Skocz do zawartości

Mapa Marzeń


Mada

Polecane posty

Mapa marzeń ma różne nazwy. Została prawdopodobnie wymyślona przez astrologa Buzza Meyersa jako Mapa Skarbów i wykonywana jest zazwyczaj techniką kolażu (z franc. collage), polegającą na wyklejaniu obrazu kolorowymi wycinkami z gazet. Jest to skuteczne narzędzie oddziaływania na podświadomość poprzez tworzenie obrazów tego, czego pragniemy. Ma przedstawiać nasze plany i marzenia, które oglądane codziennie w formie graficznej działają jak afirmacja i przyciągają realizację tego, co chcielibyśmy w życiu posiadać lub osiągnąć. Stanowi przy tym świetną zabawę, co gwarantuje, ze podświadomość szybko się otworzy na przekazywane jej symbole.

 

Wersja PIERWSZA

 

Mapę marzeń buduję na planie siatki Feng Shui. Przygotowuję karton w kształcie kwadratu i dzielę go na 9 pól. Kwadrat jest idealnym kształtem i zapewnia równy podział energii na wszystkie obszary naszego życia.W internecie można znaleźć wzór mapy marzeń budowanej na bazie rombu. Moim zdaniem jest to absolutnie niedopuszczalne! Romb – jako przewrócony kwadrat – przedstawia rozbity dom, rozpad związku lub kłopoty rodzinne i dom postawiony na głowie. Jeśli chcemy wykorzystać symbolikę do pracy z podświadomością, warto przyswoić sobie znaczenie symboli zanim zaczniemy ich na oślep używać. Brak odpowiedniej wiedzy może przynieść nam więcej szkody niż pożytku.

 

 

Wersja DRUGA

 

Podłożem do wykonania techniki może być astrologiczna mandala. Wycinamy z kartonu koło i dzielimy na 12 równych części zgodnie z astrologicznymi sektorami nazywanymi domami. Uproszczone znaczenie domów, które możemy wykorzystać w tworzeniu Mapy Marzeń jest następujące:

 

I dom – ja (podobnie jak CENTRUM w wersji Feng Shui)

II dom – bogactwo

III dom – nauka

IV dom – rodzice, dom, tradycja

V dom – dzieci, twórczość

VI dom – zdrowie

VII dom – związki

VIII dom – seks, władza

IX dom – podróże, studia

X dom – kariera zawodowa

XI dom – przyjaciele, marzenia

XII dom – rozwój duchowy

 

Forma plastyczna jest dowolna. Można malować, rysować, wyklejać papierem kolorowym lub muszelkami, a nawet kamieniami półszlachetnymi. Można wykonać Mapę Marzeń w programie graficznym komputerowo, a następnie wydrukować. Każdy może wybrać sobie taka technikę, która jest mu najbliższa i najłatwiejsza. Liczy sie skupienie, wiara w działanie metody oraz włożona energia – czas i wysiłek. Na pewno ważne też, aby się przy tym dobrze bawić, ponieważ lekkość i radość przyciągają spełnienie naszych planów. Podświadomość jest jak małe dziecko i o wiele lepiej daje się zakodować, kiedy wybieramy metodę będącą dobrą zabawą.

 

 

To ważne – podobnie jak przy pracy z afirmacją: kiedy tworzysz swoja Mapę Marzeń, wybieraj te zdjęcia czy rysunki, które działają na Ciebie pozytywnie, wywołują na twojej twarzy uśmiech, powodują, że zaczynasz marzyć i planować (np. wakacyjny wyjazd). To nie dzieło sztuki, nie musisz wstawiać kontrastów, wprowadzać cienia. Mapa Marzeń może i powinna być przesłodzona i rozświetlona.

 

Obrazy maja się podobać przede wszystkim Tobie, a nie komuś innemu, ponieważ tworzysz plan własnego życia. Komuś mogą się podobać palmy i ciepłe morza, a ty wolisz niedostępne górskie szczyty i najlepiej odpoczywasz uprawiając zimowe sporty. Wklejasz wówczas obrazy gór w zimie, a nie widoczki rodem z Polinezji.

