Skocz do zawartości

Jaka to karta?


Margita

Polecane posty

Proponuję mała zgadywankę, która polega na odgadnięciu karty, którą mam na myśli na podstawie obrazka.

Jedna osoba wkleja obrazek, który w/g niej charakteryzuje kartę, o której pomyślała, a następna osoba zgaduje, jaka to karta.

Osoba, która zgadnie pierwsza zadaje swoje pytanie wraz z obrazkiem.

Zaczynam :)

 

nasiebierne.jpg

 

Jaka to karta?

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu Sąd Ostateczny, rozwiń temat, bo to ciekawe, jak ten obrazek w/g Ciebie mógłby go przedstawiać? W każdym razie Tatianaa pierwsza się wpisała :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to ja dodam nową zagadkę.

Obrazek , który Wam pokażę nie jest dokładnym odzwierciedleniem karty , którą mam na myśli ale zawiera w sobie pewne słowo ,, klucz'' Jeśli je odgadniecie to wiadomo będzie o jaką kartę mi chodzi. :) Zapraszam do zabawy. :)

 

z11394588O.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zupełnie początkująca w tarocie, ale sprobuje. Skojarzyło mi się z programem , z którego pochodzi to zdjęcie a skojarzyło mi się z kartą Rydwan. <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąd ostateczny jako nawoływanie, wzywanie, nagłośnienie czegoś. Na mojej karcie anioł dmie w trąbę. Gilded tarot Ciro Marchetti

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może 6 buław jako zwycięstwo, odniesienie sukcesu? Nie znam programu, nie wiem czy ta kobieta coś śpiewała, ale jeżeli tak, to może zaśpiewała oryginalnie, była kreatywna <myśli> 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tefigi, Ismeno dziękuje za udział :)

 

Tefigi napisał:
Jestem zupełnie początkująca w tarocie, ale sprobuje. Skojarzyło mi się z programem , z którego pochodzi to zdjęcie a skojarzyło mi się z kartą Rydwan. <myśli>

 

To jest zdjęcie Justyny Steczkowskiej z czasów, kiedy wystąpiła w programie ,, Szansa na sukces" , od tego programu zaczęła się jej kariera. Słowem kluczem było ,,szansa na" ........... sukces, miłość, zdrowie, pieniądze a więc - as monet.

 

Tefigi zadasz kolejną zagadkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...