Skocz do zawartości

Ćwiczenia - z użyciem JEDNEJ karty Tarota

Tarocistka_Kinga

Polecane posty

Hej. I ja spróbuję :)

8 dysków

Książka potrzebna Ci do szkoły/kursu :) Związana z tym co teraz robisz i chcesz pogłębić swoją wiedzę.

W mojej talli oznaczona jest jako Roztropność - cnota moralna. Czyżby coś związanego z moralnością człowieka? Jego postępowaniem?

"Uważaj, co do siebie mówisz, bo może się okazać, że słuchasz.”

• Odpowiedzi 813
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• lirith

78

• Ismena

69

• SowAna

56

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zmierzch?

dawno to było, ale zaryzykuję Królowa mieczy - może jakiś urząd, księgarnię?

Posted Images

Witajcie Kochani, podaję szybciutko nieco spóźnioną weryfikację :)

Książka, którą kupiłam jest na temat kart podróżniczych, dołączonych do książki ;) Są to karty na temat różnych zdarzeń w ludzkim życiu - ciężkich, ale też przyjemnych - podobnie jak tarot, ale konkretnie tutaj nazwanych na karcie. Karty sprzyjają pogłębianiu samoświadomości i świadomości o innym człowieku, więc pośrednio również przydadzą się w mojej pracy :)

Odnosząc się do Waszych odpowiedzi, zaznaczyłam na zielono to, co się zgadza:

wylosowałam 10 buław

tematem książki są jakieś ciężkie, trudne problemy, zmagania ludzkie. Książka przyda Ci się w pracy, to chyba taka lektura obowiązkowa.

Jest to powieść albo naukowa albo psychologiczna, autobiograficzna.

Owszem, książka jest na temat trudnych spraw, ale tych przyjemniejszych również :) Każdy z nas ma wybór, czy doprowadzi do eskalacji trudności czy zacznie przeciwdziałać zawczasu. Los to w jakiś sposób ciągłe zmaganie - dokładnie tak jak to ujęłaś :)

Kochankowie. Może to książka o miłości? Jakieś romansidło :)

Można na te karty spojrzeć pod kątem uczuć, emocji - niektóre mówią o radosnych wydarzeniach w tych sprawach. Jednak bardziej tutaj wybory by mi pasowały, prawda?

Wyciągnęłam koło fortuny, możliwe iż książka o tematyce ludzkiego losu, wyborów. koło fortuny oznacza także iż czasem nie mamy wpływu na to co się za chwile będzie działo - zatem idąc tropem pierwszej myśli książka a tematyce wyborów, losu, na który możemy mieć wpływ... jak i również ewolucje nasz samych lub umysłu...

Tutaj praktycznie wszystko się zgadza :) Gdyż znając to, co podeśle nam los w danym okresie czasu, jesteśmy na to w pewien sposób przygotowani, mamy wpływ na zdarzenia, na nasz rozwój w tych sytuacjach, co sprawia też że ewoluujemy.

Myślę że tematyką książki jest : Wspólne dążenie do celu obojga ludzi, m.in Wesele, Romans, Związek .

Zależy od zadanego pytania kartom, jednak tutaj głównie chodzi o los indywidualnego człowieka i jego perypetie życiowe :)

Książka potrzebna Ci do szkoły/kursu :)Związana z tym co teraz robisz i chcesz pogłębić swoją wiedzę.

W mojej talli oznaczona jest jako Roztropność - cnota moralna. Czyżby coś związanego z moralnością człowieka? Jego postępowaniem?

Tak, myślę, że pogłębiając samoświadomość stajemy się też bardziej moralni :) Karty dają naprawdę bezpośrednie odpowiedzi, przez co możemy przeżyć lekki wstrząs, ale gdzieś nam to pomaga się również rozwijać. Bardzo lubię taką tematykę i chętnie pogłębiam wiedzę w tym kierunku :)

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi ;*

Lirith podjęłaś jako pierwsza bardzo dobry trop, najwięcej szczegółów zgodnie z prawdą podałaś Agiatis, więc poproszę Cię Agiatis o zadanie pytania :)

Gratulacje dla wszystkich :)

Esso dziękuję za weryfikację;)

Moje pytanie brzmi:

Jaka relacja mnie łączy z pewną kobietą, jak się poznałyśmy, ( jestem ciekawa waszych odpowiedzi, bo to naprawdę ciekawe było doświadczenie), czy lubimy się, a może wręcz przeciwnie? Kobieta ma na imię Sylwia.