 

Zwracaj uwagę na szczegóły symboliki. Jeśli w obszarze związków chcesz wkleić zdjęcie przytulonej pary, zwróć uwagę na to, czy oboje na tym zdjęciu patrzą na siebie, czy się uśmiechają do siebie. Czasem ludzie pozornie się obejmują, ale ich oczy, wyraz twarzy pokazują, ze są sobie całkiem obcy i myślą o... kimś lub o czymś... zupełnie innym. Widziałam zdjęcia przytulonej do mężczyzny kobiety, która miała, bardzo smutne oczy. Całe zdjęcie emanowało rozpaczą zamiast miłości. Unikaj takich zdjęć. Unikaj ostrych kształtów, rombów, zębów, haków i wszelkiego rodzaju broni. Wszystkie zdjęcia i wszystkie formy powinny emanować dobrą energią, czyli mieć pozytywna wymowę.

 

Co można namalować lub wklejać w poszczególne pola?

Oczywiście to tylko przykłady, możliwości jest dużo więcej.

 

Bogactwo – pieniądze, banknoty, biżuteria, samochód, dom, nowy komputer, komórka, inne przedmioty, które chcemy kupić, złota rybka

 

Sława – górskie szczyty, strzeliste wieże (np. Wieża Eiffla w Paryżu), trofea, nagrody, puchary, dyplomy, dzieła sztuki, elementy sakralne – figurka Buddy, obrazek świętego.

 

Związki – zdjęcia zakochanych par, dwa serduszka, dwa delfiny, dwa gołębie, dwa łabędzie, kwiaty (najlepiej róże lub peonie), obrączki, kamienie szlachetne

 

Dzieci – zdjęcia dzieci koniecznie uśmiechniętych, najlepiej razem z rodzicami, zdjęcia przedstawiające rozrywkę i zabawę oraz twórczość, przedmioty reprezentujące nasze hobby

 

Przyjaciele – zdjęcia konkretnych przyjaznych nam osób, Anioły, zwierzęta domowe, egzotyczne widoki miejsc, które chcemy odwiedzić, mapy, globusy.

 

Droga – droga: jasna, prosta, wyraźna, równa, wygodna; woda, fontanna, kwiaty, klucz, statek, dyplomy, puchary

 

Rozwój – książki, komputer, dyplomy, podobizny nauczycieli duchowych (np. Dalaj Lama), symbole wiedzy duchowej (kwiat lotosu, kundalini), zdjęcia gór, lis lub sowa – symbol mądrości.

 

Rodzice – zdjęcia rodziców, kominek z płonącym ogniem, choinka, drzewo, kolumny, kwiat, obraz, zdjęcie wody, herb rodowy.

 

Centrum – swoje zdjęcie z najlepszych czasów, zdjęcie modelki (aktorki), do której chcemy być podobni, wszystko, co kojarzy nam się ze zdrowiem, witalnością.

 

 

Mapę marzeń można wykonać w dowolnym momencie, kiedy czujemy, że mamy na to ochotę. Aby wzmocnić jej działanie, można wykorzystać pewne szczególne dni, np. początek roku kalendarzowego, początek roku astrologicznego (przesilenie wiosenne) lub swoje urodziny.

 

I tutaj ważna uwaga: ludzie myślą na ogół, ze pełnia księżyca najsilniej obdarza nas mocą. Otóż mistrzowie duchowi twierdzą, że nów jest równie silny. Co ważniejsze: to nów wspiera wszelkie formy wzrostu, korzystnie wpływa na inicjowanie nowych projektów. A zatem wzmacnia przedsięwzięcia gospodarcze, związki, twórcze pomysły. Jest więc odpowiednim okresem dla życzeń, które rozpoczynają nowe sytuacje w naszym życiu.

 

Wykonać Mapę można w czasie nowiu księżyca w Baranie, ponieważ Baran zaczyna nowy rok astrologiczny. Byłby to pierwszy nów księżyca po wiosennej równonocy (w roku 2012 nów ten przypada 22 marca o godz. 15:3. Dla tych którzy z jakiegoś powodu nie zdążą w tym terminie proponuję kolejne nowie księżyca, a ich terminy znajdziecie tutaj. Dla celów finansowych nów w Byku będzie z pewnością korzystny. Dla nauki lub podróży – nów w Bliźniętach, dla związków – nów w Wadze.

 

Mapę należy wykonać w przeciągu 48 godzin od momentu wejścia księżyca w nów. Jest to ważne, aby nie malować (wyklejać) jej w nieskończoność. Powinno to być energiczne twórcze działanie, które uruchamia magię podświadomości. Rozciąganie w czasie, przerywanie pracy na kilka dni, odkładanie na później nie przynosi spodziewanych efektów. Mapa Marzeń działa jak zaklęcie lub rytuał, a przecież nikt nie rzuca zaklęć na raty...

