Skocz do zawartości

Ćwiczenia z klasyków

Polecane posty

• Odpowiedzi 348
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Ismena

88

• Laila

30

• Alicja

30

Top Posters In This Topic

Popular Posts

As pik, Dama Pik, 7 kier - Coś mi się kojarzy, że to powiązane z kobieta z pracy która potrzebowała od Ciebie pomocy w sprawie hmm organizacji imprezy (mikołajek ) możliwe, że chodziło o dzieci albo

Gratulacje Ismeno Teraz jak już wiem jakie to zwierzątko to myślę sobie, że karty mi dobrze podpowiadały. 4 kier reprezentuje osobę która może być uzdrowicielem-bioenergoterapeutą, czy wykorzystywa

Dokładnie, w dodatku ja poki co sugeruję się znaczeniem kart zaczerpnietym z ksiazek, forow ezo itp a coraz czesciej okazuje się, że mysl ktora jako pierwsza przyjdzie mi do głowy jest tą prawidłową o

Ismena
małpka napisał:
oj nie udało mi się .... :) ale chętnie postawie pytanie...

mój ulubiony kwiat :)

Król Pik - orchidea <myśli>

Ismena

Pierwszy raz, biorę udział w tego typu pytaniu i nie ukrywam, że jest ono dosyć trudne ;) Jednak, spróbuję inaczej, Król Pik, to w Kartach Lenormand karta: Lilie, więc może o te kwiaty chodzi?

Ismena
Uważam rowniez, że są to trudne ćwiczenia.

Mój ulubiony kwiat to tulipan.

Dziękuję za ćwiczenie i weryfikację :) Tulipany i róże odrzuciłam od razu, stwierdziłam, ze to by było zbyt proste, a nawet do Króla Pik mi nie pasowały ;)

Jeśli już spędzam aktywnie czas to jaka dyscyplina jest mi najbliższa?

7 kier, walet trefl

Wydaje mi się, że jest to sport, który nie wymaga wielkich nakładów pieniężnych, praktycznie może go uprawiać każdy. Stawiam na bieganie albo jazdę na rowerze, ewentualnie rolkach

Syrena

Jeżdżę na rowerze i korzystam z siłowni darmowych (takich porozstawianych w różnych parkach ) :).

Ismeno gratuluję :)

Ismena

Ooo, no fajnie, fajnie ;)

Ok, to teraz moje pytanie:

Z kim rozmawiałam w poprzedni piątek przez kilka godzin?

Zapraszam :)

2 trefl - z jakąś gadułą płci męskiej, kolega, który jest w jakiś sposób nieufny i miewa chwiejne nastroje. Raz roześmiany, a raz kłótliwy

• 1 month later...
Ismena

Król kier, 9 pik

Zamierzasz wykupić dla niej jakąś wycieczkę, na którą będzie mogła wyjechać ze swoim partnerem?

• 2 weeks later...

Faktycznie, najmocniej przepraszam!

Planuję zakup płyty ulubionego zespołu siostry - Syreno byłaś najbliżej :)

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...