Skocz do zawartości

Zgadnij jaki to przedmiot? ;)


Margita

Polecane posty

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Mariko jaki przedmiot miałaś na myśli ? ☺

Przepraszam :(

 

Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za udział w tym ćwiczeniu! :)

 

Przedmiot, o którym myślałam to zeszyt. Tak naprawdę wszystkie poniekąd miałyście rację wskazując na pióro, długopis, zakreślacz, bo te przedmioty bardzo wiążą się z zeszytem. Dlatego nie będę wyznaczać osoby, która może dodać nowe ćwiczenie, a niech to będzie ta osoba, która jako pierwsza tutaj zajrzy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja zadam zagadkę jak do tej pory nikt się nie zgłosił ;)

 

Przedmiot jaki mam na myśli ma każda kobieta, mężczyzna ale i dzieci też mają. Potrzebny jest nam w życiu codziennym, ma różne kolory i z różnego materiału jest robiony. O jaki przedmiot mi chodzi? Zapraszam do wzięcia udziału :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

O! Jestem w szoku, dawno nie miałam kart w ręku, dziękuję :);*

 

Zatem moja zagadka jest następująca:

przedmiot, o którym myślę w zasadzie jest dla dorosłych, ale młodzież z tego korzysta. Przedmiot ten jest jakby kamuflażem, imitacją.

 

Zapraszam :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Jestem w szoku, dawno nie miałam kart w ręku, dziękuję :);*

 

Zatem moja zagadka jest następująca:

przedmiot, o którym myślę w zasadzie jest dla dorosłych, ale młodzież z tego korzysta. Przedmiot ten jest jakby kamuflażem, imitacją.

 

Zapraszam :)

Trudna ta zagadka. Wyciągnęłam najpierw 4 BUŁAWY, potem dociągnęłam kartę ŚWIAT. To może być wszystko. Może to telefon komórkowy. <haha2>

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Morona <kwiatek> ale to nie telefon, dla ułatwienia dodam, że choć jest to dla dorosłych, jednak młodzież coraz częściej z tego korzysta, obecnie ma pod tym względem trochę trudniej w pozyskaniu tego <haha2>

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Morona <kwiatek> ale to nie telefon, dla ułatwienia dodam, że choć jest to dla dorosłych, jednak młodzież coraz częściej z tego korzysta, obecnie ma pod tym względem trochę trudniej w pozyskaniu tego <haha2>

 

Może chodzi o jakieś używki. Wyszły mi teraz miecze i kielichy. Może to jakieś winko <ejej><ejej>

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Jestem w szoku, dawno nie miałam kart w ręku, dziękuję :);*

 

Zatem moja zagadka jest następująca:

przedmiot, o którym myślę w zasadzie jest dla dorosłych, ale młodzież z tego korzysta. Przedmiot ten jest jakby kamuflażem, imitacją.

 

Zapraszam :)

 

Margita na początek trzeba pogratulować pomysłowości na zagadkę <ok> bo nie jest łatwa :)

 

Wczoraj już wylosowałam kartę ale nie mam pojęcia o co chodzi ;/ jest to 7 mieczy Ooo więc strzelam może chodzi o petardy <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Morona <kwiatek> ale to nie telefon, dla ułatwienia dodam, że choć jest to dla dorosłych, jednak młodzież coraz częściej z tego korzysta, obecnie ma pod tym względem trochę trudniej w pozyskaniu tego <haha2>

 

Może chodzi o jakieś używki. Wyszły mi teraz miecze i kielichy. Może to jakieś winko <ejej><ejej>

 

Jesteś blisko, ale nie ten kierunek ;*

 

 

Margita na początek trzeba pogratulować pomysłowości na zagadkę <ok> bo nie jest łatwa :)

 

Wczoraj już wylosowałam kartę ale nie mam pojęcia o co chodzi ;/ jest to 7 mieczy Ooo więc strzelam może chodzi o petardy <bezradny>

 

Rwnież blisko i chyba bardziej niż Morona, choć u Morony kluczowym słowem jest "używka" ;*

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zagadka nie jest taka trudna na jaką wygląda ;) Może chodzi o papieroski <bezradny>

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zagadka to: <bezradny>

Przedmiot który mam na myśli swoje zastosowanie ma w zimie. Daje dużo radości. Używa się po poza domem. Korzystać z niego może dosłownie każdy. <psotnik>

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 buław

Ta karta skojarzyła mi się z płozami , więc może będą to narty, sanki lub łyżwy ? :)

 

Brawo Tatianaa <brawo> chodzi o sanki <kwiatek>

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przepraszam, że tak późno ale bardzo dziękuje za gratulacje Morona. :)

Niestety ostatnio nie często tu zaglądam ze względu na brak wolnego czasu , więc jeśli ktoś jest chętny do zadania kolejnego pytania to bardzo proszę .

Mogę tylko obiecać,że w miarę swoich możliwości postaram się wziąć udział w kolejnej zagadce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja zadam zagadkę :)

 

Przedmiot, który mam na myśli lubią bardzo kobiety i mogą mieć nie jeden, a kilka. Mężczyźni również z tego przedmiotu korzystają. Jest on bardzo praktyczny. Często ma swoje miejsce w łazience - ale nie zawsze.

 

Zapraszam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja zadam zagadkę :)

 

Przedmiot, który mam na myśli lubią bardzo kobiety i mogą mieć nie jeden, a kilka. Mężczyźni również z tego przedmiotu korzystają. Jest on bardzo praktyczny. Często ma swoje miejsce w łazience - ale nie zawsze.

 

Zapraszam ;)

 

Hm wylosowałam kartę Cesarz strzelam może lustro?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...