 

źródło: prosperita.edu.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że już ktoś z Was o niej słyszał, inni może już wykonali nie jedną taką mapę w swoim życiu, a jeszcze inni spotykają się z nią pierwszy raz. Opiszę w skrócie, o co chodzi z tą Mapą Marzeń. :)

 

Mapa marzeń jest techniką działającą na naszą podświadomość, poprzez obrazki, czy słowa. Można powiedzieć, że służy do zaprogramowania naszej świadomości na spełnianie marzeń, bo przecież nie od dziś wiadomo, że jak się czegoś bardzo chce, ciągle o tym czymś mówi/myśli, to, to w końcu się spełnia.

Mapę Marzeń można bardzo prosto wykonać, po prostu malujemy/rysujemy/przyklejamy/piszemy nasze marzenia/pragnienia.

Można ją wykonać na zwykłej kartce z bloku albo, chociażby w paincie. Technika już zależy od osoby wykonującej. Należy wykorzystać swoją kreatywność!

 

Przypomnij sobie czasy dzieciństwa i do działa! Mapę możesz wykonać na zwykłej kartce z bloku do tego celu można użyć starych czasopism powycinaj z nich swoje marzenia, na przykład, jeśli marzysz o bajkowej sukni ślubnej, wytnij ją i przyklej na swoją Mapę Marzeń. Tak samo z pozostałymi życzeniami : nowym samochodem, rowerem, wycieczką do Egiptu, idealnie smukłej sylwetce itp. Jeśli marzy Ci się mężczyzna "idealny", po prostu opisz na planszy jakie powinien mieć cechy charakteru oraz jak powinien wyglądać.

Tylko o jednym należy pamiętać -, aby swoje życzenia przedstawiać na mapie w formie dokonanej.

Masz szerokie pole popisu! Jeśli nie znajdziesz w czasopismach interesujących Cię obrazków, to możesz je wydrukować, sama/sam namalować albo zastąpić słowami. Pamiętaj! Wszystko jest możliwe wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię!

 

Mapę należy wykonać w przeciągu 48 godzin od momentu wejścia księżyca w nów. Jest, to ważne, aby nie malować (wyklejać) jej w nieskończoność. To powinno być energiczne twórcze działanie, które uruchomi magię podświadomości. Rozciąganie w czasie, przerywanie pracy na kilka dni, odkładanie na później nie przynosi spodziewanych efektów.

 

Przykładowe wzory:

 

mapamarzenhoroskop.gif

 

mapaszczcia.jpg

 

mapamarze2kolamini.jpg

 

źródło:wrotarozwoju

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja mapę zrobiłam w lutym 2013

codziennie rano otwierając komputer lampie sie w nią i zapamiętuje a co najważniejsze wierze i mogę śmiało powiedzieć ,

że prawie cała się spełniała, a w tym w czym nie, to zostały poczynione kroki by sie spełniło.

 

Mam pytanie czy ktoś ma daty w jakich najlepiej w 2014 roku sporządzić taka mapę ?

"Każde marzenie dane nam jest wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja swoją mapę marzeń zrobiłam w 2013 roku. Leżała sobie w szafce, zerkałam na nią od czasu do czasu..W tym roku gdy wpadła mi w ręce stwierdziłam że spełniło się 70% :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapę zrobiłam w tamtym roku, w tym roku chciałam ją spalić i zrobić nową, ale ... niestety nie wiem gdzie ona jest <bezradny> gdzieś ją położyłam i nie pamiętam gdzie, chociaż przeszukałam wszystkie możliwe miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Już jakiś czas temu spotkałam się pierwszy raz z pojęciem "mapą marzeń" i od dłuższego czasu myślałam nad stworzeniem jej, ale jakoś ciągle odkładam. Dziś dzięki waszym postom przypomniałam sobie i w końcu zmobilizuje się żeby ją stworzyć :)

Dzięki za ciekawe informację i natchnienie! :)

 

Czy wejście księżyca w nów jest konieczne do tworzenia mapy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ja swoją pierwszą mapę zrobiłam kilka lat temu. Efekty były, ale nie takie jak w przypadku innych osób, że cała mapa im się sprawdziła. Nie, u mnie spełniło się tylko kilka marzeń, ale to i tak uważam za swój własny sukces

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mapę marzeń najlepiej robić w nowiu. Podaję daty na 2015 rok

 

NÓW KSIĘŻYCA W 2015

 

