Skocz do zawartości

SPRAWDŹ SWOJĄ INTUICJĘ


Polecane posty

Zapraszam do takiej formy ćwiczeń, w których nie będziemy korzystać z dodatkowych narzędzi, a z INTUICJI! <ok>

Poza tym, w tych ćwiczeniach może wziąć udział każdy użytkownik forum, zatem Zapraszam do zabawy <ok>

 

Może zacznijmy od opisu danej osoby:

Przed sobą mam czasopismo, na okładce znajduje się kobieta. Proszę o opisanie tej kobiety (kolor włosów, jak jest ubrana - kolory, co robi itd.). Będą chętni? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... To ja spróbuję .Chętnie przekonam się jak z tą intuicją jest u mnie .

Pierwsze co przyszło mi na myśl to zdjęcie tej kobiety...... nie wiem dlaczego.....później doszłam do tego że, to Ty wkleiłaś to zdjęcie w Forumowe karty tarota.

det_cv.jpg

Może intuicyjnie powiązałam obrazek z Twoją osobą???.... hmmm.... bardzo mnie to zaciekawiło i napewno wezmę udział w kolejnych próbach. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... To ja spróbuję .Chętnie przekonam się jak z tą intuicją jest u mnie .

Pierwsze co przyszło mi na myśl to zdjęcie tej kobiety...... nie wiem dlaczego.....później doszłam do tego że, to Ty wkleiłaś to zdjęcie w Forumowe karty tarota.

det_cv.jpg

Może intuicyjnie powiązałam obrazek z Twoją osobą???.... hmmm.... bardzo mnie to zaciekawiło i napewno wezmę udział w kolejnych próbach. :)

Tatiana bardzo dziękuję! :) Nie chcę zdradzać co się zgadza, a co nie, bo mam nadzieję, że ktoś jeszcze weźmie udział :)

W sumie nie ma dużego pola manewru, bo na okładce zawarta jest tylko pewna ilość rzeczy, które można opisać, ale mimo wszystko według mnie to ciekawa forma ćwiczeń ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) przyłączam się do ćwiczenia myślę że jest to kobieta po 30, ma długie kręcone brązowe włosy, ubrana w ciemna, krótka sukienkę, być może jest to jakaś sławna osoba, może aktorka..... ;) a co robi hm pozuje do zdjęcia na okładkę magazynu na stojąco. :)

Dziękuję za ćwiczenie. Pozdrawiam serdecznie. Ewelina

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm okładka kobieta szatynka długie włosy w czerwonym stroju, stoi pozuje <myśli> może Cosmopolitan :)

 

A tak w ogóle mam skojarzenia z kobietą pijącą kawę siedząca na ławce, huśtawce Ismeno może to Ty jak zadawałaś zagadkę? <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także się przyłącze:

Kobieta która przyszła mi na myśl to szatynka. Ma dłuższe kręcone włosy. o coś się opiera może to ławka? Albo w ogóle coś drewnianego. Tak mi przyszło na myśl że pozuje z jakimś zwierzęciem np. Psem. Jej ubranie typuje na coś z długim rękawem bluza, bluzka i spodnie jeansy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam na myśli jakąś rudowłosą zwariowaną dziewczynę, być może ma rozwrzeszczaną minę lub jest zawiadacko uśmiechnięta. Włosy ma upięte. Tło jest ciemne. Być może jest ubrana w dżinsy, skórzaną kurtkę - taka kobita wyzwolona, radosna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pobawię ;)

Ja sobie wyobrażam tę kobietę jako brunetkę, oczy ma zamknięte albo odwraca wzrok - patrzy gdzieś w dal. W tle mogą być inne osoby, jakiś mężczyzna. Kobieta jest smutna, ubrana na biało albo kremowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatianaa, ena96, Anika Moon, Syrena i Alicja bardzo dziękuję za zainteresowanie ćwiczeniem i udział :)

Żeby Was dełużej nie trzymać w niepewności, weryfikację dodam już i mam nadzieję, że od jutra zaczniemy nowe ćwiczenie ;)

Czasopismo, o którym pisałam, to Barwy Życia. Zobaczcie na okładkę:

bz_05_001-210x294.jpg

 

Najtrafniej tę osobę określiła Tatianaa i w ogóle byłam bardzo zaskoczona jak tutaj zajrzałam po Twojej odpowiedzi ;) Tatiano, dodasz nam nową zagadkę?

 

Odpowiadając na Twoje pytanie Aniko:

A tak w ogóle mam skojarzenia z kobietą pijącą kawę siedząca na ławce, huśtawce Ismeno może to Ty jak zadawałaś zagadkę? <myśli>

Raczej nie, gdyż zagadkę zadawałam siedząc przy biurku w domu :)

 

Jeszcze raz dziękuję Wam i brawa dla Was wszystkich za udział! :)<brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O,j też jestem zaskoczona <szok> to było takie dziwne uczucie, impuls, zero zastanawiania się.... obawiam się, że tego może zabraknąć mi w kolejnych próbach. <bezradny>

Kiedy próbowałam wymyślić dla Was pytanie, na myśl przyszedł mi pewien obraz - bardzo znany, więc nie powinno być problemu. Proszę podać tytuł tego obrazu i autora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się przyłącze <myśli> może to "Dama z łasiczką " Leonardo da Vinci.

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Wam za udział w ćwiczeniu ;* niestety nie padła poprawna odpowiedź.

Pierwszym obrazem , który przyszedł mi na myśl były ,, Słoneczniki " van Gogha.

Któraz z Was jest chętna do zadania kolejnej zagadki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wpadłam na zdjęcie pewnego aktora - w moim mniemaniu bardzo dobrego. Kogo mam na myśli, jak wygląda. Zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze skojarzenie to Janusz Gajos, dopiero później doczytałam, że to zagraniczny aktor i na myśl przyszedł mi

Jean Reno. Hmm... może ten aktor będzie chociaż podobny do któregoś z tych panów ? <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...