Skocz do zawartości

Ćwiczenia z klasyków


Nadia

Polecane posty

Król Trefl -zaproszona możesz być na uroczystość związaną z Twoim ojcem / teściem itp. /. Może okrągłe urodziny albo rocznica ślubu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) rozumiem ,ze mogę zadać następne ćwiczenie .

 

Moje pytanie : w jakim zawodzie pracuje moja siostra , dodam ,że najmłodsza ?

 

Zapraszam do udziału :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kim się umówiłaś? - 8 karo, 6 kier - myślę, że spotkałaś się być może z jakimś mężczyzną, który jest Ci bardzo przychylny lub z kimś dość mocno zaprzyjaźnionym

 

jak planowaliście spędzić czas - as kier w poz odwróconej, 9 pik w poz odwróconej - być może ty tej osobie pomagałaś wyjaśnić jakąś sytuację rodzinną, miałaś być takim rozjemnikiem lub kimś kto miał rozładować negatywną atmosferę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nikt nie weźmie udziału, szkoda. Syreno dziękuję :)

Umówiłam się z koleżanką, planowałyśmy pojechać na wycieczkę rowerową.

Syreno, jeśli chcesz, możesz dodać kolejne pytanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 karo - tutaj mi się przejawiają przede wszystkim sprawy finansowe, ale może było to miejsce, w ktorym wpadłaś na genialny pomysł zarobku, jakiś pomysł na siebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Z kim rozmawiałaś - Król Trefl - z jakimś starszym od Ciebie mężczyzną. Może to być Twój wujek, ojciec, dobry znajomy. Jest, to ktoś z Tobą spokrewniony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 trefl, 2 karo - myślę, że rozmawiałas z jakimś mężczyzną, z którym wiązały Cię sprawy poniekąd zawodowe. Może mieliście pomysł na jakiś interes wspólny lub on miał Ci pomóc w Twoich osobistych planach zawodowych, ale na chwilę obecną one nie wypaliły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 kier - jest to ktoś, kogo bardzo lubisz i napawa Cię wielką radością. Człowiek, który jest szczery i wobec ciebie ma bardzo pozytywne zamiary. Niestety nie potrafię stwierdzić czy to kobieta czy mężczyzna. Postawię intuicyjnie na kobiete, bliską koleżankę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2 trefl, 2 karo - myślę, że rozmawiałas z jakimś mężczyzną, z którym wiązały Cię sprawy poniekąd zawodowe. Może mieliście pomysł na jakiś interes wspólny lub on miał Ci pomóc w Twoich osobistych planach zawodowych, ale na chwilę obecną one nie wypaliły

 

Dziękuję wszystkim za udział, Syreno byłaś najbliżej :)

Rozmawiałam ze swoim kuzynem, rzeczywiście w przeszłości łączyły nas sprawy zawodowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Syrena, chyba tu nie zagląda, więc ja dodam pytanie dla chętnych:

 

Zostałam zaproszona na imprezę urodzinową, do kogo? kim dla mnie jest ta osoba, itp ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...