20 stycznia o godz. 14:15 w znaku Wodnika

 

19 lutego o godz. 00:48 w znaku Ryb

 

20 marca o godz. 10:37 w znaku Ryb

 

18 kwietnia o godz. 19:58 w znaku Barana

 

18 maja o godz. 05:15 w znaku Byka

 

16 czerwca o godz. 15:06 w znaku Bliźniąt

 

16 lipca o godz. 02:25 w znaku Raka

 

14 sierpnia o godz. 15:55 w znaku Lwa

 

13 września o godz. 07:42 w znaku Panny

 

13 października o godz. 01:06 w znaku Wagi

 

11 listopada o godz. 18:49 w znaku Skorpiona

 

11 grudnia o godz. 11:30 w znaku Strzelca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Zrobiłam ją kiedyś i skitrałam do szafy. Nie przypominam sobie, aby mi zadziałała, ale wiem, że powinna być w zasięgu oczu. Chyba zrobię jeszcze raz. Wiem tez, że marzenia zamieszczane na takiej mapie muszą być konkretne. np samochód - kolor i marka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, trzeba wiedzieć o co się prosi, konkretnie formułować swoje marzenia. Jeżeli szukamy faceta, to warto dodać, aby on był wolny, nie miał żony itp., bo wpisując samo "idealny facet", owszem możemy przyciągnąć ten ideał, ale on może mieć żonę, dzieci, więc po co rozbijać rodzinę? Naprawdę przed zrobieniem mapy należy się bardzo dokładnie zastanowić, czego się chce oraz w jaki sposób zamieścić, to na kartce.

Wklejenie zdjęcia konkretnej osoby jest dobre, o ile ta osoba nie ma tak jak wspomniałam - własnej rodziny, narzeczonej/narzeczonego, po prostu o ile nie jest szczęśliwie zakochany/a w kimś innym i o ile ta osoba widać, że nas lubi, ma w stosunku do nas jakieś plany, jesteśmy z nią w bliskiej relacji, bo pamiętajcie, ze na cudzym nieszczęściu, szczęścia nie da się zbudować, ani też nie można nikim manipulować i zmuszać do miłości. A na Mapie nie można umieszczać negatywnych uczuć, emocji, pisać o zazdrości, mściwości, bo to zamiast w kogoś komu źle życzymy, pójdzie w osobę, do której należy mapa.

 

Dodam, że tak samo jak w przypadku afirmacji, jeżeli coś piszemy na Mapie, to zawsze niech to będzie w formie dokonanej, czyli "ja mam", "pracuję", "jestem szczęśliwa, bogata", "mam męża" itp., itd. Nie można pisać "ja chcę", bo chcieć możemy latami i nic z tego nie wyjdzie. Również nie powinno się pisać "ja będę", bo owszem możesz być, ale albo chwilowo, albo dopiero za x lat albo niestety, nie zrealizuje się, to. Jak wcześniej wspomniałam, Mapa Marzeń, to praca z podświadomością, więc, najlepiej jak wszystko będzie w formie dokonanej, aby podświadomość w to uwierzyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, dołączam się do tego, co napisałą Marika. trzeba BARDZO dokładnie precyzować kogo szukamy.

ja na swojej mapie napisałam w kąciku związków, że mężczyzna ma być dostępny. i co? okazało się, ze był. internetowo. świecił się na zielono. ale po dwóch miesiącach intensywnego spotkania i spotkaniu w realu okazało się, ze on woli randkować ze mną internetowo. ale był dostępny ;)

 

Jutro jest tzw. niebieski księżyc. druga pełnia w tym miesiącu. może warto wtedy właśnie zrobić mapę?

 

Przeczytałam taką książkę (nie bedę tu odawać tytułów, aby nie reklamować) o mapie marzeń i calach. bardzo przydatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozśmieszyło mnie to o dostępności :) Ale tak własnie jest, jedno słowo może mieć kilka znaczeń, a w przypadku takich przedsięwzięć naprawdę trzeba dwa razy się zastanowić zanim napisze się swoje wymagania.

 

Ania1 jeśli czujesz potrzebę i czujesz, że jutro (w zasadzie dziś) jest właściwy moment na zrobienie mapy - to ją zrób :) Mapka ma wyjść od Ciebie jako Twoje pragnienie, wtedy nadajesz jej jeszcze większej mocy.

 

Aniu, a może polecisz nam tę książkę, w innym dziale? w pogaduszkach jest taki temat o książkach. Chętnie się dowiem, co to za tytuł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Słuchajcie, chcę napisać, jaka moc ma mapa marzeń - albo właściwie zrobiona mapa.

