Skocz do zawartości

Ćwiczenia z klasyków

Polecane posty

• Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Ismena

88

• Laila

30

• Alicja

30

Top Posters In This Topic

Popular Posts

As pik, Dama Pik, 7 kier - Coś mi się kojarzy, że to powiązane z kobieta z pracy która potrzebowała od Ciebie pomocy w sprawie hmm organizacji imprezy (mikołajek ) możliwe, że chodziło o dzieci albo

Gratulacje Ismeno Teraz jak już wiem jakie to zwierzątko to myślę sobie, że karty mi dobrze podpowiadały. 4 kier reprezentuje osobę która może być uzdrowicielem-bioenergoterapeutą, czy wykorzystywa

Dokładnie, w dodatku ja poki co sugeruję się znaczeniem kart zaczerpnietym z ksiazek, forow ezo itp a coraz czesciej okazuje się, że mysl ktora jako pierwsza przyjdzie mi do głowy jest tą prawidłową o

9 karo - otrzymalaś pensję lub coś kosztownego. chyba, że chodzi o czas spędzony z rodzinną niby zwykła rzecz ale może dać wiele pożytku.

• 2 weeks later...

Dziękuję, nie spodziewałam się, bo chyba tylko u mnie wyszło tak negatywnie. Mam nadzieję, że jednak to nic poważnego?

Co przedstawia moja tapeta na pulpicie komputera? :)

Weryfikuję :)

Na tapecie mam kalendarz na dany miesiąc, więc i tapetę zmieniam co miesiąc, żeby to mi się nie znudziła :)

To ja się zgłaszam :

Jest coś co zawsze lezy na moim biurku - co to jest, jaki to przedmiot/do czego mi służy/po co znajduje się na biurku?

oczywiście nie bierzcie pod uwagę komputera, ani żadnych sprzętów związanych z poprawnym jego działaniem :)

8 karo - notatnik, organizer. Zapisujesz tam wszystkie ważne informacje, planowane wyjazdy, terminy planowania wykonania zadań

walet Trefl - podobnie jak Marika myślę,że to organizer , kalendarz , notatnik .Zapisujesz wszystko na bieżąco

a może coś w rodzaju pamiętnika ? :)

Bardzo dziękuję za Wasz udział :)

Najbliżej były Marika i vika88, ale nie chodziło mi o notatnik a o pojemnik w którym trzymam długopisy, ołówki i inne przybory potrzebne mi w codziennej pracy.

Kto chce, to prosimy o nowe ćwiczenie :)

Ismena

Król Kier - hmm, może chodzić o zaproszenie, które otrzymałaś na ślub albo coś związanego z Twoim partnerem. Może to ważne wydarzenie, wyszło ze strony jego rodziny, przyjaciół?

Tak się składa, że wylosowałam taką samą kartę jak Ismena - Króla Kier.

Dołoże więc jeszcze jedną 9 karo

Król Kier, 9 karo

Tak się zastanawiam i ... zmiana miejsca zamieszkania, spowodowana otrzymaniem lepszej pracy przez Twojego partnera?

albo tak ogólnie duże szczęście, realizacja Twojego marzenia, "wygrana" w jakiejś sprawie.

Syrena

król trefl, król karo w pozycji odwróconej - no mi się wydaję, że jest to sprawa związana z pracą, być może masz zamiar wyjechać i czeka Cię załatwianie

Weryfikuję :

tym ważnym wydarzeniem w pazdzierniku jest roczek mojego wnusia .

Najbliżej była Ismena : nie mam partnera , ale niechybnie , ponieważ będzie też dziadek dziecka / nie jesteśmy razem /, uroczystość dotyczy też jego rodziny.

Dziękuję Marika za piękną kartę - spełnienie marzeń :)

Ismena

Hm, w sumie racja zatrzymałam się tylko na znaczeniu "partner", mogłam nieco inaczej spojrzeć na tę kartę ;)

Dziękuję :)

Moje pytanie:

Zadam podobne pytanie, jak vika88 ;) W sierpniu jestem zaproszona na rodzinną uroczystość. Z jakiej okazji jest organizowana?

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...