Skocz do zawartości

Ćwiczenia - z użyciem JEDNEJ karty Tarota


Tarocistka_Kinga

Polecane posty

8 monet, , Papież, wisieliec

 

Myślę że jesteś nauczycielem lub księgową w tym stylu, napewno masz dobrze płatną pracę

 

Nie <bezradny>

 

As Monet - hm może praca na wsi albo w jakimś ogrodzie, zbiór kwiatów albo w ogóle zbiory warzyw, owoców.

 

Niestety nie <bezradny>

 

Witaj,

 

Wyciągnęłam 3 kielichów, moim zdaniem Twoja pierwsza praca mogła być związana z organizacją imprez, kelnerka, praca w restauracji..barmanka itp.. ;)

 

 

Również nie :(

 

Witajcie :) Spróbuję i ja:

Wylosowałam Asa Buław. Mam 2 skojarzenia: Pierwsze - praca w polu czy w sadzie, na powietrzu. Ręka mocno dzierży buławę, co pokazuje, że żadnej pracy się nie boisz, jesteś osoba energiczną i zaradną :) Drugie skojarzenie: artystyczne rękodzieło (ogniki na buławie jako wizja artystyczna, a zamek jako potencjał w tym kierunku).

 

Niestety nie <bezradny>

 

Q pucharów - myślę, że była to opieka; może w jakimś szpitalu, ośrodku. Albo opieka nad dzieckiem.

 

Bardzo ciepło, choć nie chodzi o szpita, a o przedszkole, pracowałam, w przedszkolu :) praktycznie trafność na 90% <brawo>

Zatem gratuluję Marto ;*<kwiatek> wygrałaś, teraz Twoja kolej :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moje pytanie: Gdzie byłam dzisiaj rano??? Długo mi zeszło, by załatwić tę sprawę.

 

Gdzie byłaś dziś rano -- Król Mieczy - wydaje mi się, że załatwiałaś jakieś sprawy urzędowe. Albo byłaś zasięgnąć jakiejś porady, np u prawnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królowa kielichów

 

mam dwie opcje... byłaś u przyjaciółki

albo odwiedziłaś lekarkę lub terapeutkę <rotfl>

 

 

Moje pytanie: Gdzie byłam dzisiaj rano??? Długo mi zeszło, by załatwić tę sprawę.

 

Gdzie byłaś dziś rano -- Król Mieczy - wydaje mi się, że załatwiałaś jakieś sprawy urzędowe. Albo byłaś zasięgnąć jakiejś porady, np u prawnika.

 

Król Pucharów- może jakiś terapeuta, bioenrgoterapeuta lub lekarz :)

 

Królowa kielichów - mogłaś załatwiać sprawy zawodowe... może nawet związane ze sferą ezo..

 

królowa pucharów- mi się wydaje,że byly to sprawy urzędowe np związane z nauką nie wiem moze coś związane ze studiami :)

 

Weryfikacja:)

Rano byłam u lekarza:) Później byłam w urzędzie to prawda, wszystko jest powiązane ze sprawami zawodowymi. Także każde z Was miało racje. Jednak chodziło mi tylko o tego lekarza.

Włóczykij, Margita gratuluję odgadliście w 100 % :) Teraz kolej któregoś z Was.

Dziękuję Wszystkim za udział ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie jest w sumie proste ;) ... gdzie dzisiaj byłem wieczorem i co robiłem ? <rotfl>

Pytanie proste,ale czy prosta odpowiedź?;)

Wylosowałam rycerza buław ale w sumie zadałam pytanie co robiłeś tego dnia a nie tylko wieczorem...