 

pierwszą moja zrobiłam rok temu.

o efekcie pisałam. niewłaściwie sformułowałam hasła.

 

teraz zrobiłam w sierpniu.

hasłą sa w formie czasu teraźniejszego.

jak ją robiłam to mocno wsłuchiwałam się w to, co czuję. czego chcę.

 

myślałam sobie podczas zbierania obrazków i myślenia o niej, jakie mam priorytety. i wysyłałam afirmację "wszystko, czego potrzebuję, przychodzi we właściwym momencie".

 

oczywiście najbardziej zapełniłam kącik związków, chociaż w obszarze "praca" nie miałam powodów do zadowolenia. tam napisałam kwotę, jaka chce miesięcznie otrzymywać. napisałam o swoim drugim zawodzie, którego się uczę (szkolę).

 

do konca sierpnia nic sie nie działo. zapasy finanswoe konczyly się.

 

we wrzesniu umówiłam się na randkową kawę. facet się spóźnił 40 minut. wiec poszłam się przejsc. i spotkalam kobietkę, ktora rozdawała ulotki szkoly jezykowej. zaczelam ja wypytywać o szczegóły. ona na to, co ja tak o szczególy pytam. wiec ja, ze jestem jezykowcem to mnie interesuje. wiec ona, jakiego ja jezyka ucze. powiedzialam. ona na to "z nieba mi pani spadłą". to byla niedziela. nastepneg dnia rano dostalam telefon, ze czekają na mnie. i słuchajcie. otworzyła się sakiewka z miejscami, w ktorych bede robila kursy!!! przypadek czy działanie mapy?

 

umawiam sie z nieznajomym, on sie spóźnia, ja ide sie przejsc po miescie (normalnie nie byloby mnie tam), spotykam wlascicielke szkoly, do ktorej nie zadzwonilabym, bo nie przyszloby mi to na myśl.

 

jak podpisalam umowę to poczułam ulgę. nosilam w sobie lęk (chyba przed brakiem kasy), który nie do konca sobie uswiadamiałam. kwota, jaka bede zarabiac zgadza sie z tą z mapy :)

 

jedyne co zrobiłam nie tak to podanie dat. większość marzeń zamowiłam sobie na sierpien 2015 ;) biedaczka mapa nie dała rady ;)

 

Ale mamy jeszcze jeden sukces: wynik badań, na które czekałam, jest dla mnie pomyślny!

 

ciekawe, co bedzie na innych obszarach. mapa wisi na scianie dopiero dwa miesiace. jak cos sie zrealizuje dam Wam znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania1 super, gratuluję :) To teraz jeśli już jesteś zorientowana w działaniu mapy, możesz zrobić kolejną i bardziej precyzyjnie określić swoje cele, marzenia. Przed zrobieniem mapy można określić jaki będzie czas jej działania, czyli na przykład do końca roku, czy do urodzin, na rok czasu itd. Podawanie konkretnych dat w obrazkach, czy zawierając je w słowach i pisząc na mapie, według mnie nie jest dobrym rozwiązaniem. Lepiej określić ten główny termin, a co ma się zrealizować, to i tak się zrealizuje :)

 

Anika, jasne, ogólnie forma wykonania mapy marzeń może być różna, jeśli chcesz ją zrobić w taki sposób - zrób :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariko!

 

w książce "Mapa marzeń, mapa celów" autorka proponuje określać terminy. Ale ja chciałam być przebieglejsza i napisałam w wielu miejscach sierpień. to nie działa. mapę zrobiłam na rok :) niektóre sprawy już się nie sprawdziły.

myślę sobie teraz, że dobrze jest puścić kontrolę i poprosić Siłę Wyższą o to, co dla nas najlepsze. Jak widać w moim przypadku to zadziałało :)

 

Anika, autorka książki, którą poleciłam, pisze, ze wszystkie formy sa dopuszczalne. to tak naprawdę taki "autocoaching". pracujesz intensywnie ze swoimi celami :)

 

pozdrawiam serdecznie :)

 

jeszcze dopiszę:

 

1. mam refleksję, że z każdą mapa moje pragnienia bardziej się precyzują;

2. nie wiem, dlaczego kącik związków nie działa. co mogę źle formułować? określiłam cechy potencjalnego ukochanego. spotykam wciąż typ "szukam baby do łóżka, sprzątania, gotowania". każdy jest ubrany w inne ciałko, zawód. ale po dwóch kawach okazuje się, że albo są nieodcięci od poprzednich partnerek, albo wódka w tle. wydaje mi się, że w sobie poukładałam bardzo dużo i nie jestem typem wieszającym się. wiem, czego chcę, i mówię o tym.

