Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym


Ismena

Polecane posty

To ja Cię zaskoczę. Mam 21 lat i dopiero w tym roku, w dwa miesiące nauczyłam się gotowania od podstaw. To dopiero żenada. Pani w szkole średniej na praktykach śmiała się ze mnie, że mam dwie lewe ręce :(:D

 

Hmm, u mnie kochana to zawsze na żywioł, hehe.

Dzisiaj mam zaproszenie do kolegi, ale on wódkę będzie pił z kierownikiem, a że ja nie piję, więc odpadam :D

Jutro to nie wiadomo jeszcze co będzie, pewnie telefony się zaczną od 22, a o tej porze to ja już śpię.

Dzisiaj padnięta jestem, ale jutro bym wyszła.

 

Dzieci z podstawówki? Jako opiekunka, czy nauczycielką jesteś? :D

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Essa

    78

  • maleficent

    56

  • Ismena

    54

  • Margita

    52

Skarbie to gratulacje :* ja jestem troszeczeńkę starsza i dalej tylko przypalam <haha2> ale co tam, czego człowiek się nie nauczy, wspolczuje tylko przyszłemu wybrankowi serca hahahaha <cwaniak>

 

To widzę u Ciebie gorąco ! :D i bardzooo ciekawie :P Lubie takie imprezy, a bez alkoholu można się również dobrze bawić.

 

Można powiedzieć, że jako opiekunka i zwiadowiec :D I to zaledwie 1 godzinę w tym hałasie, ale podziwiam osoby pracujące w takich placówkach, najgorsze w tej pracy to hałas i rodzice :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :* haha, no słuchaj, dla każdego coś innego :) Moja siostra lat 30 prawie, do kuchni nawet nie zagląda. Najwyżej przypalisz mu wodę na herbatę :D

 

Hehe, masz rację. Gorzej, że towarzystwo nie potrafi i jeszcze namawia, dlatego odmówiłam.

Poszłabym gdzieś potańczyć, w przebraniu. Z fajną ekipą, co potrafi sie bawić bez alko. Gorzej, że u mnie takich ludzi nie ma. Tutaj każdy pije, jak na Ukrainie :D

 

Lubię dzieci, nawet bardzo, ale masz racje - co za dużo, to nie zdrowo.

Ostatnio byłam na basenie, i były dzieci z podstawówki, ale takie starsze - 12, 13 lat.

A że ja pływać dobrze nie umiem, i kondycja słaba, zatrzymywałam się w połowie.

Woda głęboka, na 180 cm, a te wredne najduchy mnie podtapiają.

No to się wkurzyłam, i mówię do jakiegoś postawnego chłopaczyny : No dzieciaki, który pierwszy w kolejce po wpie... nawet taki dość przystojny chłopak im zwracał uwagę, a koleżanka się śmiała, że już do dzieci startuje : D

Rodzice... nawet mi nie mów. Bo mi się szkolne czasy przypominają :D

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha <haha2> u mnie tereny zasiedlone przez Ukraińców, znam ten typ doskonale :P

Dzisiaj mało kto potrafi bawić się bez alkoholu lub innych bliżej nieokreślonych specyfików Ooo Smutne, ale niestety bardzo prawdziwe... Zatarły się granice, ten kto nie pije jest nienormalny, natomiast towarzystwo pijace do upadłego staje się czymś pożądanym Ooo;(

 

Korzystasz z basenu traktując to jako formę treningu czy też to Twoje hobby ? :D Ja w basenie chodzę sobie :P Bo pływać nie umiem :P I udaje tylko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że jedno i drugie. Pakuję na siłowni, a to na zakwas dobre.

Też nie umiałam, miałam traumę, bo się topiłam 3 razy hah. I bałam się wejść do wody, a co dopiero płynąć - bałam się, że umrę ze wstydu, jak zacznę się topić, i znowu mnie wyśmieją :(

Metodę na chodzonego też mam opanowaną do perfekcji, na szczęście korzystać nie muszę :P

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był jakiś fajny instruktor, to może i ja bym się pokusiła :P<cwaniak><haha2>

 

Odbiegając od tematu, jestem również użytkownikiem innego forum - wiem, że temat był poruszany już setki, a nawet miliony razy, ale muszę wspomnieć o tej kwestii, ponieważ chcę ukazać bezczelne wymówki innych, w sprawie ich nieudzielania się na forum.

