Skocz do zawartości

Ćwiczenia z klasyków

Polecane posty

Innych osób nie ma, więc weryfikuję. Wymieniona przeze mnie osoba nie mogła jechać, ponieważ musiała zająć się chorym dzieckiem. Alicjo dziękuję i jeśli masz ochotę dodaj nowe ćwiczenie :)

• 2 months later...
  • Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Ismena

88

• Laila

30

• Alicja

30

Top Posters In This Topic

Popular Posts

As pik, Dama Pik, 7 kier - Coś mi się kojarzy, że to powiązane z kobieta z pracy która potrzebowała od Ciebie pomocy w sprawie hmm organizacji imprezy (mikołajek ) możliwe, że chodziło o dzieci albo

Gratulacje Ismeno Teraz jak już wiem jakie to zwierzątko to myślę sobie, że karty mi dobrze podpowiadały. 4 kier reprezentuje osobę która może być uzdrowicielem-bioenergoterapeutą, czy wykorzystywa

Dokładnie, w dodatku ja poki co sugeruję się znaczeniem kart zaczerpnietym z ksiazek, forow ezo itp a coraz czesciej okazuje się, że mysl ktora jako pierwsza przyjdzie mi do głowy jest tą prawidłową o

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ismena

Walet Pik - plany związane z młodym mężczyzną. Zapoznanie się z czymś albo wtajemniczenie w pewne sprawy

9 Pik - raczej to zajęcie nie należy do Twoich ulubionych, może chodzi o pouczanie kogoś, wyprowadzenie go na dobrą drogę?

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dziękuję! :)

To teraz moja kolej: Niedawno rozmawiałam z kimś przez telefon, kto to był? (w ogóle napiszcie, to co chcecie i co wyczytacie) :)

• 2 weeks later...

To teraz moja kolej: Niedawno rozmawiałam z kimś przez telefon, kto to był? (w ogóle napiszcie, to co chcecie i co wyczytacie) :)

Kto to był - Walet Kier, 9 Pik tak mi się wydaje, że tę osobę bardzo dobrze znasz, może nawet przyjaźnicie się? jesteście w dobrych relacjach, ale z pewnych przyczyn nie możecie często rozmawiać,spotykać się. Może ta osoba mieszka w innym mieście ?

Kto to był: Król Kier. Na pewno mężczyzna, dojrzały. Bardziej obstawiałabym tutaj przyjaciela niż kogoś z bliskiej rodziny.

Czego dotyczyła rozmowa: Dama Trefl. Zdecydowanie chodziło o kobietę, prawdopodobnie szefową oraz temat pracy :)

Taki pomysł.

Kto to był: Król Kier

Tfu, Król Karo miałam napisać. Przepraszam za słowną pomyłkę, teraz zobaczyłam swój błąd, jak już godzinę potem sprzątałam karty z biurka :)

• 2 weeks later...

Ismeno i Dądrówko dziękuje :)

Tak rozmawiałam z mężczyzną. Jest to mój znajomy, nawet bardzo dobry znajomy. Rozmowa dotyczyła głównie kupna samochodu ;)

Kolejne pytanie jeśli chce niech zada Dąbrówka :)

Dziękuję ;*

Oto zagadka: w najbliższym czasie (za około tydzień) mam zamiar wybrać się po raz pierwszy w życiu w pewne miejsce. Będzie się to łączyło z zabraniem szczególnych ubrań. Gdzie idę?

• 2 weeks later...
Ismena

9 Trefl - to miejsce znajduje się niedaleko i może być związane z przemocą? ogólnie takimi mieszanymi uczuciami

może chodzi o strzelnicę albo teren do gry w Paintballa?

Co to za miejsce - Król Pik mam na myśli miejsce, do którego częściej przychodzą mężczyźni <myśli> Król Pik kojarzy mi się z kimś silnym, ale i dbaniem o swoje ciało, więc może chodzi o siłownie?

Ismena
Dziękuję ;*

Oto zagadka: w najbliższym czasie (za około tydzień) mam zamiar wybrać się po raz pierwszy w życiu w pewne miejsce. Będzie się to łączyło z zabraniem szczególnych ubrań. Gdzie idę?

Dąbrówko, dodasz weryfikacje?

No jasne, że dodam :D

Chodziło o... saunę i zabranie kostiumu kąpielowego (niestety w Polsce mamy kulturę zakrywania się) :) Swoją drogą.... poleeeeeeeecam <haha2>

Bardzo blisko była Alicja i do niej należy kolejna zagadka :)

Bardzo dziękuję! :)

Moje pytanie: Dlaczego dzisiaj nie wybrałam się na zakupy? Jaka jest tego przyczyna? ;)

10 Kier - dlatego, że w ostatniej chwili zmieniłaś swoje plany, wybrałaś ciekawsze zajęcie? Może pojawiła się jakaś atrakcyjna oferta i za wszelką cenę chciałaś z niej skorzystać?

• 4 weeks later...

Mariko, Ismeno dziękuję za udział i tu również przepraszam za brak szybkiej weryfikacji.

W tym dniu nie mogłam pojechać na zakupy, ponieważ źle się czułam, ale tak zakupy zrobił ktoś inny :D

Ismeno dodasz nową zagadkę?

Dziękuję :)

Moje pytanie: Wczoraj spotkała mnie pewna niespodzianka, czego dotyczyła?

Zapraszam osoby, które mają karty klasyczne :)

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...