Skocz do zawartości

Ćwiczenia z klasyków

Polecane posty

do kogo - 10 pik - do kogoś z kim nie utrzymujesz bliskich stosunków, zaproszenie mogło Cię bardzo zaskoczyć

kim jest dla Ciebie ta osoba - 9 trefl - rodzina raczej nie, jeśli już to kimś dalszym - tzn osobą którą znasz - znajomy

• Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Ismena

88

• Laila

30

• Alicja

30

Top Posters In This Topic

Popular Posts

As pik, Dama Pik, 7 kier - Coś mi się kojarzy, że to powiązane z kobieta z pracy która potrzebowała od Ciebie pomocy w sprawie hmm organizacji imprezy (mikołajek ) możliwe, że chodziło o dzieci albo

Gratulacje Ismeno Teraz jak już wiem jakie to zwierzątko to myślę sobie, że karty mi dobrze podpowiadały. 4 kier reprezentuje osobę która może być uzdrowicielem-bioenergoterapeutą, czy wykorzystywa

Dokładnie, w dodatku ja poki co sugeruję się znaczeniem kart zaczerpnietym z ksiazek, forow ezo itp a coraz czesciej okazuje się, że mysl ktora jako pierwsza przyjdzie mi do głowy jest tą prawidłową o

Dziękuję za wzięcie udziału :)

Weryfikacja: Zaprosiła mnie dobra koleżanka, nie łączą nas nie wiadomo jak wielkie relacje, ale lubimy się i w miarę często ze sobą rozmawiamy. Bliżej prawidłowej odpowiedzi była Alicja :)

• 2 weeks later...

Dziękuję :)

Ostatnio mam więcej obowiązków, mój dzień rozpoczyna się już przed 7.00 rano, z czym to jest związane?

Zapraszam do wzięcia udziału w ćwiczeniu :)

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

8 Pik - wydaje mi się, że chodzi o mężczyznę - znajomego. Może był chory lub miał jakieś kłopoty, dlatego postanowiłaś go odwiedzić?

Ha! W ramach testowania talii wszelakich przybyłam też do kącika klasyków! :D Tak jak przy Lenormandach, przepraszam za ewentualne gadanie głupot, ale chcę zobaczyć, czy odnajdę się w czymś innym niż Tarot :D

Wylosowałam... 8 Pik, jak Marika Ooo

Hmmm... Na razie mój jedyny pomysł jest taki, że odwiedziłaś kogoś, kto ostatnio zmienił miejsce zamieszkania, może pokazywał Ci nowe mieszkanie <myśli>

Ismena

Briee witamy w Kartach Klasycznych! Miłej nauki i samych trafnych odpowiedzi w ćwiczeniach! :)

Dziękuję Wam za wzięcie udziału! :)

Odwiedziłam koleżankę. W sumie Briee mogę napisać, że w Twojej odpowiedzi coś jest, bo koleżanka aktualnie rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu, po burzliwej przeszłości, układa życie na nowo, w tym planuję zmianę mieszkania, więc może ta 8 pik taką "odległość" pokazuje? jako zwrot w życiu o 180 stopni i nowy rozdział?

Hahaha, dziękuję! :)

No to pytanie ode mnie. Swego czasu studiowałam kierunek, na którym miałam dodatkowy język obcy (inny niż angielski). Jak większość grupy, nie zaliczyłam go i miałam poprawkę we wrześniu. Pomijając fakt, że może sposób nauczania był średni, to język należał do bardzo trudnych (z różnych przyczyn) i nauka na zaliczenie bardzo dużo mnie kosztowała. Po całej tej akcji z całą premedytacją postanowiłam zapomnieć go.

Co to był za język? :D Możecie zgadywać od razu albo kręcić się wokół tematu na inne sposoby, w jakim kraju powstał, kiedy, czy był i jest popularny, czy był istotny dla jakiejś działalności/branży, czy są inne języki podobne do niego itp. ;)

Ismena

Walet Kier wydaje mi się, że miasto związane z miłością, a patrząc na karty Lenormand, tam odpowiednikiem Waleta Kier, jest Serce, wiec może państwo, to Francja, a język francuski? :D

8 pik - skojarzyło mi się z językiem niemieckim.

Państwo dobrze rozwinięte pod względem infrastruktury, dobre drogi, autostrady. A inne znaczenie, to problemy, ból cierpienie, tu jakoś przyszła mi na myśl II wojna światowa.

