Skocz do zawartości

SPRAWDŹ SWOJĄ INTUICJĘ

Polecane posty

• Odpowiedzi 3,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• iwanek

584

• Luna

558

• Ismena

460

• Koniczyna

361

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mój ulubiony kolor czerwony nawet majtki noszę czerwone aby przypadkiem nikt mnie nie zauroczyl

Dzielny Pryncypałek wyrusza na ratunek...

Trochę ciężko siku robić w takim czymś;) no i nie wiem jak z rozmiarem, czy Mistiko będzie usatysfakcjonowany, bo póki co w ogóle nic nie komentuje...    co do zagadki: może jakąś coole

Posted Images

Ismena

Dziękuję :)

Pasek ma biały kolor. Także Syreno, za drugim podejściem trafiłaś - brawo :)

Dodasz nowe pytanie?

Mam dwa pomysły :)

1. fotokubek z Twoją pamiątkową fotografią

2. kubek wąski, wysoki z mniejszym dnem, rozszerzający się ku górze , na kolor nie mam pomysłu ale ma coś czerwonego, jakiś detal.

Mój ulubiony kubek jest wysoki i rozszerzający się ku górze w kolorze białym w wzór szarej koronki :)

Dziękuję Wam za udział, Tatiano dodasz nam nową zagadkę ?:)

w swojej wyobraźni nie widzę na co dzień u Ciebie koczyków, jeśli są to prawie niewidoczne, ale stawiam na naszyjnik. Od razu przyszedł mi na myśl mniej więcej taki, w takich odcieniach, ale dużo skromniejszy i mniejszy:

300_300_productGfx_c4601265e0641ea7a94aa8bfd3cd62b1.jpg

Według mnie, kolczyki nosisz - złote, ale nie duże, takie średniego rozmiaru, pasujące do wszystkiego. Naszyjnika nie widzę, za to stawiam na łańcuszek z jakąś małą zawieszką. Ponadto jakaś bransoletka, ale kolorowa lub z kolorowymi zawieszkami i zegarek.

Dziewczyny dziękuję Wam za udział w ćwiczeniu ;* czas na odpowiedź :)

Na co dzień noszę srebrną biżuterię, kolczyki nieduże kółka , szerokie, gładkie bez wytłaczanego wzoru, właśnie takie pasujące do wszystkiego. Łańcuszek krótki z delikatną zawieszką, ostatnio była to kuleczka. Dwa srebrne pierścionki ale na jednym palcu, jeden trochę szerszy, również z gładkiego srebra , drugi z cyrkonią. Jednak to co uwielbiam najbardziej, to są właśnie bransoletki.

Najwięcej szczegółów podała Ismena :) gratuluję :) Zadasz kolejną zagadkę?

O super! bardzo dziękuję :)

Moja zagadka:

W kuchni mam cztery kubki, które różnią się kolorami, ale na każdym jest taki sam obrazek - jaki ? ;)

Zapraszam do udziału :)

Syreno, Aniko dziękuję :)

Mała podpowiedź - jeszcze nie padła prawidłowa odpowiedź ;)

Zachęcam pozostałych użytkowników do wzięcia udziału w tej zabawie :)

Raczej już nikt nie weźmie udziału. Weryfikacja: na kubkach są namalowane samochody. Nie pojawiła się prawidłowa odpowiedź, więc może nowe pytanie niech doda osoba która po prostu będzie mieć na to ochotę :)

Przy okazji zachęcam użytkowników do zaglądania do tego tematu i udziału w ćwiczeniu <ok>

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...