Skocz do zawartości

Różne pytania+dowolna ilość kart


Syrena

Polecane posty

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Margita chyba tutaj nie zagląda, więc ja zadam nowe pytanie:

 

Przed chwilą zadzwoniła do mnie koleżanka i poprosiła o coś. Czego ta prośba dotyczy?

 

Zapraszam do wzięcia udziału :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazda

Poprosiła o pomoc w realizacji marzeń, wsparcie emocjonalne?

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja, również dziękuję! :)

 

Świetnie Wam poszło, obydwie odpowiedziałyście dobrze, chodziło o pomoc, w osiągnięciu postawionego celu, realizację marzenia. Sama nie była w stanie pokonać pewnej przeszkody i poprosiła mnie o pomoc, doradztwo. Brawo dziewczyny :)

 

DeliquiumLunae jako pierwsza odpowiedziałaś poprawnie, więc czy zadasz nam nową zagadkę? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie :)

To mój pierwszy raz, więc jeśli pytanie byłoby źle sformułowane, to poproszę o wskazówki.

 

Ps. Bardzo podoba mi się ta forma "warsztatów". Można się wiele nauczyć.

 

Moje pytanie:

Co robiłam w ostatnią sobotę?

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 Pucharów - postanowiłaś ten dzień wykorzystać na odpoczynek, na oderwanie się od tego wszystkiego co na co dzień Cię otacza. Albo mogłaś tęsknić za czymś lub za kimś, dzień poświęcony na wspomnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Ktoś jeszcze chciałby spróbować?

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie robiłam coś zupełnie innego niż na co dzień. Uczestniczyłam w pewnej uroczystości i myślałam, że karty pokażą właśnie coś z nią związanego.

Natomiast odczuwałam rzeczywiście tego dnia tęsknotę :) To jest ciekawe, że karty pokazały Ci, akurat emocje, a nie zdarzenia/miejsce. Tym bardziej, że tego dnia naszły mnie one tak niespodziewanie, bo jednocześnie odczuwałam radość z tego co się dzieje, było dużo wrażeń i przyjaciele obok.

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Wypadł mi As Kielichów — moje pierwsze skojarzenie — zaręczyny :) Ale nie wiem czemu, bo to przecież nie jest taka karta „zaręczynowa”. Stawiam na intuicję ;)

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

7 Buław - chyba jakiś sukces był świętowany, może komuś z twoich bliskich udało się coś poważnego osiągnąć, przełamać jakąś barierę, osiągnąć cel?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za udział ;)

 

Przyjęcie było zorganizowane z okazji urodzin. W sumie tylko z okazji urodzin, ale w sierpniu ta osoba ma dużo okazji do świętowania (m.in. zawarcie związku małżeńskiego). Z tego powodu, DeliquiumLunae mogę napisać, iż byłaś bardzo blisko i jeśli chcesz możesz dodać nową zagadkę. Brawo :)

 

Wypadł mi As Kielichów — moje pierwsze skojarzenie — zaręczyny :) Ale nie wiem czemu, bo to przecież nie jest taka karta „zaręczynowa”. Stawiam na intuicję ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Na jakim instrumencie uczę się grać? :)

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem, że na flecie faktycznie kiedyś się uczyłam grać, ale nie jest to ten instrument teraz.

Można powiedzieć, że obie karty 8 denarów i 3 kielichów dobrze opisują atmosferę na lekcjach :) Zresztą, jak o te lekcje pytałam, zanim się zaczęły to właśnie wychodziły mi te karty.

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem, że nie jest to instrument dęty :)

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...