Skocz do zawartości

Ćwiczenia - z użyciem JEDNEJ karty Tarota


Tarocistka_Kinga

Polecane posty

Wyszło mi tak jak afrodite - wylosowałam rycerza kielichów więc chyba coś na wodę ,w ruchu, coś co ma pomóc. Powiedziałabym że zmywarka do naczyń lub pralka...albo ew sokowirówka bo rycerz trzyma sobie kielich, w tle jakieś drzewa może owocowe ;)

Idąc dalej tropem rycerza kielichów - może być to przedmiot służący do uatrakcyjnienia wyglądu, używany też na specjalne okazje, wprowadzający w dobry nastrój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciagnelam jeszcze raz i....As Kielichow.Sluchaj moze jakis dobry trunek zamierzasz kupic?Lampe,swiece ew.wazon,doniczke i jeszcze mi tak przelecialo przez mysl "sluchawke"do prysznica <myśli>

Pozdrawiam Afrodite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuję:

ten przedmiot to...lodówka :)

Myślę,że kielichy w sumie dobrze wyszły bo wody tam sporo ;).Essa w pewnym momencie dobrze kombinowałaś

 

Wyszło mi tak jak afrodite - wylosowałam rycerza kielichów więc chyba coś na wodę ,w ruchu, coś co ma pomóc

 

 

Dzięki Wszystkim za udział i myślę,że teraz kolej na Essę,aby zadała swoje pytanie

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuję:

ten przedmiot to...lodówka :)

Myślę,że kielichy w sumie dobrze wyszły bo wody tam sporo ;).Essa w pewnym momencie dobrze kombinowałaś

 

Wyszło mi tak jak afrodite - wylosowałam rycerza kielichów więc chyba coś na wodę ,w ruchu, coś co ma pomóc

 

 

Dzięki Wszystkim za udział i myślę,że teraz kolej na Essę,aby zadała swoje pytanie

 

Nie wpadłabym na to, ale właśnie takowe ćwiczenia pozwalają poznać bliżej nasze karty ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha o kurcze... przez sekundę pomyślałam o lodówce, ale wtedy pomyślałam, że lodówka bardziej pod królową mieczy by mi pasowała;)

Dziękuję za ćwiczenie i cenne doświadczenie na przyszłość <kwiatek>

Pytanie: Proszę o podanie cech osoby (wygląd czy osobowość), u której piszę pracę dyplomową (czyli promotora lub promotorki)? Spróbujmy na razie z 1 kartą:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym dała więcej, ale nic mi nie pokazuje...Mogłam bym więcej dodać kart, ale chodzi w tym "ćwiczenie z jednej karty" :)

Ok rozumiem :) poczekajmy na resztę, może będziemy dociągać jeszcze karty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj;)

wyciągnęłam kartę Króla kielichów. wg mnie jest to mężczyzna, do 60 rok życia, uczciwy być może za bardzo emocjonalny, jednocześnie dobry doradca, który potrafi wesprzeć w trudnych momentach, czy w trakcie zwątpienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wersja ;)

Wydaje mi się,że jest to kobieta(chociaż nie odrzucam też wersji,że może to być mężczyzna o dość delikatnych rysach),wiek powyżej 45 lat.Raczej jasnowłosa,subtelna uroda.Osoba zaangażowana w to co robi,przyjaźnie nastawiona do innych-czuć od niej ciepło.Myślę,że służy Ci pomocą w pisaniu tej pracy(nie pozostawia samej sobie).Aczkolwiek minusem może być to,że jest to osoba której zachowanie danego dnia uzależnione jest od emocji-coś ją wkurzy i bez kija nie podchodź ;),innym razem do rany przyłóż.

karta-Królowa Kielichów

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuję więc :) Wybiorę te fragmenty Waszych odpowiedzi, które są zgodne z rzeczywistością:

 

Jest to promatorka

 

uczciwa, za bardzo emocjonalna, jednocześnie dobry doradca, który potrafi wesprzeć w trudnych momentach, czy w trakcie zwątpienia.

Co do wieku - jest to już starsza osoba, na oko grubo po 60tce, emerytowany pracownik uczelni, nie pracuje już na pełny etat, nie wiem ile lat ma dokładnie. Ale dobrze, że obstawiałaś kogoś starszego :) Dobry doradca - tak, jest świetna w tym co robi, duża inteligencja, wiedza, umie analitycznie spojrzeć i coś doradzić... i ma piekielnie dobrą pamięć ;) Duży szacunek mam do niej. A kielichy wyszły, bo jest/była terapeutką :)

 

Moja wersja ;)

Wydaje mi się,że jest to kobieta, (...) Raczej jasnowłosa (...).Osoba zaangażowana w to co robi,przyjaźnie nastawiona do innych-czuć od niej ciepło. (...).Aczkolwiek minusem może być to,że jest to osoba której zachowanie danego dnia uzależnione jest od emocji-coś ją wkurzy i bez kija nie podchodź ;),innym razem do rany przyłóż.

Jest to osoba już siwiuteńka, ale czasem lubi sobie coś z kolorem włosów porobić ;) Ale ogólnie tak, jasne włosy - tak mi się kojarzy odkąd mam z nią zajęcia. Rysy średnio delikatne - twarz dosyć łagodna w wyrazie, ale ogólnie osoba szerszej budowy ciała. Jest bardzo wymagająca i jeśli chodzi o pomaganie w pisaniu, to niestety w dużej mierze jestem zostawiona sama sobie, ona czyta gotowe i wtedy się zaczyna krytyka i zmiany, poprawki (uff to przede mną) i czasem się wścieka :D Dlatego podkreśliłam ten fragment ;)

 

kobieta energiczna,ktora wie czego chce,wymagajaca, (...) blondynka lub o kasztanowych wlosach.

To prawda - energiczna, nieco wybuchowa, czasem jakiś kasztan się pojawiał u niej, ale ogólnie blond, a tak w ogóle to białe włosy już :) Oj wymagająca bardzo. Szczupła nie, ale też nie przy kości... raczej normalna budowa, szerszej kości :)

 

Rydwan-- osoba bardzo energiczna, spostrzegawcza. (...) kobieta z cechami męskimi. Szybkość i zdecydowanie. :)

Tak, jest analityczna i wtedy się jawi bardziej jako Królowa Mieczy, która przenika w głąb człowieka. Potrafi być zarówno przyjacielska i ciepła, jak i dosyć męska - kiedy się zdenerwuje :) Bywa takim "Rydwanem", ale na szczęście jej szybko przechodzi ;)

 

No i teraz nie wiem kto powinien zadać pytanie <bezradny> Każda w Was zawarła istotne szczegóły. Najwięcej napisała Kinga, jednak ponieważ Kinga ostatnio zadawała pytanie, dlatego chciałabym żeby tym razem pytanie zadała Agiatis :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...