Skocz do zawartości

Kto to jest?


Ismena

Polecane posty

Proponuję ćwiczenie określające osoby pod nazwą "Kto to jest?".

Zabawa jest bardzo prosta, ktoś zadaje pytanie związane z jakąś osobą, a pozostali na podstawie dowolnej ilości kart starają się odgadnąć jak wygląda ta osoba i jakiej jest płci. <ok>

 

 

Rozpocznę i dodam pierwsze pytanie:

 

Robiąc zakupy w sobotę, zawsze idę do pewnej osoby i odbieram zamówiony towar. Jak wygląda ta osoba i jakiej jest płci?

Zapraszam użytkowników posiadających Karty Tarota do udziału <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ja spróbuję pierwsza ;)

 

Jakiej jest płci ? Świat/Koło Fortuny jak przeczytałam pytanie to pierwsza moja myśl była kobiet, ale po kartach obstawię na mężczyznę <myśli>

 

Jak wygląda Księżyc/Rycerz Buław/ Kochankowie przystojny młody brunet? o piwnych oczach, dobrze zbudowany w tym księżycu to może jakaś nietypowa uroda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej jest płci? - Giermek mieczy - Myślę, że jest to mężczyzna:D

 

Jak wygląda? - Giermek monet - Jest to młody człowiek o ciemnych włosach - być może kręconych i ciemnych oczach, opalony - prawdopodobnie o ciemnej karnacji, może być grzecznym, uśmiechniętym człowiekiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As Mieczy

Dla mnie jest to mężczyzna, inteligentny, wygadany, zdecydowany, szczupły i schludnie ubrany. Raczej szatyn (no ciemne włosy), szczupły, o sprężystym kroku. :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syrena i Margita dziękuję! :)

 

Czy jeszcze ktoś weźmie udział? Bardzo zachęcam :) Jeżeli tylko macie karty, to nie bójcie się i bierzcie udział. Naprawdę nie ma złych odpowiedzi, a korzyści są ogromne - nic tak nie pomaga w nauce jak ćwiczenia <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej juz nikt nie weźmie udziału, więc wstawiam weryfikację:

Osoba o którą pytałam: to wysoki mężczyzna, brunet o piwnych oczach. Rzeczywiście jest opalony i może przypominać kogoś, o innej narodowości. Jest bardzo sympatyczny i kulturalny, również i wygadany. I teraz tak, każda z Was odpowiedziała poprawnie (brawo <brawo>), więc mam dylemat kogo wybrać :D ale niech będzie Anika, jako że pierwsza udzieliła odpowiedzi <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płeć - 9 Pucharów - kobieta

Wygląd - Śmierć - hmm <myśli> osoba młoda, ale często zmienia wygląd, lubi eksperymentować, często farbuje włosy? Nosi luźne ubrania, a najczęściej sukienki, jest szczupła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 buław - myślę, że był to mężczyzna, być może o ciemnych włosach w wieku ok 30 +. postura normalna- w sensie nie za szczupły, nie za otyły, wzrostu średniego Wydaje m się, że z tym mężczyzną trochę się posprzeczałaś lub wyjaśniałaś jakieś niedomówienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisielec - mężczyzna. Jego włosy mogą być dłuższe, w nieładzie. Również do stroju może nie przykładać wielkiej wagi - byle było wygodne. Bardziej woli przebywać sam niż w towarzystwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płeć - 9 Pucharów - kobieta

Wygląd - Śmierć - hmm <myśli> osoba młoda, ale często zmienia wygląd, lubi eksperymentować, często farbuje włosy? Nosi luźne ubrania, a najczęściej sukienki, jest szczupła

 

Ismeno gratuluję <brawo><brawo> chodziło mi o kobietę jest ode mnie młodsza farbuje włosy nosi luźne ubrania ale nie sukienki są to raczej luźne bluzki styl sportowy.

 

Zadasz zagadkę? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziękuję bardzo! :)

 

Niedawno spotkałam na ulicy osobę, z czasów studenckich. O kogo chodzi? (płeć, wygląd)

 

Zapraszam osoby, które mają Karty Tarota :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 mieczy może kobieta?

jak wygląda 4 monet może ciemne blond włosy lub brąz szare-piwne oczy ? taka zmęczona życiem może wgląda na osobą starszą niż jest ;> skojarzyło mi się z rozwódką <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syreno dziękuję :)

Ta osoba to: Kobieta, farbuje się na ciemny blond albo na rudo. Oczy ma piwne, jest ode mnie starsza. Aniko, kolejny raz gratuluje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As pentakli - Myślę, że to był jakiś mężczyzna, może to był człowiek, w którym się podkochiwałaś kiedyś lub on w Tobie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 Mieczy - mogła to być osoba, której nie darzysz sympatią? W przeszłości wyrządziła Tobie jakąś przykrość, może oszukała albo rozpowiadała o Tobie jakieś nieprawdziwe informacje?

Jeśli chodzi o płeć - Słońce - to wydaje mi się, że mężczyzna. Albo młodszy od Ciebie albo może zachowujący się nieadekwatnie do swojego wieku <myśli> Oczy niebieskie. Blondyn, włosy krótkie. Preferuje luzacki styl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Rydwan - osoba, która na nic nie ma czasu, zawsze w biegu, zapracowana. Może dużo pracować, przemieszczać się, prowadzić bardzo dynamiczny styl życia.

Uważam, że jest to mężczyzna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o mężczyznę, straszy ode mnie, bardzo fajny człowiek, dużo jeździ i się przemieszcza przez swoją pracę

 

Rydwan - osoba, która na nic nie ma czasu, zawsze w biegu, zapracowana. Może dużo pracować, przemieszczać się, prowadzić bardzo dynamiczny styl życia.

Uważam, że jest to mężczyzna.

 

Alicja brawo <brawo> super opisałaś jego styl bycia

 

Jeśli chodzi o płeć - Słońce - to wydaje mi się, że mężczyzna. Albo młodszy od Ciebie albo może zachowujący się nieadekwatnie do swojego wieku <myśli> Oczy niebieskie. Blondyn, włosy krótkie. Preferuje luzacki styl.

 

Ismeno gratulację bo ty super opisałaś wygląd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...