 

co może być nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, a może w innych sferach piszesz coś, co blokuje lub przeczy temu co zamieszczasz w sferze uczuć?

 

Z reguły, w pierwszym terminie realizuje się to co dla nas jest najlepsze, później dopiero kolejne marzenia, a często zdarza się tak, że to co zapisaliśmy nie realizuje się, bo realizuje się coś innego i to też jest wynikiem tego, że pierwszeństwo ma wszystko to co będzie dla nas najlepsze. Niekoniecznie muszą to być te cele, które zapisaliśmy, a inne, poniekąd z nich wychodzące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mariko :)

 

Tak sobie teraz myślę, że jak sporządzałam sierpniową Mapę to byłam w niepewności zdrowotno - zawodowej. więc wchodząc w relację wniosłabym to ze sobą. Czekałam na wynik bardzo ważnego dla mnie badania (takie być albo nie by) oraz nie wiedziałam, co z pracą (miałam zatrudnienie tylko na półetatu). więc to mogła być blokada, o której piszesz. Teraz wiem, ze jestem zdrowa (na mapie były dwie zdrowe piersi :):):) ) oraz mam nową pracę.

 

Zresztą, to dopiero dwa miesiące.

pogrzebałam ostatnie niepowodzenie miłosne i idę dalej. wymyśliłam sobie Słój Niespełnionych Marzeń. tam właśnie włożyłam moje ostatnie uczucie. podziękowałam za wspólny czas. Czasem tam zaglądam, łezkę uronię i chowam z powrotem/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że dlatego sfera uczuć była zablokowana, a zrealizowało się to, co było dla Ciebie i najważniejsze i najlepsze. Często jest tak, gdy ktoś na przykład dokładnie wypełnia rubrykę z pracą, widać, że stawia na rozwój zawodowy, ale i w innych sferach także coś wkleja.pisze. Rezultat, to albo "coś za coś" albo nawet jeżeli obydwie sfery zostaną zrealizowane, może to być krótkotrwały czas.

 

Hm, a czy te wspomnienia nie blokują Cię? nie mam nic przeciwko takiej formie przechowywania wspomnień :), ale głównie jeśli chodzi o związki, to patrząc wstecz, skupiając się na tym co było, może być problem z otwarciem się na nowości. Fajną i pomocną, przetestowaną przez wiele osób możliwością jest napisanie na karteczce wspomnień i spalenie ich. Ale, to głownie chodzi o takie wspomnienia, do których mimo chęci często się wraca, nie następuje pogodzenie się z tym co już było lub są one bardzo bolesne. A ta metoda ma na celu, odcięcie się od nich, zapomnienie albo i w pewnym sensie złagodzenie bólu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będe przejeżdżała obok lasu, to spróbuję :)

 

mądre jest to, co piszesz o ważności spełniania się marzeń.

ta babka od książki o mapie pisze, że spełnia się ok. 80% marzeń, jak się robi mapę wg jej wskazówek.

reszta to może być np.marzenie typu "6 w totka".

 

dziękuję, że mogę tu pisać o mapie. moi znajomi się śmieją i mówią, że jestem naiwna. nawet na wieść o przypadkowej dobrej pracy powiedzieli, ze to przypadek a nie żadna mapa ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadków nie ma ... ;) Nie przejmuj się nimi, zawsze trafią się tacy, którzy będą szukać jakiegoś sposobu, aby drugiego człowieka zranić. Oni nie muszą wierzyć, ważne, że Ty wierzysz i widzisz w tym efekty :)

 

Mapa, to praca z podświadomością, każde tego typu przedsięwzięcie ma na celu zaprogramowanie podświadomości na spełnianie marzeń lub inaczej na przyciągnięcie do swojego życia, wszystkiego tego, czego się pragnie. Mapa, to nie tylko fajna forma łączenia wszystkich marzeń ale też dla niektórych super zabawa, można puścić wodze fantazji ;) Mapa działa na takich samych zasadach jak inne techniki prawa przyciągania. Na pewno najważniejszą rolę w spełnianiu tego wszystkiego odgrywa wiara, to jest pierwszym krokiem do sukcesu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...