Jeśli Wam się uda powiedzieć, napisać coś więcej o niej, wygląd, zawód itp byłoby super;)

Powodzenia :*

Gratulacje dla wszystkich :)

Esso dziękuję za weryfikację;)

Moje pytanie brzmi:

Jaka relacja mnie łączy z pewną kobietą, jak się poznałyśmy, ( jestem ciekawa waszych odpowiedzi, bo to naprawdę ciekawe było doświadczenie), czy lubimy się, a może wręcz przeciwnie? Kobieta ma na imię Sylwia.

Jeśli Wam się uda powiedzieć, napisać coś więcej o niej, wygląd, zawód itp byłoby super;)

Powodzenia :*

Wyciągnęłam Asa buław. :) Znajomość bardzo intensywna, ale lubicie się :)

Czyżby z internetu?

1. Jaka relacja mnie łączy z pewną kobietą, jak się poznałyśmy

30sk9ec.jpg

Wasza relacja jest dobra, myślę że razem pracujecie (Przedsiębiorczość).

Jest to osoba która cię wspiera, i pomaga w trudnych sytuacjach

21b2kgg.jpg

Poznaliście się w pracy lub w podróży

2. Czy się lubicie...

4icxz9.jpg

Jak napisałam po wyżej,

Ona jest tak zwanym opiekunem duchowym, ona dla ciebie i ty dla niej :) (Humor, Ktoś- kto promieniuje ciepłem, Twórcza dojrzała wyobraźnia )

3. Zawód danej osoby

Talia-Tarot-Sn%C3%B3w-karta-%C5%9Awiat.jpg

pilot, kierowca wycieczek.. ktoś kto wciąż przekracza granice, informatyk, poznaje inne światy i kultury np etnolog, antropolog.. często łączy się w tym zawodzie wiedza jak i praca "rękami", łączy co łączy ciało i umysł.. kontroler biletów w pociągach ;) Stylista, wizażysta, pisarz, twórca, każda praca związana z kreatywnością

4.Wiek Osoby

qq1ull.jpg

Osoba w wieku 25-35 lat.

Super ćwiczenie, Agiatis ;*

Karunia to miało być z jednej karty :P

z jednej karty nic mi prawie nie pokazywało, a zależało mi na tym żeby więcej szczegółów było :)

Na tym to właśnie polega. Wyciągnąć jak najwięcej informacji z jednej karty ;)

Mam Rycerza Kielichów:)

Lubicie się, jesteście bardzo dobrymi koleżankami, może nawet przyjaciółkami, takie bratnie dusze, nadajecie jak to sie mówi na jednej fali.

Poznałyście się przez wspólnego znajomego.

Lubicie się, jesteście bardzo dobrymi koleżankami, może nawet przyjaciółkami, takie bratnie dusze, nadajecie jak to sie mówi na jednej fali.

Dziękuję za udział, weryfikacja niebawem;)

Tarocistka_Kinga

Ja się zgłaszam "rzutem na taśmę" ;)

Moim zdaniem Wasze relacje są w tej chwili obarczone dużą dozą nieufności,ostrożności.Któraś z Was odizolowała się od drugiej.Być może na taki stan rzeczy miały wpływ osoby trzecie.Dla mnie ta kobieta,jest osobą która sporo przeszła i przez to może niektóre sytuacje "wyolbrzymiać" i jej reakcje są gwałtowne jak u dziecka.

Jak się poznałyście hmm...może któraś z Was pomogła drugiej w sytuacji podbramkowej(bardziej Ty Jej)

Karta 9 Buław.

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Wyciągnęłam 3 miecze... mam wrażenie, że zawiodłaś się na niej...zagrała nieuczciwie. Ciężko mi powiedzieć jak sie poznałyście, być może okazałaś jej pomoc w problemie lub liczyłaś, że ona Ci coś zaproponuje np. pracę albo zrobiłas coś dla niej a ona to wykorzystała i nie odwzajemniła?

