Skocz do zawartości

Filmy,które polecacie


Mada

Polecane posty

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Jest dużo fantastycznych filmów... Natomiast ja zachęcam do obejrzenia spektaklu: "Od czasu do czasu". Znakomita obsada, m.in.: Krystyna Janda, Jan Englert, Jan Machulski, Edyta Jungowska. Jest to jedna z najlepszych komedii Alana Ayckbourna. To pełna zaskakujących wydarzeń i zwrotów akcji historia, dziejąca się w kilku wymiarach czasowych. Jakich? Zobaczcie sami... Polecam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Coś z zakresu magii to z pewnością szkoła czarownic :)

Ale świetnym filmem z pokrewnego gatunku (thriller) jest film pt,, Przylądek strachu" z Robertem De Niro w roli głównej ^^ wyprodukowany w 1991r.w USA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ogolnie nie lubie ogladac 2x ten sam fil ALE...

"CZLOWIEK W ZELAZNEJ MASCE"

"PACHNIDLO"

"SKAZANI NA SHAWSHANK"

 

sa to filmy ktore zawsze ogladam jak tylko sie pojawiaja w telewizji i od czasu do czasu na internecie jak juz nic innego do obejrzenia nie ma.

 

Serdecznie polecam. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Bardzo dobre są filmy "Wielkie piękno" i "Młodość" pewnego włoskiego reżysera.

 

Ocierają się o tematy, które nurtują nas wszystkich, na które sami nie możemy sobie jednoznacznie odpowiedzieć.

Np czym jest to wielkie piękno - dla każdego czym innym, i czy musimy gonić wciąż za to młodością, która z drugiej strony ma swoje prawa... Tak odebrałam te filmy, świetne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 10 months later...

Bardzo dobry wywiad. Filmu jeszcze nie widziałam, ale myślę, że warto... Nie mówię tu o nagrodach zdobytych przez film. Ten wywiad mnie przekonał, że chcę to zobaczyć.

 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Essa napisał:

Bardzo dobry wywiad. Filmu jeszcze nie widziałam, ale myślę, że warto... Nie mówię tu o nagrodach zdobytych przez film. Ten wywiad mnie przekonał, że chcę to zobaczyć.

 

 

tez widzialam juz ten wywiad, fantastyczny :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
12 minut temu, Asme napisał:

Jeśli ktoś lubi dziwne, nieco psychodeliczne filmy z elementami światów równoległych to polecam Donnie Darko

tez mam słabość do tego filmu, klimat jest niesamowity a oprawa muzyczna <lovcie>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MIMESIS napisał:

tez mam słabość do tego filmu, klimat jest niesamowity a oprawa muzyczna <lovcie>

Genialny, oglądałam aż dwa razy ;D Znasz może coś podobnego? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Asme napisał:

Genialny, oglądałam aż dwa razy ;D Znasz może coś podobnego? 

Reżyserowi udalo sie stworzyc niepowtarzalny klimat...niepokoj połączony z magia, siedzisz i masz ciarki zatem ciezko bedzie ;)

Seriale "Carnivale", "American Gods".

Jeśli lubisz takie odjechane klimaty to filmy Dawida Cronenberga - szczególnie "Nagi Lunch"

tudzież psychodelia i makabra w serialu "Hannibal".

Metafory, metafizyka, ból - filmy Kim Ki Duka.

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MIMESIS napisał:

Reżyserowi udalo sie stworzyc niepowtarzalny klimat...niepokoj połączony z magia, siedzisz i masz ciarki zatem ciezko bedzie ;)

Seriale "Carnivale", "American Gods".

Jeśli lubisz takie odjechane klimaty to filmy Dawida Cronenberga - szczególnie "Nagi Lunch"

tudzież psychodelia i makabra w serialu "Hannibal".

Metafory, metafizyka, ból - filmy Kim Ki Duka.

 

Dziękuję Ci bardzo... To się teraz dużo naoglądam w wolnym czasie <uśmiech>

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...