Skocz do zawartości

Zgadnij jaki to przedmiot? ;)

Polecane posty

Ania1 z tym Wisielcem prawie pasowało ;)

To ja zadam:

Przedmiot, o którym myślę jest bardzo przydatny. Najczęściej nosi się go przy sobie, szczególnie, gdy wychodzimy z domu.

• Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• SowAna

231

• lirith

163

• Karaja

148

• Essa

76

Top Posters In This Topic

Popular Posts

król monet - sokowirówka lub blender 

powiem tak, nie było to szambo, ale śmierdziało odpowiednio dla psa, żeby z tego pił (oczko z wodą z zeszłego roku), czysta woda w trzech miskach była be......

a jak, jeszcze powiedział, że drugi zamontuje mi z tyłu, bym mogła jeszcze piwo zmieścić

Posted Images

Glupiec- torba, reklamowka na zakupy. Moj glupiec ma tez kij, wiec moze laska?

Ps. Wisielec idealny. Moglam pomyslec dluzej. Zasugerowalam sie tym, ze chroni i pomyslalam o czyms magicznym:)

Ania1, to nic, te ćwiczenia są bardzo przydatne, właśnie we względu na weryfikację. Po weryfikacji jest dużo łatwiej, na pierwszy rzut oka bierze się pod uwagę coś innego;)

Dziękuję za udział :)

Chodziło o portfel. Każdej z was w sumie dobrze wychodziło, bo pisałyście o torebce. :)

Kolejną zagadkę według mnie powinna zadać Anika, jako, że pierwsza udzieliła w miarę poprawnej odpowedzi :)

Nawet na myśl mi to nie wpadło. A teraz jak znam odpowiedź to aż pukam się w czoło. Przecież 10 buław skierowało mnie w stronę pracy, a gdzie trzymamy pieniążki jak nie w portfelu ;)

Rzecz którą mam namyśli jest często nam w życiu przydatna. Zarówno w domu jak i w pracy??

Dlatego lubię te ćwiczenia, bo gdy już jest weryfikacja, to pytanie staje się takie łatwe :D

Królowa Denarów - laptop albo biurko :D

Dziękuje za udział :)

Rzecz, którą miałam na myśli był laptop. Gratulacje Alicjo <kwiatek> pierwsza wzięłaś udział i od razu dałaś poprawną odpowiedź. Alicja zadaj pytanie :D

• 2 weeks later...

Super :D

Moje pytanie: Rzecz, o której myślę jest bardzo przydatna, często pełni jedynie funkcję dekoracyjną. Przeważnie korzysta się z niej codziennie, od rana do wieczora.

2 mieczy - na mojej karcie jest krajobraz, słońce i kwiaty, więc może kwiaty, albo coś związane ze światłem, może żarówka, żyrandol, lampa, ew słońce :)

• 2 weeks later...

Dobrze, skoro nikt nie został wytypowany do zadania zagadki, ja to zrobię ;)

Przedmiot o którym myślę, jest bardzo przydatny szczególnie dla kobiet, bardzo często się z niego korzysta.. Ma różne rozmiary, bez problemu zmieści się do kobiecej torebki.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...