Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym


Ismena

Polecane posty

  • Odpowiedzi 626
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Essa

    78

  • maleficent

    56

  • Ismena

    54

  • Margita

    52

Zgadza się, jest to bardzo przykre. Zaledwie kilka kliknięć i już... internet ma swoje zalety, ale ma też wady. Szczególnie na wszelkie pułapki narażone są dzieci, które bez odpowiedniej wiedzy, świadomości dadzą się złapać.

 

m!(h4ł jak tam truskawki? dużo masz? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów na takie chamstwo i głupotę ludzi, ale pamiętajmy, w tej lub innej formie to wszystko wróci w trójnasób do tych, którzy to zrobili... w myśl zasady "nie czyń drugiemu co taobie nie miłe"

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakże. Wielu o tym nie pamięta lub są przeświadczeni że nikt im nic nie zrobi. Sami sobie zrobią, swoim postępowaniem, kiedyś będą ponosić konsekwencje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże, właśnie ogarnęłam ten filmik. Nie, ja go nie ogarnęłam, ja go po prostu obejrzałam, bo ogarniać to ja tego nie ogarniam...

Szkoda pana, nie chciałabym się znaleźć na jego miejscu. Dobrze, że z pracy go nie zwolnili, bo i tak mogło być.

Nic nie zrobimy, bo to nie leży w interesie społecznym... znieczulica ludzka nie zna granic. Ciekawe co by powiedzieli, gdyby to ich wizerunek został w ten sposób wykorzystany...

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś z Was chciałby uczestniczyć w akcji z okazji Sobótki i poprowadzić jakąś zabawę, czy spróbować swoich sił we wróżeniu lub zająć się czymś innym, problemu na pewno nie będzie - proszę do mnie napisać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

llenadefe:) tez tego nie nie pojmuje <bezradny><krzyk> a tutaj jeszcze większy absurd http://www.tvn24.pl/komornik-z-lukowa-zajal-dwa-wozy-strazackie,553505,s.html jedyne co sie nasuwa to smutny wniosek ze nie ma "prawa" jest po prostu... :D z reszta co tu bede pisał wszyscy wiemy jak jest na co dzien i co sie mówi na ulicy o tym co sie dzieje :D

„I stałem się śmiercią, niszczycielem światów”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

llenadefe:) tez tego nie nie pojmuje <bezradny><krzyk> a tutaj jeszcze większy absurd http://www.tvn24.pl/komornik-z-lukowa-zajal-dwa-wozy-strazackie,553505,s.html jedyne co sie nasuwa to smutny wniosek ze nie ma "prawa" jest po prostu... :D z reszta co tu bede pisał wszyscy wiemy jak jest na co dzien i co sie mówi na ulicy o tym co sie dzieje :D

No własnie - kto komornikowi zabroni, i tyle w temacie :D nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać... to tak samo jak była ta sprawa, że czternastoletnia dziewczyna dostała "w spadku" dług po dawno nieżyjącej prababci i pismo od komornika... żalowo.

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

llenadefe:).. słyszałem o tym przypadku , było jeszcze o ile dobrze pamietam i nie pokręciłem faktów <myśli> o niepełnosprawnym chłopaku który był niewidomy a dostał wezwanie do spłaty alimentów za ojca które nigdy nie miał, a który uciekał przed tym bo miał po drodze jeszcze inne dzieci i sie po latach odnalazł w Grecji nieżywy... gdy prokurator ustalił ze jest jego zaginionym ojcem a on jest pełnoletni, to sad nakazał jemu spłacić alimenty które państwo wypłacało za ojca... smutne jest to jak sie czyta o tym i podobnych sprawach a w koło kradną miliony i nie ma sprwiedliwosci ;(

„I stałem się śmiercią, niszczycielem światów”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wybieram sie na małe zakupy - szukam sukienki na wesele, bo ta która kupiłam wczesniej totalnie mi się odwidziała :(

A później może mały odpoczynek na plaży nad Wisła :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wybieram sie na małe zakupy - szukam sukienki na wesele, bo ta która kupiłam wczesniej totalnie mi się odwidziała :(

A później może mały odpoczynek na plaży nad Wisła :)

Plaża brzmi nieźle :) I co, udało się kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam iść na rower, ale z tego upału mi się odechciało i odleciałam nad książką przy wentylatorze hihi jednak upały nie dla mnie uff

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wybieram sie na małe zakupy - szukam sukienki na wesele, bo ta która kupiłam wczesniej totalnie mi się odwidziała :(

A później może mały odpoczynek na plaży nad Wisła :)

Plaża brzmi nieźle :) I co, udało się kupić?

Tak, jakimś cudem się udało i jestem bardzo zadowolona :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w swoim żywiole w taką pogodę - po prostu uwielbiam, zaczynam żyć :)

A ja męcze sie niesamowicie. Dla mnie optymalna temperatura to ok 25 stopni i najlepiej gdzies nad woda :) Dzis rano jadac do pracy bylo mi tak słabo od tego upału,że az z wielka ulga wpadlam do klimatyzowanego biura :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieście na pewno pogoda bardziej męczy, ale niebawem znowu przyjdzie jesień o zimno, więc ja wole korzystać z tego co teraz jest :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja męcze sie niesamowicie. Dla mnie optymalna temperatura to ok 25 stopni i najlepiej gdzies nad woda :) Dzis rano jadac do pracy bylo mi tak słabo od tego upału,że az z wielka ulga wpadlam do klimatyzowanego biura :)

Mam tak samo :) Lubię słońce, ale bez przesady ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...