Skocz do zawartości

Filmy,które polecacie


Mada

Polecane posty

I to tylko zachęca mnie coraz bardziej do obejrzenia tego filmu :)

Nic się nie dzieje przecież przypadkiem :D

 

Dla Ciebie wszystko - także piękny melodramat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Sparksa ? Ja uwielbiam jego "Jesienna milosc", jak i książkę tak i film, zawsze wzbudza we mnie skrajne emocje...

Tak samo, jak i "Gwiazd naszych wina", bardzo podobało mi się wykorzystanie fragmentow dziennika Anny Frank...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, obydwa poruszają dość ciężka tematykę, bo mówią o nowotworach...i o tym, że miłość jest silniejsza niż śmierć.

Bardzo rozczulajace...

 

Ale ale, zbliżają się wielkimi krokami święta, wiec polecam wszystkim miłośnikom starszych ekranizacji, film - "Ja Cię kocham, a Ty spisz" jest po prostu cudowny <zeby>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, miłość, podobnie jak wiara potrafią zdziałać prawdziwe cuda :)

 

Już myślałam, czytając pierwsze słowa "Ale, ale, zbliżają się wielkimi krokami święta...", że polecasz nam Kevina! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tym filmem "Sam w domu po raz trzeci" nie przepadam, oni łączą go z Kevinem, jako kontynuacja, ale widzów nie oszukają :D jeszcze gdyby aktorzy byli tacy sami, to ok, na pewno film miałby dużą oglądalność ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rónież wole Kevina w oryginale, ale mimo to dało się pośmiać ;) ale sam fakt jak tak dziwnie się zrobiło jak na reklamach oderwałam się od tej panującej tam zimy a za oknem skwar :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak Mariko :D Ja od małego zamiast na bajkach to byłam wychowywane na horrorach, pamiętam, że mama włączała Piątek Trzynastego i zostawiała mnie samą, a ja oglądałam i jednocześnie się bałam :D Taka dychotomiczność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bylam mala mowilam mamie jak zacznie sie horror to mnie obudz chce z wami obejrzec xD myslicie ze mnie budzila? :D dobre sobie rano z rozgoryczeniem pytalam czemu mnie nie obudzila zawsze mowila, ze tak smacznie spalam, ze nie chciala mnie budzic - a prawda jest taka, ze pewnie robila to celowo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moge polecic : Nieodebrane połączenie , Rec 1,2 i 4 bo 3 nie widzialam ;p , ja lubie Krzyki wszystkie czesci aczkolwiek tj stare i nie dla kazdego jest to horror. Ponad to AAmityvile,30 dni 30 nocy:) Anabel oraz Cerry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zgapiłam się i nie widziałam tego wątku, dodaje więc tutaj dwa krótkometrażowe filmy :)

 

1. Lekka psychodelika - dla ludzi o mocnych nerwach Ooo

 

 

2. Kropki - zobacz świat w innym świetle ;>

 

 

Polecam <haha2>

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W POGONI ZA SZCZĘŚCIEM / Film oparty na faktach. Chris, samotny ojciec pozbawiony domu, stara się mimo przeciwności losu o posadę w biurze maklerskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...