Strzeliłam, chociaż mam świadomość, że to pudło :) jestem ciekawa jaka jest poprawna odpowiedź :)

Przyznam zwycięstwo Ismenie, ponieważ trafiła przynajmniej z językiem, który wywodzi się z tego, którego uczyłam się ja.

Chodziło o... średniowieczną łacinę, w której musiałam umieć pisać i czytać. Jej gramatyka jest dość skomplikowana, słowa odmieniają się przez koniugacje i deklinacje, o braku styczności z tym niemal wymarłym językiem na co dzień nie wspomnę.

Ismena

Haha, Briee, zanim wzięłam karty, pomyślałam, "to zupełnie tak jak u mnie, podczas lekcji z łaciny" :D No i proszę :D

W pełni rozumiem, przez co musiałaś przejść... <dobani>

Dziękuję :), a moje pytanie, to:

Z kim bardzo chętnie i w miarę często rozmawiam przez telefon? (napiszcie, te informacje, które uda się Wam wyczytać )

Zapraszam :)

Haha, Briee, zanim wzięłam karty, pomyślałam, "to zupełnie tak jak u mnie, podczas lekcji z łaciny" :D No i proszę :D

Więc hasło "rodzina z pieskiem" pewnie brzmi dla Ciebie znajomo? :D

Płeć - Walet Karo

Mężczyzna.

Czy jesteście spokrewnieni? - 7 Pik (śmieszna sprawa, bo na początku zapytałam, jaka relacja Was łączy i wyciągnęłam 7 Pik, ale w domyśle chodziło mi o pokrewieństwo. Przetasowałam więc karty jeszcze raz, precyzując pytanie. Wyciągnęłam 7 Pik ponownie, a podczas tasowania wyleciał mi Walet Karo...)

Nie. Pomyślałam, że mógł to być Twój były partner.

Gdzie się poznaliście - Dama Pik

Poznała Was jakaś kobieta albo jej temat Was do siebie zbliżył. Generalnie mam wrażenie, że połączył Was wspólny problem z tą kobietą, może to była jakaś dawna dziewczyna tego mężczyzny albo wredna szefowa, która robiła Wam pod górkę.

Czym się zajmuje zawodowo? - Król Trefl

Ma pozycję, zajmuje się zarządzaniem lub jest nauczycielem.

Jak wygląda? - As Trefl

Ma jakieś cechy charakterystyczne, jego wygląd bardzo się zmienił. Może miał jakiś wypadek lub chorobę i widać ślady?

@edit: ups, pokićkały mi się cwiczenia i zapomniałam, że miało tutaj być z jednej karty. Przepraszam!

• 3 weeks later...
Ismena

Briee szczerze, to ja nie mam miłych wspomnień związanych z tymi lekcjami. Było bardzo nudno, nauczyciel ograniczył się praktycznie tylko do koniugacji, było po prostu tragicznie... <szok>

Dziękuję za udział w ćwiczeniu! :)

Weryfikuję: Chodziło o kobietę, poznałyśmy się na studiach i tak ta znajomość jest kontynuowana :) Ona z zawodu jest związana ze zdrowiem, jeśli chodzi o wygląd - blondynka, ale często zmienia kolor włosów. Ogólnie bardzo miła, życzliwa, towarzyska osoba.

Briee jeśli chcesz możesz zamieścić swoje pytanie :)

• 1 month later...

Ostatnio mój chłopak kupił mi niedrogi drobiazg. Mam już kilka przedmiotów tego typu, które ostatnio wyciągam i zabijam nimi czas dla zabawy. Co to za przedmioty? :D

Dama karo - coś związanego z biżuterią? albo są to jakieś figurki np kobiet, ubranych w różne stroje?

Tak bez kart, słowo "zabijam", skojarzyło mi się ze słowem "zbijam", więc pierwsze co, to pomyślałam, że chodzi o jakieś kulki do gry ;)

• 3 weeks later...

Niestety, ale prawidłowa odpowiedź nie padła ^_^ Więc kto pierwszy, ten lepszy, jeśli chodzi o kolejną zagadkę.

Tymi przedmiotami są pędzle do kaligrafii z naturalnego włosia :)

• 4 weeks later...

O Ooo W życiu bym na to nie wpadła <bezradny>

W dniu dzisiejszym byłam umówiona na wycieczkę rowerową. Ale osoba, z którą miałam jechać rano zadzwoniła do mnie, oznajmiła, że nie może jechać i wyjaśniła dlaczego.

Moje pytanie brzmi: Dlaczego nie mogła pojechać. Co się wydarzyło?

Zapraszam do wzięcia udziału :)

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...