Skocz do zawartości

Jaka to karta?

Margita
 Share

Polecane posty

słońce to też GWIAZDA i karta nadziei :)

Ale jak pisalam, to nie Słońce ;)

as buław może? -początek czegoś

Nie...

Ok. chodziło mi o kartę Gwiazdy, która w/g mnie daje nowe szanse, nadzieję na nowy start i nowe pomysłyh. Zostawienie wszystkiego za sobą i wyruszenie do przodu zaczynająć od początku.

Zatem teraz ktoś niech zadaje zagadkę :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Margito ja napisałam że słońce to inaczej Gwiazda, zresztą najbliższa naszej Ziemi i taka była moja odpowiedź. :) Przepraszam za niefortunną odpowiedź ale 5 minut przerwy w pracy nie jest najlepszym sposobem na udzielanioe odpowiedzi w moich ulubionych zagadkach. Mam nauczke , prosze osobę chętną o zadanie kolejnej zagadki. :)

Margita napisał:
Tatianaa napisał:
Nie to nie te karty. Ta kobieta jest niezdecydowana w co się ubrać :)

Rozumiem, choć w karcie Kochanków też dokonujesz wyboru ;)

Masz racje Margito, gdyby ta pani miała dokonać wyboru z tych dwóch bluzek pasowała by karta kochankowie. Zwróć jednak uwagę, że za sobą ma otwartą a nie zamkniętą szafę. Nawet jak dokona wyboru z tych dwóch bluzek to nie ma pewności czy z tej szfy nie wyciągnie trzeciej. I wróci do punktu wyjścia. Jeden krok w przód dwa do tyłu.

Dlatego 2 monet a nie kochankowie. ha ha ha ja tak mam w sklepie jak kupuję ciuchy <bezradny>

Margito miłego weekendu życzę :)

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...