Skocz do zawartości

Książki warte przeczytania


Mada

Polecane posty

Uwaga! nabyłam drugą książkę z aktualnie sprzedawanej serii N. Sparksa w kioskach <3

Gratuluję! :) i miłego czytania życzę :) Ja niestety nie zakupiłam tej książki, ale może jeszcze gdzieś ją znajdę i kupię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam problem, książki już nie znalazłam.. ogólnie dowiedziałam się, że bardzo mało ich dostarczają do kiosków , a zainteresowanie tymi książkami jest ogromne. Z tego wszystkiego zapomniałam o tym, że dziś pojawia się trzecia "Dla Ciebie wszystko", a wychodziłam z domu, z zamiarem jej kupna ... mam nadzieję, że jakaś jedna, dla mnie zostanie do jutra :D

 

Luna, miłego czytania, trzeciej książki, bo pewnie masz i czytasz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam:) Polecam:) Książka wciąga niesamowicie i daje do myślenia. Nie jest to książka z tych łatwych i przyjemnych. Jest kilka tomów, ale ten jest najlepszy. Ja stanęłam na 4 tomie, jakoś nie dałam rady go przeczytac, ale może kiedyś wrócę po niego:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda Daria :) ja posiadam tylko 1 tom tej sagi oraz 3 tomy Rodziny Casteel, naprawdę polecam.

Dziewczyny wcześniej wspominalyscie o Jeźdźcu Miedzianym, wypozyczylam ją i leży, kurcze nie mogę się za nią zabrać coś <bezradny>

 

Luna to ta autorka od Bóg nigdy nie mruga dwa razy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleficent to "grzech", żeby Jeździec Miedziany leżał tak bezczynnie:) bo naprawdę książka wciąga:) jest i o pięknej miłośći i o okrucieństwie wojny:) rzadko czytam ksiązki dwa razy:) ale do tej kiedyś wrócę:)

A co do Sparksa to przeczytałam wszyskie, które były akurat w bibliotece:) muszę spojrzeć czy zakupiono coś nowego;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sięgnąć po nią, ale zapewne do nowego roku nie skończę, bo jeszcze pojadę do biblioteki wypożyczę stos, jeszcze kupię kilka i całe święta będę miała już z głowy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam serie z Niezgodnej. Bardzo fajne. A i tak zupelnie z innej beczki jednak uwazam ze niezykle ciekawe co ksiazki powstale z wywiadu z Masa. O kobietach polskiej mafii oraz o Pieniadzach polskiej mafii. Odkrywa wieleee przekretow z czasow PRL a niektóre powstale wtedy biznesy sa prowadzone po dzis dzien i niejeden z nas z nich korzysta zupelnie bez swiadomosci skad sie wziely;) polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam do przeczytania książkę Guillame Musso "Będziesz tam?"- wciągnęła mnie maksymalnie, książka o cofaniu się w przeszłość ;)

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak jak skoncze czytac kolekcję Sparksa to mam chęć sięgnąć po książki Guillaume Musso, ale na poczatek myslalam o tytule Telefon od anioła :)

 

a ksiazki Katarzyny Michalak ktos czytal?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Emily Giffin ;) polecam jej książki, może nie wszystkie, natomiast warto sięgnąć po niektóre pozycje, autorka dość ciekawie przedstawia kwestię zdrady i miłości.

Książki pani Michalak jak dla mnie to takie lelum polelum, wszystkie historie banalne i bardzo przewidywalne, nie polecam osobiście chyba, że ktoś naprawdę nie wymaga dużo od książki ;)

 

Warto sięgnąć po takie pozycje jak:

 

To, co najważniejsze M. Rogala - opowiada o pierwszej miłości, która okazała się być niezniszczalna pomimo upływu lat.

Aleja bzów A. Tyl - polecam książki tej autorki, są naprawdę niesamowite i wciągające.

Znów mnie pokochaj A. Siwek - jak wyżej.

 

Jeśli chciałybyście naprawdę przeczytać coś p. Michalak to sięgnijcie po jej "Mistrza", lub "Czarnego Księcia" to się pośmiejecie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę do koleżanki wpaść, też stosik wypożyczyła :D muszę przeszperać jej łupy z biblioteki :D

Ja na razie nie sięgam po nic nowego, bo mam co czytać.

 

Może w któryś dzień przeczytam Małego Księcia. To jedna z tych książek, do których można wracać i wszystkim znana :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie przypadły mi książki Pani Michalak, niby pisze o miłości, ale nie czuć tej chemii :) natomiast bardzo polecam książki Pani Agnieszki Lingas Loniewskiej. Szybko się czyta, jest miłość ale tutaj to się czuje; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam książkę ŻYCIE PO ŚMIERCI NAPRAWDĘ ISTNIEJE Theresy Cheung ,którą przeczytałam niemal jednym tchem, przysporzyła mi wiele wzruszeń.

 

Książka stanowi próbę udowodnienia tezy, że życie po śmierci istnieje. Autorka – znana specjalistka od literatury duchowej, kontaktów z aniołami etc. – przedstawia materiał dowodowy : doświadczenia własne (spotkanie z duchem) oraz historie, które przesłali jej czytelnicy. Theresa Cheung pochodzi z rodziny spirytystów, jej babka była medium, więc już od dziecka stykała się z tematem duchów i zjawisk paranormalnych. Zajęła się nim bliżej jako osoba dorosła, po tym jak na skutek ingerencji ducha zmarłej matki cudownie uniknęła wypadku samochodowego, a następnie spotkała się z duchem jednej z osób, które w nim zginęły.

 

W książce przedstawia dowody na rzecz istnienia zaświatów. Dzieli je na kilka kategorii i prezentuje, zaczynając od najbardziej przekonujących. Wszystkie opatruje licznymi relacjami na ten temat nadesłanymi przez czytelników.

 

źródło opisu: www.muza.com.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...