Skocz do zawartości

Ćwiczenia - z użyciem JEDNEJ karty Tarota


Tarocistka_Kinga

Polecane posty

Hej,

spróbuję,myślę,że jest to jakiś rodzaj działalności artystycznej;tworzenie czegoś np.wszelakie rzeczy typu "handmade".

karta:As kielichów

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

spróbuję,myślę,że jest to jakiś rodzaj działalności artystycznej;tworzenie czegoś np.wszelakie rzeczy typu "handmade".

karta:As kielichów

 

 

Tak, zgadza się moja działalność związana będzie/jest z częścią artystyczną, tworzeniem czegoś.

 

Gratuluje <brawo><brawo><brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,moje pytanie:

Jaka relacja łączy mnie z panem G.(czy w ogóle jakaś)?

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,moje pytanie:

Jaka relacja łączy mnie z panem G.(czy w ogóle jakaś)?

 

 

Witaj,

 

Wylosowana karto to Rycerz buław, tutaj nasuwa się iż możecie czuć do siebie jakiś pociąg, być może kiedyś między Wami coś było, teraz raczej to relacje na zasadzie rywalizacji, być może nawet zawodowej.

 

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,moje pytanie:

Jaka relacja łączy mnie z panem G.(czy w ogóle jakaś)?

 

Witaj:)

5 pucharów - myślę, że kiedyś Was coś łączyło. Teraz nie. Jest to osoba z przeszłości albo ktoś znajomy. Myślę, że to Twój były lub po prostu osoba, z którą nie masz już kontaktu. Mogą was łączyć wspomnienia, sentyment.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja jak zwykle w środę,także zapraszam jeszcze chętnych.

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja: Nigdy mnie z tym mężczyzną nic nie łączyło i nie łączy oprócz koleżeństwa.Ale jak najbardziej jest on obecny w moim życiu,nie jest osobą z przeszłości.

Także Margito-gratuluję :) i dziękuję Wszystkim za udział w ćwiczeniu.

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Kingo <kwiatek>

Wszystkim gratuluję udziału ;)

 

No to moje pytanko:

Gdzie podjęłam swoją pierwszą pracę i co tam robiłam? :)

 

Weryfikacja w środę (25.09).

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Kingo <kwiatek>

Wszystkim gratuluję udziału ;)

 

No to moje pytanko:

Gdzie podjęłam swoją pierwszą pracę i co tam robiłam? :)

 

Weryfikacja w środę (25.09).

 

 

Witaj,

 

Wyciągnęłam 3 kielichów, moim zdaniem Twoja pierwsza praca mogła być związana z organizacją imprez, kelnerka, praca w restauracji..barmanka itp.. ;)

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Spróbuję i ja:

Wylosowałam Asa Buław. Mam 2 skojarzenia: Pierwsze - praca w polu czy w sadzie, na powietrzu. Ręka mocno dzierży buławę, co pokazuje, że żadnej pracy się nie boisz, jesteś osoba energiczną i zaradną :) Drugie skojarzenie: artystyczne rękodzieło (ogniki na buławie jako wizja artystyczna, a zamek jako potencjał w tym kierunku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...