To możne ja spróbuje :D XXI Świat - jest to osoba która ma silna osobowość, tolerancje i szacunek dla innych, posiada mądrość i wyrozumiałość, otwartość na nowe sytuacje, ma umiejętność wykorzystania wiedzy w dobrym celu oraz umiejętność czerpania wiedzy z wielu źródeł, jest dużo myśląca itp... To możne być jakiś opiekun, terapeuta, nauczyciel, informatyk, architekt , lekarz... lub osoba związana z ezoteryką <wstyd> Tak patrze na to... to myślę ze są pomiędzy wami dobre relacje i macie sporo wspólnych poglądów... poznaliście się w jakim miejscu użyteczności publicznej :D

Wyciągnęłam Asa buław. :)Znajomość bardzo intensywna, ale lubicie się :)

Czyżby z internetu?

Zgadza się znajomość intensywna,lubimy się, przez ogłoszenie na internecie...

1. Jaka relacja mnie łączy z pewną kobietą, jak się poznałyśmy

30sk9ec.jpg

Z racji tego że wyciągnęłaś klika kart, wzięłam odpowiedz tylko z pierwszej, wspieramy się, nie pracujemy razem, lecz ona uczy się kart...

Tak lubimy się, jesteśmy bardzo dobrymi koleżankami, ba zapewne zaprzyjaźnimy się, tak nadajemy na tej samej fali,, nie poznałyśmy się przez ogłoszenie, na końcu wyjaśnię jak do tego doszło

Ja się zgłaszam "rzutem na taśmę" ;)

Moim zdaniem Wasze relacje są w tej chwili obarczone dużą dozą nieufności,ostrożności.Któraś z Was odizolowała się od drugiej.Być może na taki stan rzeczy miały wpływ osoby trzecie.Dla mnie ta kobieta,jest osobą która sporo przeszła i przez to może niektóre sytuacje "wyolbrzymiać" i jej reakcje są gwałtowne jak u dziecka.

Jak się poznałyście hmm...może któraś z Was pomogła drugiej w sytuacji podbramkowej(bardziej Ty Jej)

Karta 9 Buław.

Kobieta sporo przeszła, zgadza się, można powiedzieć że pomogłam jej w sytuacji podbramkowej,

Wyciągnęłam 3 miecze... mam wrażenie, że zawiodłaś się na niej...zagrała nieuczciwie. Ciężko mi powiedzieć jak sie poznałyście, być może okazałaś jej pomoc w problemie lub liczyłaś, że ona Ci coś zaproponuje np. pracę albo zrobiłas coś dla niej a ona to wykorzystała i nie odwzajemniła?

Pomogłam jej w pewnym sensie.... nie zawiodłam się ....jeszcze na niej...

To możne ja spróbuje :D XXI Świat - jest to osoba która ma silna osobowość, tolerancje i szacunek dla innych, posiada mądrość i wyrozumiałość, otwartość na nowe sytuacje, ma umiejętność wykorzystania wiedzy w dobrym celu oraz umiejętność czerpania wiedzy z wielu źródeł, jest dużo myśląca itp... To możne być jakiś opiekun, terapeuta, nauczyciel, informatyk, architekt , lekarz... lub osoba związana z ezoteryką <wstyd> Tak patrze na to... to myślę ze są pomiędzy wami dobre relacje i macie sporo wspólnych poglądów... poznaliście się w jakim miejscu użyteczności publicznej :D

Kochani, poznałyśmy się poprzez Groupon'a, miałam tam ogłoszenie, ona przyszła do mnie jako klientka, od razu polubiłyśmy się, zauważyłam że nie znając kart fajne je interpretuje;)

Zaczęła zagłębiać się w to, całkiem nieźle jej idzie, przy okazji rozmów wyszło że chcemy ze sobą spędzać więcej czasu;)

jako pierwsza która podała więcej szczegółów była lirith, następnie włóczykij, proponuje aby pytanie zadała właśnie lirith

wow, bardzo się cieszę,że coś tam trafiłam:)

Moje pytanie: Co chce kupić mój mąż,na co ja nie chcę się zgodzić? ewentualnie może podajcie jeszcze przyczynę dlaczego nie chcę się zgodzić.Mam nadzieję,że pytanie przypadnie Wam do gustu:)))))

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...