieństwo wystąpienia konfliktu między idealizmem („szóstka") i materializmem ("ósemka"). Kiedy się dobrze zastanowicie, to konflikt okaże się pozorny, niemniej może stać się przedmiotem gry między wami. „Szóstka" powinna docenić talenty przywódcze i skuteczność swego partnera, „ósemka" wiele skorzysta czerpiąc inspirację od „szóstki" i akceptując jej system wartości.

 

ZWIĄZEK „SZÓSTKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

 

W najlepszym przypadku oboje widzicie swoje powołanie w służbie innym, w realizacji wielkich ideałów, w ulżeniu cierpieniom ludzkości, w walce o humanitarne prawa i sprawiedliwość. Połączy was głębokie porozumienie, wspólnota potrzeb i celów. To, co „szóstka" pragnie zrealizować na małą skalę, „dziewiątka" podniesie do poziomu uniwersalnego. Nie zapominajcie jednak o sobie, o waszym osobistym szczęściu, bo ewentualny brak odzewu na wasze szlachetne uczynki i idee może uczynić z was parę ludzi zgorzkniałych i rozczarowanych życiem.

 

ZWIĄZEK „SIÓDEMKA" Z „SIÓDEMKĄ"

 

Zwykle bywa to związek dwóch dojrzałych osób, pełnych dystansu do rzeczywistości zewnętrznej. Nie czujecie się najlepiej w swej ziemskiej powłoce, odczuwając ją jako krępujący wasze możliwości pancerz. Wasz związek cechuje wzajemne zrozumienie, wspólne dążenia (raczej intelektualne i duchowe niż materialne) i spokojne tempo życia. Jest to znakomity układ, aby prowadzić wspólnie badania naukowe, gdyż rozumiejąc się dobrze i działając podobnymi metodami, potraficie zachować oryginalność i niezależność myślenia.

 

ZWIĄZEK „SIÓDEMKA" Z „ÓSEMKĄ"

 

To spotkanie obu stronom może pomóc osiągnąć prawdziwą satysfakcję w życiu, jeśli zaakceptujecie i docenicie wkład partnera w rozwój waszego związku. Oboje macie skłonność do penetracji innego wymiaru rzeczywistości, choć każde z was na swój sposób. Odrzucenie świata materialnego i opanowanie go, to dwie drogi do wolności. Mądrość „siódemki" i skuteczność i odwaga „ósemki" przyczynią się do waszych niemałych osiągnięć we wszystkich dziedzinach życia.

 

ZWIĄZEK „SIÓDEMKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

 

Ten związek cechuje szczególne porozumienie, szacunek i fascynacja, tolerancja i wzajemna pomoc. Z pewnością nie wystarczy wam do szczęścia codzienne bytowanie, lecz będziecie wspólnie penetrować dziedzinę ducha i tajemnic przyrody. O ile przyziemne wymogi życia was do tego nie zmuszą, nie będziecie zanadto zawracać sobie głowy sprawami materialnymi.

 

ZWIĄZEK „ÓSEMKI" Z „ÓSEMKĄ"

 

Wasze spotkanie może doprowadzić do silnego, pasjonującego związku lub totalnego krachu, zarówno w sprawach uczuciowych, jak i w interesach. Bardzo silne osobowości mogą się wspierać i stymulować lub walczyć ze sobą. Jeśli połączycie wasze siły, nic nie powstrzyma was na drodze do osiągnięcia celu.

 

ZWIĄZEK „ÓSEMKI" Z „DZIEWIĄTKĄ"

 

Jest to związek bardzo twórczy dla was obojga. W korzystnym układzie siły tajemne strzegły będą waszych przedsięwzięć, gdyż jest w nich zawarta olbrzymia energia i moc twórcza. Wzajemna fascynacja i inspiracja uczynią z was silną i niezależną parę. W mniej korzystnym układzie, jeśli „ósemka" nie ma ochoty się rozwijać, a „dziewiątka" nie potrafi zaakceptować jej autorytetu, docenić wiedzy, nieprzeciętnych talentów przywódczych i skuteczności działania — być może wasze drogi się rozejdą, choć z pewnością zachowacie wzajemny szacunek.

