Skocz do zawartości

Filmy,które polecacie


Mada

Polecane posty

u mnie tez jest ten problem ;( ale... na innych stronach jest dostepny z lektorem <rotfl> ogólnie bardzo lubię filmy oparte na faktach ;)

„I stałem się śmiercią, niszczycielem światów”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz dla odmiany "coś" z cyklu: urbex :D

swoja droga... czas ma niszczycielska siłę która powinna zmusić do refleksji o życiu i przemijaniu <bezradny>

 

„I stałem się śmiercią, niszczycielem światów”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syrena, o tym zamku można podobno rozprawiać latami, temat rzeka :D a tu film o 2 kozaczkach co tam spędzili noc w wieży :D

 

„I stałem się śmiercią, niszczycielem światów”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E to ja nie będę oglądać, bo noc może być ciężka dla mnie :)

 

przesadzasz :D

„I stałem się śmiercią, niszczycielem światów”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na podróż po Berlinie, tylko trochę inaczej... Jeszcze gdzieś widziałem ciekawy film o lotnisku Tempelhof ale nie mogę chwilowo znaleźć :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=FlhvNz81qSo

http://www.youtube.com/watch?v=zZ-yPt259RI

 

 

 

Prora <rotfl>

 

http://www.youtube.com/watch?v=-4yN9WxKoVc&list=PL9r0R781Iep1MXFolXISUfjMKzF-8m_VU

„I stałem się śmiercią, niszczycielem światów”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari - Film Carlo Carleigo opowiada historię życia jednego z najbardziej wpływowych ludzi w świecie motoryzacji. Mowa o Enzo Ferrari. Film ma formę wywiadu z Enzo i co jakiś czas pojawiają się tam jego fabularyzowane wspomnienia.

 

„I stałem się śmiercią, niszczycielem światów”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auschwitz - Film w reżyserii Uwe Bollta z 2011roku. Ogólnie film jest dokumentem o przebiegu Holokaustu... Osobiście uważam że sam tytuł "Auschwitz" w tym przypadku jest tylko ogólna metaforą, przesłaniem, symbolem odnoszącym się do masowego ludobójstwa - metodycznego zabijania w obozach koncentracyjnych/zagłady zaplanowanych przez ss. Sceny wyrywania złotych zębów, śmierć w komorze gazowej, przebitki z wnętrza pieca krematoryjnego – chodzi o to, aby widzowie poznali, zobaczyli drastyczną prawdę, której do tej pory w filmach o Holokauście nie było za wiele.

 

„I stałem się śmiercią, niszczycielem światów”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ostatnio znajoma poleciła mi film - Złodziejka książek. Jeszcze nie oglądałam, ale po przeczytaniu recenzji, wiem, że film jest ciekawy, warto go obejrzeć :)

 

Zwiastun

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajoma poleciła mi film - Złodziejka książek. Jeszcze nie oglądałam, ale po przeczytaniu recenzji, wiem, że film jest ciekawy, warto go obejrzeć :)

 

Zwiastun

 

Geoffrey Rush ♥ :)

Ja z kolei chciałabym z nim zobaczyć "Blask", ale na razie brak czasu <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Obecność - Film oparty na faktach. Lorraine i Ed Warren to dwójka badaczy zjawisk paranormalnych. Pewnego dnia, zostają wezwani przez przerażoną rodzinę, na odludną farmę. Okazuje się, że mieszkańcy są nawiedzani przez tajemniczą zjawę, która nie chce dać im spokoju.W domu rodziny napotykają klasyczne oznaki demonów. Para badaczy, staje do walki z najstraszniejszym demonem z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia... Mocny film, polecam :D

 

„I stałem się śmiercią, niszczycielem światów”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry :D no ja osobiście lubię się bać :D bo... brak kobiecego pantofla trzeba czymś nadrabiać :D

ale ten film jest wyjątkowo mocny bym powiedział :D

„I stałem się śmiercią, niszczycielem światów”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że uprzedzasz, w takim razie nawet nie wejdę w ten link nie mówiąc o przejrzeniu jakiejś minutki :D

 

ale oparty podobno na faktach :D

„I stałem się śmiercią, niszczycielem światów”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Annabelle - Akcja filmu dzieje się/nawiązuje do wydarzeń przed "Obecności " i została zainspirowana historią lalki o imieniu Annabelle . Mia otrzymuje od męża zabytkową lalkę, która po napadzie na ich dom zostaje opętana przez okultystów i terroryzuje małżeństwo...

 

„I stałem się śmiercią, niszczycielem światów”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...