Więc wydaje mi się że to był aktywny dynamiczny dzień, pracowales nad czymś ale ze względu na niecierpliwosc czy brak zapalu być moze tego nie dokonczyles, za to chetnie komus pomogles. Mogłes tez tego dnia jezdzic gdzies i szukac przyjemnych wrazen, jakiejs rozrywki,przygod;) czekam na weryfikacje:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Marto i Margito <haha2><kwiatek> kurcze nie wiem co napisać... <wstyd>

 

moje pytanie jest w sumie proste ;) ... gdzie dzisiaj byłem wieczorem i co robiłem ? <rotfl>

 

 

Spróbuje i ja wyciągnęłam kartę AS kielichów - biesiadowanie, imprezowanie, restauracja hotel, dom wczasowy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylosowałam rycerza buław ale w sumie zadałam pytanie co robiłeś tego dnia a nie tylko wieczorem...

 

racja, lepiej brzmi pytanie co robiłem tego dnia ;) odpowiedzi na to pytanie udzielę w ta sobotę :D dziękuje za dotychczasowe odpowiedzi i zapraszam kolejne osoby do ćwiczenia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie byłeś i co robiłeś? - siódemka mieczy. Cóż wydaje mi się, że raczej byłeś w swoim pokoju, w domu. Sam. Zastanawiałeś się nad czymś, planowałeś podjąć jakieś działania, poświeciłeś czas na refleksje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na rozwianie zagadki :D hmm...tak na prawdę dziewczyny wszystkie udzielicie po trochę trafnych odpowiedzi co robiłem tego dnia <brawo><kwiatek> w sumie nie ma to jak prace zespołowa <haha2>:D

Wylosowałam rycerza buław ale w sumie zadałam pytanie co robiłeś tego dnia a nie tylko wieczorem...

Więc wydaje mi się że to był aktywny dynamiczny dzień, pracowales nad czymś ale ze względu na niecierpliwosc czy brak zapalu być moze tego nie dokonczyles, za to chetnie komus pomogles. Mogłes tez tego dnia jezdzic gdzies i szukac przyjemnych wrazen, jakiejs rozrywki,przygod;) czekam na weryfikacje:)

Essa - zgadza się, to był dynamiczny dzień, najpierw niespodziewany wyjazd autem, a po powrocie zabrałem się za prace na świeżym powietrzu... i niestety nie ukończyłem ów zajęcia z powodu innego obowiązku miedzy czasie... na wieczór nie było już żadnego wyjazdu - tylko spacer z psem który dostarczył nieziemskich wrażeń <haha2>

Spróbuje i ja wyciągnęłam kartę AS kielichów - biesiadowanie, imprezowanie, restauracja hotel, dom wczasowy ;)

5 Pucharów- odnowiłeś stare znajomości i spędziłeś czas przy kieliszku i wspomnieniach.

Agiatis, Margita - tutaj wy obie tez macie racje, bo w tedy podczas wykonywania moich zajęć na dworze przyszedł mój stary znajomy i miedzy czasie gadaliśmy o tym i tamtym... ale % nie było <bezradny>;(

gdzie byłeś i co robiłeś? - siódemka mieczy. Cóż wydaje mi się, że raczej byłeś w swoim pokoju, w domu. Sam. Zastanawiałeś się nad czymś, planowałeś podjąć jakieś działania, poświeciłeś czas na refleksje.

Ismena - po powrocie ze spaceru z psem owszem siedziałem już wieczorem w domu przed kompem... i miedzy czasie rozmyślałem, planowałem dokończenie w poniedziałek rozpoczętej pracy w sobote ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie odpowiedzieliście dobrze, na prawdę :) ale... przyjmijmy ze że najtrafniej, najwięcej, odpowiedziała Essa wiec to ona teraz zadaje kolejne pytanie <haha2> i dziękuje za udział w ćwiczeniu <kwiatek><brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie dzień pełen wrażeń :) dziękuję za weryfikację.

Hmm nie wiem o co zapytać...

ok, czytałam ostatnio biografie dwóch kobiet, różnych od siebie, ale łączyło je coś co przyniosło im międzynarodową sławę, było to też ich pasją życiową i źródłem utrzymania zarazem. Pytanie: w jakiej dziedzinie pracowały?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...