Otóż, kilku dziewczątkom odmówiono wróżb, właśnie z braku przejawu ich aktywności, co spowodowało, iż osoby zainteresowane, zaczęły argumentować tą sprawę, twierdząc, że nie posiadają (uwaga!) wiedzy ezoterycznej...<sarkazm> Od kiedy to szeroko pojęta wiedza ezoteryczna jest czynnikiem dynamizującym i buforowym ? <rotfl>Ooo

Forum stale się rozbudowuje, jego tematyczność zahacza o elementy prozy życia, ba o kobiece sprawy, które możemy znaleźć w periodykach i oczywiście, żaden temat jaśnie paniom nie odpowiada ;( , bo są po prostu leniwe...

 

Ja również nie jestem jakąś super mega cudowną wiedźmą, która ma w małym palcu wszystkie dziedziny, ale udzielam się i dokładam cegiełkę, a gdy nie orientuje się w danej sprawie, to czytam wiadomości zamieszczone na forum, aby stale zdobywać nowe informacje...

Lenistwo to choroba XXI wieku ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy taką mentalność ludzi, bo jeżeli ktoś nie posiada wiedzy to może wypowiedzieć się w innych tematach, na forum są przecież przeróżne posty. Ale takie zachowanie jak opisałaś jest dość częstym zjawiskiem na takich typu forach. Wróżby są za darmo większość ludzi po to się rejestruje. Jeżeli chcesz pójść do wróżki to trzeba słono zapłacić. Często się nie zastanawiają i nie pomyślą, żeby coś w zamian dać od siebie, ale to też jest przejawem egoizmu, gdzie u nas w narodowości pojawią się coraz częściej, <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny poruszyłyście kolejny temat, o którym można pisać i pisać... Niestety, poprzez bardzo rozpowszechnione darmowe wróżby (prawie na każdym forum ezoterycznym), traci na tym nie tylko samo forum, ale i jego użytkownicy. Ci, którzy chcą wróżbę, przyjdą tylko po nią i choćby nie wiem co, gdyby było sto działów, o których wiedzę mają nie zainteresują się nimi, bo po co? Po co mają pisać cokolwiek innego, niż tylko to po co przyszli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten "problem" nie dotyczy jedynie "tego" forum........ Nasze społeczeństwo jest zdominowane przez zjawisko, które określiłabym słowem "interesowność".... JESTEM TAM, GDYŻ WIDZĘ, IZ STAMTĄD MOGĘ CZERPAĆ KORZYŚCI.... Wśród znajomych jest to wręcz plagą..... dziś się z tobą przyjaźnię, bo możesz mi coś załatwić, pomóc w czymś.... Najgorzej jest, gdy trzeba dać coś z siebie....... wówczas grono znajomych się drastycznie pomniejsza.... Takie zachowania są teraz trendy :-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie kobietki, macie w zupełności rację ;*

Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego (a może zdajecie), jak bardzo negatywnie wpływają na mnie ludzie, którzy wpadną po wróżbę i wypadną, albo są od dłuższego czasu powielając prablem w najbardziej zmodyfikowanych pytaniach, a w gruncie rzeczy chodzi ciągle o to samo. Jest jeszcze inna grupa ludzi, którzy nie rozumieją, że karty/wróżby za nich życia nie poukładają, że muszą sami zawalczyć o swoje szczęście i wtedy dochodzi do bardzo przykrych sytuacji "bo wróżka powiedziała tak czy siak i się nie sprawdziło", gdzie ze strony tego kogoś nie było żadnego działania, tylko bierne wyczekiwanie aż się wróżba spełni. Jest jeszcze jeden typ uczestników taki for jak nasze, a mianowicie takich, co to latają po wszystkich wróżkach, by uzyskać taką odpowiedź jaką chcę, a nie co widać w kartach <haha2>

Dlatego ja tak bardzo jestem przeciwna częstym darmowym wróżbom, bo gdyby był bardziej ograniczony do nich dostęp, każda osoba by przemyślała to co karty/wróżby jej chcą powiedzieć. Obecnie darmowych wróżb jest na pęczki, a jeszcze możemy się spotkać z wymuszaniem czy ponaglaniem...

