Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym


Ismena

Polecane posty

Dział już utworzyłam.

Myślę, że dla takich bardziej popularnych kart np., cygańskie (przeniosę do tego działu, ze względu na małą ilość informacji), czy podróżniczych można zrobić osobne poddziały, a dla takich kart, o których jest mało informacji - jeżeli ktoś będzie chciał je opisać, wystarczy dodać nowy temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Essa

    78

  • maleficent

    56

  • Ismena

    54

  • Margita

    52

zastanawiałam się nad kupnem kart anielskich ale wygrało wahadełko. Zaczynam sie tego uczyć i jak trochę je ogarnę to będę odpowiadała na pytania za pomoca wahadełka

"Każde marzenie dane nam jest wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Zapytałam wahadełka, czy to forum będzie miało taki sam ruch (popularność) lub większy niż to poprzednie na cba i wahadełko pokazało, że początkowo 'nie', a potem 'tak', tzn że powoli staniemy na nogi. Intuicja mi mówi, że nastąpi to do końca tego roku (a przynajmniej do jesieni br), nie od razu, ale będzie dobrze :)

 

Essa weryfikuję sprawdzialność Twojej wróżby, jest w 100% ;*<haha2>

A to jeszcze nie nasze ostatnie słowo ;>

 

Dla mnie to forum jest jakby podstawa/docelowe, choć bywam na innych w rozjazdach :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Essa weryfikuję sprawdzialność Twojej wróżby, jest w 100% ;*<haha2>

A to jeszcze nie nasze ostatnie słowo ;>

 

Dla mnie to forum jest jakby podstawa/docelowe, choć bywam na innych w rozjazdach :)

 

;D haha, kochana Margitko, wprowadzasz tutaj tyle pozytywnej energii, dziękuję Ci za to ;*

Tak to prawda, że to forum jest miłe, przyjazne, czasem sobie tu wchodzę ot tak, żeby złapać oddech i się wyciszyć, pobyć w fajnej atmosferze :) Szkoda, że nie mam teraz warunków by się tu bardziej udzielać w ćwiczeniach czy rozkładach.

Póki co trzymam kciuki za rejestrowanie się kolejnych osób z poprzedniego forum i całkiem nowych, tak żeby wróżba się dopełniła ;)

Ciekawe co się dzieje z Ange3 <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja ostatnio bardzo zaniedbałam forum, ale miałam strasznie dużo innych spraw do załatwienia. Nawet chyba w rozkładzie tarota na rozwój forum coś wyszło, że będę mieć mało czasu na forum, zajmę się czymś innym. Jeżeli, to mnie wtedy karty pokazały, to zweryfikować mogę, że się zgadza.

Nowe osoby się pojawiają, postów też przybywa, więc na razie forum pomału zmierza w dobrym kierunku. :)

 

Jeżeli chodzi o Ange3 - nie mam pojęcia, nie odpisała mi do tej pory. Może nie chciała, a może po prostu ma inne sprawy na głowie <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam dziewczyny (Margito i Ismeno) za trzymanie kciuków dziś, rozmowa można powiedzieć była owocna <kwiatek> w czwartek ciąg dalszy pertraktacji ;)

 

Miłej reszty tygodnia ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można zostać wróżką na forum :) lub adepem ?

Pytanie już dawno nieaktualne ;) Jednak zamieszczę odpowiedź, może komuś się przyda :

3. DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ WRÓŻYĆ NA FORUM

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem forum i chcesz wróżyć, wyciągać przesłania z kart anielskich lub wykonywać inną formę pomocy, należy:

- przywitać się z innymi użytkownikami w dziale powitalnym ---> viewforum.php?f=13

Napisz coś o sobie, wspomnij ile i jaką dziedzina ezoteryki się zajmujesz.

- zgłosić się do Administracji forum memberlist.php?mode=viewprofile&u=48 i napisać wiadomość prywatną (wiadomości prywatne można wysyłać, po napisaniu trzech postów na forum) w której należy zamieścić prośbę dotyczącą rozpoczęcia wykonywania wróżb na forum.

 

Aby zacząć wróżyć, trzeba należeć do grupy Zarejestrowani użytkownicy, czyli mieć minimum 3 napisane posty. Jeżeli chodzi o wymaganą ilość postów - nie stosujemy tego. Naukę wróżenia, czy dalszy rozwój swoich umiejętności, mogą rozpocząć wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum, bez względu na ilość postów. Jedyny wymóg, to w miarę aktywne (w ramach swoich możliwości/wolnego czasu/chęci) uczestnictwo na rzecz dalszego rozwoju forum, czyli dodawanie nowych postów, dzielenie się własną wiedzą, tworzenie rożnych dyskusji, odpowiadanie w już istniejących tematach, czy też pomoc w ćwiczeniach u interpretacjach z rożnych kart lub zamieszczanie nowych oraz wszelkiego rodzaju innej formie, która bezpośrednio przyczyni się do rozwoju forum.

Ranga Wróżki/wróżbity, czy Adepta - to, Twój samodzielny wybór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, podobno w kioskach można kupić karty Tarota, kosztują w granicach 10-20zl

Kupiłam tą talię do sprawdzenia "Tarot Jan Suliga"

Czy te karty nadają się do wróżenia ?

Wróże kartami Tarota, Iching

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadają sie ;)) oczywiście jesli do Ciebie przemawiają :

 

http://www.jws.net.pl/omnie/ksiazki/736-jan-witlod-suliga-tarot-karty-ktore-wroza.html

 

Dla mnie zbyt dziwne - nie mój styl

 

Często je tasuj , dotykaj rób próbne rozkłady a naładujesz je swoją energią i jeśli się dogadacie będa Ci dobrze służyły

"Każde marzenie dane nam jest wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z racji, że ja się aż tak bardzo na tarocie nie znam (praktycznie dopiero się uczę), a przyszedł mi do głowy pomysł na ćwiczenie, przedstawie go tutaj,może się spodoba i ktoś założy nowy temat ;)

Mianowicie chodzi o sławne osoby. Jedna osoba wybiera jakąś sławną postać, pisze jakieś wskazówki, a kolejne osoby za pomocą kart Tarot próbują odgadnąć co to za postać. Ten komu się uda lub kto będzie najbliżej udzielenia poprawnej odpowiedzi, wygrywa i ćwiczenie zaczyna się od nowa.

 

Co Wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...