Skocz do zawartości

Jak trafiliście na forum?


Ismena

Polecane posty

Ja również byłam czytelnikiem poprzedniego forum, byłam niepocieszona, gdy znikło, więc gdy dostałam wiadomość o wznowieniu działalności, szybciutko się zarejestrowałam. No, i jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłam na Wasze forum całkiem przypadkiem... Podczas rozmowy z koleżanką, przy kawce i papierosku weszłyśmy na temat wróżb ;) Powiedziała mi wtedy o Waszym forum, jestem Jej bardzo wdzięczna, na pewno będę tutaj zaglądać :) Pozdrawiam Wszystkich :) :) <haha2>:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ja jestem tutaj z polecenia Ismeny :)

Polecenia ? brzmi niczym rozkaz :D

Tymczasem ja ostrzymałam tego typu pw.

 

Witaj,

Chciałabym zaprosić Cię na forum ezoteryczne http://kartylosu.pl . Forum skupia wokół siebie przede wszystkim miłośników Tarota i innych rodzajów kart, wróżb, a także osoby interesujące się ezoteryką i rozwojem duchowym - każdy może znaleźć coś dla siebie. Istnieje oczywiście możliwość założenia własnego tematu, w którym można wróżyć (ćwiczyć, zbierać doświadczenie), ale także każdy, kto chce i zada swoje pytanie może otrzymać całkowicie bezpłatną wróżbę. Nasze wróżki, to osoby rzetelne i konkretne, profesjonalnie podchodzą do wszystkich otrzymanych próśb. Możesz pytać o miłość, uczucia, prace, finanse, rodzinę, dzieci, relacje partnerskie, czy międzyludzkie itp. Jeżeli potrzebujesz wróżby, to na Naszym forum na pewno ją otrzymasz! Stawiamy na miłą i serdeczną atmosferę, bez kłótni, awantur, wzajemnego poniżania, docinania, czy wywyższania się pomiędzy użytkownikami. Przyjdź do nas - Zapraszamy! :)

 

Nikt na moim forum nie wywyższał się i nie obrażał, no ale reklama rządzi się dziwnymi prawami.. Ciekawa jestem jaka tu będzie atmosfera. ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodziło o zaproszenie, bowiem o rozkazach nic nie wiem ;)

 

Mała, super, że do nas dołączyłaś :) Reklama, to reklama, jednak jeżeli chodzi o atmosferę, to nasze forum działa już od 2012 roku - z przerwami na przenoszenie. Od tamtego czasu raczej nikt nie narzeka na atmosferę - oczywiście wykluczając sytuacje, w których niektórzy specjalnie się tutaj rejestrują, aby zrobić trochę bałaganu. Jeżeli jest coś nie tak, reagujemy i w miarę szybko problem zostaje rozwiązany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście wykluczając sytuacje, w których niektórzy specjalnie się tutaj rejestrują, aby zrobić trochę bałaganu. Jeżeli jest coś nie tak, reagujemy i w miarę szybko problem zostaje rozwiązany.

 

Czyli dokładnie jak wszędzie. Z tym, ze za taką reklamę wstydziłabym się będąc administratorem.

Rozumiem, ze do was tez można przyjść i wysyłać zaproszenia na inne forum, bo przecież jeżeli sami stosujecie takie metody i nie kłócą się ze zwykłą uczciwością,są waszym zdaniem fer, to chyba mogę zareklamować swoje forum . <haha2>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama rządzi się własnymi prawami.

Jeżeli chodzi o wysyłanie zaproszeń, niestety, ale my nie wiemy, czy ktoś to robi czy nie, dopóki, to nie zostanie zgłoszone. Tak samo działa, to w przypadku, gdy ktoś od Nas wysyła zaproszenia na innym forum, jeśli dojdzie to do osób z administracji, przypuszczam, że taka osoba jest banowana. Więc?

Poza tym, wysyłanie zaproszeń, nie jest niczym nowym, było od dawna stosowane, nie tylko na forach o tematyce ezoterycznej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wspominałam, szukałam pewnych informacji w Google i wyskoczyło to forum. Widzę, że niedawno powstało - są tego plusy i minusy. Akurat może być całkiem ciekawie bo widzę, że wiele mogłabym tu napisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...