Skocz do zawartości

Kto to jest?


Ismena

Polecane posty

Dziękuję za udział! :) Tak jak pisałam, Anika trafiła z opisem, więc Aniko dodasz nowe pytanie? :)

A osoba, to starsza pani, właścicielka sklepu, w którym robię zakupy 

Dnia 14.02.2018 o 18:53, Anika napisał:

4 buław- coś mi się wydaje, że to osoba bardzo towarzyska, optymistyczna, lubi spędzać czas ze znajomymi, wesoła :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 14.02.2018 o 18:53, Anika napisał:

4 buław- coś mi się wydaje, że to osoba bardzo towarzyska, optymistyczna, lubi spędzać czas ze znajomymi, wesoła :)

Aniko dodasz pytanie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To może ja zadam.

Wczoraj zadzwonił do mnie ktoś, kto raz w miesiącu się do mnie odzywa i mam z tym kimś pewien układ. Kto to jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rycerz buław, sprawiedliwość - myślę, że chodzi o sprawy papierkowe, formalne, finansowe, więc może to być księgowa, ktoś z banku, z ubezpieczenia lub lokaty.

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 kielichów, Paź mieczy, Królowa kielichów - u mnie wyszły bardziej sprawy emocjonalne, ktoś informuje cię o swych postępach, może raportuje swój stan psychiczny, lub udzielasz tej osobie jakiś porad, dajesz wskazówki  co do postępowania, działania, może testujecie coś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karaja, strzał w 10! Dzwoni do mnie pani z banku, ona przedstawia mi ofertę, a ja słucham i jej dziękuję. Układ polega na tym, że ona nie jest namolna i wie, że na nic mnie nie naciągnie, a ja rozumiem, że taką ma pracę  więc słucham, co ma do powiedzenia.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paź buław, As kielichów, Diabeł - jakieś dziecko, młoda osoba, z którą jest związana emocjonalnie, a może są jakieś więzi krwi, to rodzeństwo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SowAna napisał:

Paź buław, As kielichów, Diabeł - jakieś dziecko, młoda osoba, z którą jest związana emocjonalnie, a może są jakieś więzi krwi, to rodzeństwo

Dobra passa trwa <brawo> chłopiec, kolega z klasy, z którym się przyjaźni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 mieczy, 10 mieczy, 7 buław - stawiam na to, że to mężczyzna, prawdopodobnie z przeszłości..jakiś były, który nadal wchodzi  z buciorami w życie? Jeszcze jedna opcja to ktoś z pracy, szef lub współpracownik..

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Karaja napisał:

to ktoś z pracy, szef

 

1 godzinę temu, lirith napisał:

3 miecze+ Król buław

Twój szef? A może jakiś mężczyzna z Twojej przeszłości?

tyle że kobieta <wymiana>

obie trafiłyście - więc kto zada zagadkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królowa buław, 7 monet -  prawdopodobnie to kobieta, z którą będziesz miała relację na dłuższy czas. Może będzie wykonywać dla Ciebie jakieś zlecenie wymagające czasu, nowy współpracownik..lub sąsiad <myśli>

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Karaja napisał:

królowa buław, 7 monet -  prawdopodobnie to kobieta, z którą będziesz miała relację na dłuższy czas. Może będzie wykonywać dla Ciebie jakieś zlecenie wymagające czasu, nowy współpracownik

<brawo><brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...