Skocz do zawartości

Jak trafiliście na forum?


Ismena

Polecane posty

  • 1 month later...

Ja również trafiłam tu dzięki wyszukiwarce :) Miałam niedawno taką swoją ulubioną stronę dotyczącą wróżb, ale została zamknięta.. Mam nadzieję, że ta nie powtórzy jej losu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pierwszy raz zetknelam sie ze strona na innym forum I bylo to jakis czas temu. Tam wlasnie dostalam zaproszenie zeby zerknac na to forum. Wczoraj sobie wlasnie o nim przypomnialam I wyszukalam w przegladarce no i jestem. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow i "zaloge" kartylosu.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Oczywiście internet, ale od jakiegoś czasu zaczęłam się interesować tą tematyką.

Zarówno "pytam" jak i chce poznać ludzi zajmujących się tą "sztuka" :)

patrz dalej, wiedz więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tak mnie ciekawość popchnęła i coś tam w gogle się wstukało. A tak naprawdę - myśl przyszła taka, że nie można całego życia podporządkować Kubusiowi Fataliście - to Diderot wskazał, że każdy z nas coś tam ma zapisane w gwiazdach. Dlatego też i myśl przyszła taka, że można posłuchać w tej materii innych i poszukać nowego spojrzenia, może przestrogi, może potwierdzenia. Jest we mnie zgoda na tą inność a okazja jakby nie tyle sama przychodzi. Wasz emil, że wróżby andrzejkowe ... - kto wie może się i odwaga znajdzie we mnie. Tymczasem podzielę się z Wami odczuciem, że miło i dobrze się tutaj czuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często odwiedzam forum gazeta.pl , ponieważ zawsze na forum wróżbiarstwo szukałam kogoś kto mi powróży . Wczoraj odwiedziłam znowu forum gazeta.pl i znalazłam kartylosu.pl. Mam nadzieję ,że znajdę tu wróżkę ,która zechce mi powróżyć , bo nie najlepiej się dzieje u mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja szukałam informacji na temat numerologii i tak trafiłam :)

Lubię cyferki, ale też wróżby. Trochę się jeszcze wstrzymuje przed kartami, zwyczajnie dlatego co by w obłęd nie popaść na punkcie wróżb Ooo Tak, wiem, trochę dystansu trza :D

Nad tym pracuję, już dość długo :D

 

Pozdrawiam wszystkich, fajnie tu u Was :-)

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ophelia2040

Ja wiele lat byłam na innym forum, udzielałam się intensywnie na początku, potem odwiedzałam je bardzo sporadycznie. Po ostatniej próbie uznałam jednak, że męczy mnie ono i ciągną się za mną całe setki postów, które w końcu zaczęły się składać na jakąś abstrakcyjną, forumową postać. Przeszukałam więc po prostu Google w poszukiwaniu mniejszego miejsca i zanim się zarejestrowałam, przejrzałam kilka różnych for. Ostatecznie wybrałam Karty Losu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...