Skocz do zawartości

Jaka to karta?

Polecane posty

• Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• SowAna

326

• Essa

227

• lirith

197

• Koniczyna

116

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wiem co to jest, ale nie powiem, bo znowu berkiem zostanę  

no doba, to Luna

Posted Images

Ciężki obrazek do zinterpretoania karty :P. skojarzyło mi się z 7 kielichow lub 6 Kielichow:P ale stawiam najbardziej na 7 Kielichow. Mam wrażenie że ta osoba sobie lezaca marzy ...

Droga Tefigi, po kliknięciu na to zdjęcie wyświetla się odpowiedź As mieczy. <psotnik> Czy jesteś pewna , że potrafisz wytłumaczyć co autor miał na myśli ?

Droga Tefigi, po kliknięciu na to zdjęcie wyświetla się odpowiedź As mieczy. <psotnik> Czy jesteś pewna , że potrafisz wytłumaczyć co autor miał na myśli ?

O jaka spryciula :)

Jedna z interpretacji karty, z których się uczyłam, nadal ucze

As Mieczy - "coś" zostaje zapoczątkowane, najczęściej w naszej głowie dopiero.. pojawia się myśl, może nas np. obudzić w środku nocy, albo to "przebłysk" pomysłu w ciągu dnia.. często ulotna jak mgiełka.. Jak dobra wróżka/elfik na karcie, zsyła nam inspirację a co my z tym zrobimy, to od nas tylko zależy.. karta sugeruje, że należy się czasem wsłuchać w siebie, albo wsłuchać w swoje sny.. czyli dotrzeć do swojej nieświadomości poprzez uświadomienie sobie czegoś.. bardzo możliwe, że te najbardziej "genialne" myśli są ulotne jak sny.. pojawiają się równie szybko jak znikają..

Rozumiem Tefigi, tylko nie o to chodzi w tych ćwiczeniach. Nie chce interpretować karty , która ma już gotowy opis. Chciałabym zobaczyć Twój punkt widzenia tej karty, jak Ty ją czujesz. Proszę pokaż mi obrazek asa mieczy Twojego autorstwa.

Pozdrawiam Tatianaa :)

Tatiana chodziło mi o to, że as mieczy może symbolizować pomysł który rodzi nam się w głowie, czasami musimy z czymś się przespać albo właśnie może nam się coś przyśnić wartego uwagi i zastanowienia się, że warto słuchać podświadomości, intuicji. Kobieta na zdjęciu śni o podróży statkiem, rejsie w nieznane. Moze to symbolizować jej ukryte marzenia.....

• 1 month later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...