Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym


Ismena

Polecane posty

Witam wszystkich :)

Niestety jak już część z Was wie, "starego" forum nie udało się uratować, dlatego trzeba było założyć nowe. Przez awarię forum wiele straciło... mimo to, wierzę, że forum ponownie rozkwitnie, może będzie potrzeba czasu, jednak wspólnymi siłami damy radę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Essa

    78

  • maleficent

    56

  • Ismena

    54

  • Margita

    52

  • 2 weeks later...

Cześć mgiełko :)

Ja mam cały czas taką nadzieję, nadal czekam na kolejne osoby, które tutaj przywędrują, aby poprzenosić kolejne posty. Mimo, to apelują do wszystkich, że na forum można pisać, dodawać jakieś artykuły, ciekawe informacje, tworzyć dyskusje itp., tak, aby iść do przodu i wtedy na pewno wspólnymi siłami damy radę :)

 

 

Może ktoś ma ochotę wyciągnąć kartę na dalszy rozwój forum? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro postaram się coś wrzucić i wyciągnę także kartę.Forum jest naprawdę spore, daje wielkie pole do popisu, mi osobiście się podobają takie miejsca, bo można czytać, poszerzać czy w ogóle dzielić się swoją wiedzą z różnych tematów, nie ma ograniczeń.

Dla mnie byłoby jeszcze dobrze gdyby dział z ćwiczeniami/interpretacjami się rozwinął to mogłabym sobie ćwiczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się podoba :) Z góry dziękuję za zaangażowanie :)

Myślę, że dział z interpretacjami będzie się pomału rozwijał, jak ktoś zacznie, to później już samo poleci, przyjdą kolejne osoby i kolejne i jakoś, to się będzie kręcić, podobnie z ćwiczeniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałam wahadełka, czy to forum będzie miało taki sam ruch (popularność) lub większy niż to poprzednie na cba i wahadełko pokazało, że początkowo 'nie', a potem 'tak', tzn że powoli staniemy na nogi. Intuicja mi mówi, że nastąpi to do końca tego roku (a przynajmniej do jesieni br), nie od razu, ale będzie dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Essa :) Tamto forum ponad rok pracowało na swoją popularność, więc tutaj też, małymi kroczkami dojdziemy do sukcesu :) Ja wciąż mam nadzieję, że jeszcze ktoś przyjdzie z tamtego forum, bardzo liczę na Ange3, bo szkoda tych jej postów, aby tam zostały, a tutaj bardzo przydałyby się. Ange3 pisała ciekawie, szczególnie o numerologii.

Fakt, teraz są wakacje, więc ludzie odpoczywają, wyjeżdżają, nie w głowie im forum i internet, tak więc, rzeczywiście możliwe, że od września coś tutaj zacznie się dziać, użytkowników przybywać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie wiedziałam,gdzie umieścić to pytanie więc piszę tutaj-jakim sposobem w dziale rozkładów pojawiły się moje wpisy(rozkład na imię i nazwisko) skoro ja nic nie przenosiłam z tamtego forum,ani nic nowego w tym dziale nie wpisywałam?

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo posty z tamtego forum przenoszę ja lub moderator. Te, które zostaną odnalezione i które można przekopiować, wklejamy tutaj ponownie i przyporządkowujemy je do osoby, która napisała ten post na starym forum.

Po awarii nicki i nie tylko, zostały przemieszane, tak, więc nick penelope, to tak naprawdę Twój nick.Proszę o to linki :

http://kartylosu.cba.pl/viewtopic.php?f=196&t=287#p2421

http://kartylosu.cba.pl/viewtopic.php?f=196&t=288#p2420

 

W najbliższym czasie takie przenoszenie i wklejanie tutaj będzie bardzo często wykonywane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :)

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że przenoszenie odzyskanych postów z poprzedniego forum, zostało zakończone. To co udało się odzyskać, przenieśliśmy, wiele postów/tematów zostało niestety utraconych.

 

Teraz już, wszystko zależy tylko od Nas, czy będą się pojawiać jakieś nowe posty, czy nie ;) Tak, więc zachęcam wszystkich użytkowników do pisania, dodawania ćwiczeń, rozkładów do interpretacji oraz wklejania różnych ciekawych artykułów itp., itd. :)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodatkowo informuję, że przez najbliższe kilkanaście dni nie będzie mnie na forum (lub będę, ale tylko na chwilkę), także wszystkie sprawy związane z działaniem forum, proszę kierować do moderatora "Syreny".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam propozycje - co Wy na to aby poprowadzić takie same (lub podobne) ćwiczenie jak w klasycznych, odpowiedź za pomocą jednej karty. Może warto spróbować? może ktoś z osób zajmujących się tarotem założy temat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale Ćwiczenia z Tarota,założyłam wątek o ćwiczeniu z jednej karty.Pytanie jest,także zapraszam wszystkich chętnych :)

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dział z kartami tarota, klasykami, anielskimi ...

Fajnie, ale sa jeszcze inne karty z których się wróży np. runiczne, Elli Seleny ( nie mówię o anielskich ), cygańskie czy podróżnicze itp.

Mam propozycję by założyć jeszcze dział pod nazwa inne karty wróżebne

w pod-tematach można by je opisywać.

Sama od niedawna zainteresowałam się kartami runicznymi i podróżniczymi. W necie mało jest o nich informacji. Można by opisać je z własnych doświadczeń. Co Wy na to ?

"Każde marzenie dane nam jest wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ciekawe i wciągają :))

Opis w książce jest naprawdę szczegółowy, ale juz same nazwy wiele mówią, a jak wpatrzec sie w obrazki i dodać info z książki to można wiele wyczytać. Ja na razie raczkuję ale juz wiem, że je lubię ;))

 

Zamierzam jeszcze nabyc karty Elli Seleny tym bardziej, że jest promocja :)

"Każde marzenie dane nam jest wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mgielko, dziękuję, że piszesz :)

 

Dział z kartami cygańskimi jest, ale jest tam bardzo mało informacji, więc można, to wszystko przenieść do tego nowego działu. To samo dotyczy kart Kipper - osobny dział był, ale został ukryty, bo było tam zaledwie kilka postów.

Jeżeli tylko znajdą się osoby, które będą coś pisać o tych, różnych kartach, to dział można zrobić - jeden, dla wszystkich kart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie myślałam o takim jednym dziale dla wszystkich innych.

Dziś zakupiłam jeszcze karty autorskie Elli Seleny więc za jakiś czas jak się z nimi oswoję też pewnie wstawię doświadczalny wątek z wróżeniem. Na temat tych kart tez jest mało opisów

"Każde marzenie dane nam jest wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...