Halo, zawsze możecie dostać płatną wróżbę, przecież nie trzeba czekać w kolejce <haha2>

No tylko, że wtedy nie byłoby latania od wróżki do wróżki, od forum do forum bo trzeba by zaplacić, a z drugiej strony, niby z jakiej racji my (osoby wróżące) mam się stresować, tracić energię i czas na darmowe wróżby, czy ktoś z osób pytającrch zastanowił się nad tym, że wróżenie darmowe na forum, to jest tylko i wyłącznie nasza dobra wola?

Nie, bo i po co, przecież skoro darmowe wróżby, to "zaorać" do bólu... i jeszcze pretensje, fochy i takie tam ;)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margitko, zgadzam się z Tobą w zupełności...

Przypomniały mi się słowa mojej znajomej (osoby w wieku mojej mamy) Często z nią rozmawiam o różnych sprawach, problemach.... bardzo mi w życiu pomogła... dobrą radą i ciepłym słowem.... Często od niej słyszałam "Ja Ci mogę doradzić, podpowiedzieć... ale pamiętaj, każdemu z nas Pan Bóg dał rozum i wolna wolę i każdy z nas powinien z nich korzystać, a nie wzorować się na tym co ktoś powiedział... Ja za Ciebie Twoich problemów nie rozwiąże, mogę Cię jedynie wspierać i być obok niezależnie czy jest Ci w danej chwili dobrze, czy też źle" Bardzo ją za to szanuję i cenię...

Zastanowiłam się przez chwilę przy porannej kawce nad tym co mi daje wróżba, przepowiednia........ Daje mi wiele, daje wskazówkę, podpowiedź, radę...... ale nie daje recepty na szczęście, bo o nie muszę zawalczyć sama... Fakt, jest łatwiej, bo jest jakaś nadzieja, jakieś światełko w tunelu.... ale to ja muszę zrobić wiele by tego światełka nie zgasić...

Pozdrawiam w poniedziałkowy poranek ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta macie racje <brawo> Ja trochę wróżę dla znajomych, dla nauki i zrezygnowalam, właśnie dlatego, że nikt nie szanował przede wszystkim moich kart i mojego czasu oraz energii. Nie wspominam nawet co słyszałam w zamian za słowo "dziekuje" - "ja pier***", "o ku*** prawda, ale ja w to nie wierzę", "zapytaj kiedy, gdzie i jak", "a zapytaj jeszcze o to, o tamto i jeszcze o to" <dobani> wyobraźcie sobie kochane, że nikt mi za wykonanie wróżby nie podziękował, ani razu... Mimo to co mówiły karty sprawdziło się, choć ich rad nikt nie brał do serca, dlatego odcielam się sama i podziekowalam kartom sama, bo jeśli ktoś nie ma szacunku do nich, to one postępują tak samo.

Ludzie nie radzą sobie z problemami, przyjmują postawy roszczeniowe, ale oczywiście kryteria muszą być spełnione według ich widzi mi się, w innym przypadku są w stanie zmieszać człowieka z błotem - szczególnie, gdy karty mówią coś czego nie chcą słyszeć... ale po to jest tarot - on doradza, jest takim drogowskazem wśród mgły, nie wyrocznia, ponieważ w życiu nie istnieje coś takiego jak "na zawsze".

 

A ja nie znoszę wręcz bezczelności, braku zasad i kultury, dlatego poruszyly mnie te wypowiedzi użytkowników, którzy potrafią tylko brać, ale nie zachowują równowagii energii i nie są w stanie ofiarować w zamian jednego dobrego słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że tak jest ze wszystkim. Jeżeli znajomy coś potrafi, to inni przeważnie idą do niego po pomoc i co się okazuje, rzadko płacą, no bo to w końcu znajomy albo jeśli już płacą, to mniej niż normalnie wynosi cena. A czemu skoro to znajomy, nie zapłacą więcej? tym samym inwestując w dalszy jego rozwój.

Z wróżbami jest podobnie, jeśli już ktoś ma osobę, która wróży, to potrafi ją zbombardować różnego rodzaju pytaniami, czasami błahymi. A wszystkie tłumaczenia, zmiany pytań czy nawet odmowa, są przyjmowane z wielką obrazą, no bo jak to? Znajomemu odmawiasz? ... Bez sensu...