 

ZWIĄZEK „DZIEWIĄTKI" Z „DZIEWIĄTKĄ"

 

Jak by się nie potoczyły wasze wspólne losy, należy uznać, że było to przeznaczenie. Związek ten bywa lekcją, która uczy was wiele o sobie samych. Możecie się świetnie rozumieć i pomagać sobie nawzajem, albo

walczyć o dominację i próbować wykorzystać partnera do realizacji własnych życiowych planów. Czasem okazuje się, że partner wcale do nich nie pasuje. Wielkie porozumienie psychiczne, unia ciał i dusz, albo całkowity brak porozumienia, poważne problemy emocjonalne, walka, obcość — oto, co może przynieść przeznaczenie.

 

źródło: Natasza Czarmińska

 • Lubię! 3
 • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 weeks later...
 • 5 weeks later...
 • 3 years later...
 • 10 months later...

Wszystko się zgadza , po 18 latach znajomości, związku, odejsciach, I olbrzymiej przyjaźni jaka nas łączy od zawsze , nauczyliśmy się  ''wołać '' siebie kiedy jedno drugiemu jest potrzebne 😊 lecz czy możecie powiedzieć mi coś jeszcze o tym związku? O jego przyszłości zapisanej w liczbach?

  Ja 18.09.1985 On 1.05.1985

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 weeks later...
Dnia 15.12.2018 o 16:30, Katharsis napisał:

O jego przyszłości zapisanej w liczbach?

O jego przyszłości zadecydujecie sami. I każdego dnia to robicie m.in. myśląc o sobie, analizując, zastanawiając się co zrobić. Żadne liczby nic nie powiedzą, a tym bardziej nie pokażą żadnej przyszłości, a jak już to pewne możliwości. To serce jest najpotężniejszą metodą i to ono wskaże przyszłość. 

 • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 weeks later...
 • 3 weeks later...
 • 2 weeks later...

U mnie wyszła katastrofa, ja 6 on 7. Czyli 13/4 ja uczuciowa romantyczka koziorozec, (!), A on chłodny i niewylewny rak (!) Prawie 3 letni związek oparty na ciągłych kłótniach i szybszych powrotach. Huśtawka jak na placu zabaw. Nie polecam :)

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2019 o 17:18, Oska napisał:

U mnie wyszła katastrofa, ja 6 on 7. Czyli 13/4 ja uczuciowa romantyczka koziorozec, (!), A on chłodny i niewylewny rak (!) Prawie 3 letni związek oparty na ciągłych kłótniach i szybszych powrotach. Huśtawka jak na placu zabaw. Nie polecam :)

Rak z koziorozcem to ewenement. 

A jaki macie ksiezyc i Wenus sprawdź... 6/7 wcale nie super o ile ta jedynka czyli ego was nie zżera 13 może być baaardzo twórcza..... Eee sami lubicie taki masochizm sorry ale. 

 • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2019 o 00:02, Lucy.liu napisał:

Jak to jest ze związek dwóch siódemek jest taki spokojny i stabilny, oparty na duchowości, skoro z połączenia tych dwóch wibracji wychodzi 5?

Wychodzi 14 a to jest bardzo mocna liczba 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Batyam napisał:

Wychodzi 14 a to jest bardzo mocna liczba 

Oooo a gdzie mogę o tym poczytać? :) tutaj kończy się na 9 ;)

 • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lucy.liu napisał:

Oooo a gdzie mogę o tym poczytać? :) tutaj kończy się na 9 ;)

Poczytaj o ego 1

A potem o ego 4

Wyjdzie Ci..... W głowie wszystko z własnych interpretacji. Próbuj.... I pochwal się co i jak ci wyszło. 😘 💕 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 8 months later...
 • 1 year later...
 • 1 year later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
 • Utwórz nowe...