Skocz do zawartości

Różne pytania+dowolna ilość kart


Syrena

Polecane posty

4 minuty temu, SowAna napisał:

Podasz karty? (znów ciekawość) :) 

<brawo><zakupy>

Twoja zagadka...

rycerz buław i sprawiedliwość

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Karaja napisał:

rycerz buław i sprawiedliwość

chodziło mi o sushi - jakie karty tobie wyszły? <myśli> (warstwowe, różowe, zakręcone)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak, z przełożenia Eremita, Król monet, Cesarz - faktycznie długo się za to zabierasz, do czegoś co jest związane z ziemią, materią, mieszkaniem, nauką (zasiedziałaś się)

Słońce, 4 mieczy, Koło, Rycerz buław, 10 buław, 8 buław - wiesz, że to wymaga dość dużego wysiłku, właściwie mogłabyś to zrobić bardzo szybko, lecz brakuje ci wytrwałości, dotyczy to jakichś zmian, może w pokoju/domu, może chcesz się przeprowadzić, może uważasz, że masz za mało ruchu (rower, konie)

Ogólnie to tak jakbyś miała za mało ruchu

nic mądrzejszego o tej porze nie przychodzi mi do głowy <spi>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SowAna napisał:

no to tak, z przełożenia Eremita, Król monet, Cesarz - faktycznie długo się za to zabierasz, do czegoś co jest związane z ziemią, materią, mieszkaniem, nauką (zasiedziałaś się)

Słońce, 4 mieczy, Koło, Rycerz buław, 10 buław, 8 buław - wiesz, że to wymaga dość dużego wysiłku, właściwie mogłabyś to zrobić bardzo szybko, lecz brakuje ci wytrwałości, dotyczy to jakichś zmian, może w pokoju/domu, może chcesz się przeprowadzić, może uważasz, że masz za mało ruchu (rower, konie)

Ogólnie to tak jakbyś miała za mało ruchu

nic mądrzejszego o tej porze nie przychodzi mi do głowy <spi>

Faktycznie długo się zbieram i faktycznie mogłabym to zrobić szybko, tylko brakuje mi wytrwałości... Nie dotyczy to domu, mieszkania. Dotyczy konkretnie mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, na podstawie tych moich kart mogę wymyślać w nieskończoność (a daru jasnowidzenia nie posiadam, albo w małym zakresie na razie)

ale trzymam się tych kart i spróbuję jeszcze raz

może chcesz odmienić swój los i spróbować otworzyć własną działalność?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie to... ale faktycznie na podstawie kart, jakie wymieniłaś też trudno byłoby mi wpaść na to, co to jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro blisko do diety, to może jakieś oczyszczenie organizmu z toksyn, odstawienie mięsa, przejście na wegetarianizm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mówię....ta czynność wykonywana regularnie dodaje energii życiowej i pewnie pomaga w jakichś tam procesach zdrowotnych <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 mieczy + 7 mieczy

Jakieś wizualizacje, medytacje

Przychodzi mi do głowy uciskanie  pewnych punktów ciała, aby polepszyć funkcjonowanie organizmu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...