Właśnie chcąc tego uniknąć, o tym czym się zajmuje wie mała grupka osób i jak na razie bardzo jest mi to na rękę. Szanują to czym się zajmuję, fakt na początku były różnego rodzaju dziwne pytania, ale po wytłumaczeniu co i jak, już ich nie ma. A zapłatę za wróżbę, czy cokolwiek innego, zawsze mam, najczęściej jest to dziękuję ale i bywa, że dają symboliczny pieniążek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i poz z słoneczkiem, po deszczu. Cóz ludzi trudno zmienic j człowiek ma kulture osobistą lub nie, Jesli sie podejmujemy pracy bez zapłaty, to nasz wybór.

Niewem czy można zrobic takie coś aby osoba prosząca wpłacała na konto np 10zł na rzecz zwierząt lub dzieci. przed wrózbą Ale jak to sprawdzic . Osba pisze ze nikt nawet nie podziekował jak do mnie ktos przychodzi to kładzie pieniądze na stół dopiero wówczas rozkładm karty . Ja się zdecydowałm tu i mnie z tym dobrze. Wiele osób ponownie wraca z dobrymi wiadomosciami, A nawet jesli są nie dobre to wyciągam wnioski i zatanawiam się co poszło nie tak

Ja zawsze mówie lub pisze ze Każdy mam wybór jąka podejmie decyzjie nie biore na swój kregosłup ich spraw. odc inam się automatycznie. poz ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można nic takiego zrobić, bo to są wróżby na forum, czyli dobrowolne, w wolnym czasie. Owszem jeśli ktoś uzna, że wpłacając na zwierzęta, czy na fundację w taki sposób podziękuję za wróżbę, czas, energię - to jest to tylko i wyłącznie jego wybór. Owszem jest to bardzo miłe i szlachetne, ale nie można nikogo do takiej formy zmuszać.

Oczywiście wszystkich pytających nie można wrzucać do jednego worka, bo bardzo dużo jest takich użytkowników, którzy dziękują i piszą miłe słowa, czy wracają z weryfikacją - takie niby drobne rzeczy, a potrafią zmotywować i ucieszyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w zainteresowaniu językiem hiszpańskim nie jestem sama :D

nie zostawiajcie tego tak <czas> załóżcie jakiś temat i uczcie się wspólnie albo podawajcie każdego dnia, nowe słówka do nauki, pod koniec miesiąca - sprawdzian :P

 

 

A tak w ogóle, już za tydzień, andrzejki - czy ktoś jest ciekawy zabaw i wróżb, które pojawią się na forum? <cwaniak>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w zainteresowaniu językiem hiszpańskim nie jestem sama :D

nie zostawiajcie tego tak <czas> załóżcie jakiś temat i uczcie się wspólnie albo podawajcie każdego dnia, nowe słówka do nauki, pod koniec miesiąca - sprawdzian :P

 

 

A tak w ogóle, już za tydzień, andrzejki - czy ktoś jest ciekawy zabaw i wróżb, które pojawią się na forum? <cwaniak>

 

Buenas noches! senoras :D:D:D

 

Ja jestem bardzo ciekawa co się pojawi w tych dniach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anika, widzę, że dołączasz do wirtualnej szkoły hiszpańskiego :D

teraz jakąś panią profesor trzeba znaleźć, chociaż jestem przekonana, że na pewno lepszy były profesor, ale jak na razie, płeć przeciwna, coś omija nasze forum :( - jeśli jakiś pan to czyta - zapraszamy, zapraszamy, chętnie się zaopiekujemy :D

 

Także jestem ciekawa, ale jestem też przekonana, że to będą udane trzy dni :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anika, widzę, że dołączasz do wirtualnej szkoły hiszpańskiego :D

teraz jakąś panią profesor trzeba znaleźć, chociaż jestem przekonana, że na pewno lepszy były profesor, ale jak na razie, płeć przeciwna, coś omija nasze forum :( - jeśli jakiś pan to czyta - zapraszamy, zapraszamy, chętnie się zaopiekujemy :D

 

Także jestem ciekawa, ale jestem też przekonana, że to będą udane trzy dni :D

 

Oh jakby przyszedł tu Pan <dance> to ja z chęcią wezmę lekcje hiszpańskiego <rotfl>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, myślę, że nie będziesz jedyna :D mam tylko nadzieję, że do żadnych awantur między zainteresowanymi hiszpańskim nie dojdzie - pamiętajcie, potencjalnego kandydata na profesora nie można odstraszyć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...