Skocz do zawartości

Różne pytania+dowolna ilość kart


Syrena

Polecane posty

Paź Buław - stawiam na mlodego męzczyne, takiego troche bawidamka. Kolega, ktory jest pozytywnie nastawiony do zycia.

Anja, ćwiczenie czekało na Ciebie :)

Dokładnie tak, spotkałam kolegę, idealnie go opisałaś, brawo <brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerz Mieczy - wydaje mi się, ze głownie z kimś bliskim - partner, narzeczony, ale w grę może wchodzić także przemieszczanie się - od jednej rodziny do drugiej, może święta w rozjazdach? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 Denarów - wydaje mi się, że dużo inaczej niż w poprzednich latach, w tym roku planujesz coś innego. Spędzisz je z kimś kto potrzebuje bliskości, może nawet w pewnym stopniu dla kogoś/czegoś się poświęcisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marika, Ismena dziękuje za udział w ćwiczeniu - obie w sumie trafiłyście <kwiatek><brawo>

Święta spędziłam inaczej niż zwykle bo w wiekszości u siebie w domu, a nie u rodziców ponieważ chciałam spędzić troche czasu z partnerem. Ale Wigilia i polowa pierwszego dnia Świąt minęła mi głownie na przemieszczaniu się od jednej rodziny do drugiej :)

 

Zatem czekam na kolejne pytanie od Was :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziękuję, super :)

Ismena nie zadała pytania, to ja to zrobię:

 

Niedawno zakupiłam kilka kubków, jeden z nich szczególnie mi się spodobał - co jest na nim namalowane (jakie kolory dominują) ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylosowałam kartę Król Monet u mnie jest dużo koloru zielonego więc obstawiam na ten odcień. Co jest na nim namalowane hm.... może jakieś listki, drzewko?, koraliczki. Ewentualnie jakieś drzewko szczęścia pieniążków :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wzięcie udziału w ćwiczeniu :)

Weryfikuję, na kubku namalowane są kwiaty i to bardzo dużo, w sumie listki także są - Anika brawo :)

Jeśli chodzi o przewagę koloru, to zielony owszem jest, ale najwięcej jest czerwonego i różowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadła mi karta maga - Dużo tu czerwieni i żółci/złota, przejawia się trochę bieli, odrobina niebieskiego, więc stawiam na te kolory - najbardziej czerwień i ten żółty/złoty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Anika nie zagląda na forum, więc dodam nowe pytanie:

 

Wczoraj, spotkałam pewną osobę. Kto to był? i może, skąd się znamy?

 

Zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to? - 4 buław - nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że chodzi o kobietę

Skąd się znacie? - 8 Pucharów - mieszkałyście blisko siebie, byłyście sąsiadkami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wzięcie udziału w ćwiczeniu! :)

Weryfikuję, spotkałam znajomego, kilka lat temu pracowaliśmy razem. Nie jest ani listonoszem ani policjantem, ale wykonuję taką pracę, w której dużo się przemieszcza. Gratuluję Margito! <brawo>

 

Król Bulaw- to znajomy mężczyzna, ktoś mający intensywną pracę, może listonosz, policjant?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...