Skocz do zawartości

Wymyśl sobie wcielenie


Margita

Polecane posty

1. Płeć

As Monet- byłaś mężczyzną?

2. Jaki wykonywałam zawód?

2 puchary- może kojarzyłaś w jakiś sposób pary, udzielałaś ślubu może byłaś księdzem ;)

3. Gdzie mieszkałam?

6 buław większe miasto, centrum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płeć - 2 Mieczy - kobieta

Zawód - Cesarz - byłaś za kogoś odpowiedzialna, może byłaś księżniczką/królową i musiałaś umiejętnie zarządzać swoim królestwem?

Miejsce zamieszkania - 9 Mieczy Miejsce, w którym mieszkałaś mogło być ogarnięte wojną, panował chaos, nie byłaś z tego zadowolona, ale nic nie mogłaś zrobić. Byłaś przerażona, mogłaś mieć koszmary i bać się o swój los.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Anika, Marika - dziękuję za udział :)

Moje wymyślone wcielenie: mężczyzna, pracujący w zawodzie architekta, mieszkający współcześnie w Paryżu.

Aniko dodasz nowe pytanie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 7.04.2018 o 22:05, Alicja napisał:

Płeć - Cesarzowa 

Zawód - Wieża - skojarzyło mi się z królową ;)

Miejsce zamieszkania - Paź Buław - zielona kraina, lasy, jeziora

 

Alicjo bardzo Ci dziękuje, że wzięłaś udział. Wystąpił niespodziewany problem, bo zapomniałam jakie wymyśliłam wcielenie<bezradny>

Jak będziesz miała ochotę to zadaj nowe pytanie? ;)

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 12.04.2018 o 22:11, Alicja napisał:

Dobrze, mam już wcielenie dla siebie, kto zgadnie jakie? Zapraszam :) 

Ja spróbuję... Jesteś młodym mężczyzną, który zamieszkuje miejsce nieskażone cywilizacją, odludne i tu może to być jakaś twierdza i w tym wypadku jesteś  rycerzem walczącym u boku towarzyszy (lub druga opcja, jaką mam to odludne miejsce(gdzie się możesz ukrywać), typu góry, dziki zachód i jesteś kowbojem.... <wstyd>  Nie bijcie za wyobraźnię....Ooo

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 monet/6mieczy/kochankowie

Byłaś kobietą, może podróżowałaś zwiedzałaś, może pływałaś gondolą? ;) mieszkałaś w większym mieście może Wenecja?

 

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! <tak> 

Karaja, wyobraźnia w tym temacie jest jak najbardziej wskazana! <mag>

W wymyślonym wcieleniu byłam kobietą, mieszkałam w Portugalii. Oprócz podróżowania i odpoczynku, miałam własny hotel, którym zarządzałam. Zdecydowanie Anika trafiła ^_^

Nowe pytanie, niech doda ta osoba, która tutaj zajrzy i będzie mieć pomysł na własne wcielenie :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia ‎2018‎-‎05‎-‎20 o 19:50, Karaja napisał:

No to ja wymyśliłam sobie wcielenie... Ktoś chętny?

Kobieta - duży dom rodzinny, dużo dzieci, dwór - raczej Europa, a może i daleki wschód

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2018‎-‎05‎-‎21 o 20:14, Karaja napisał:

to się zgadza

tam to pewnie było prawdziwe <wstyd>

a to wymyślone - to Eremita, As buław, Śmierć - zbyt mądra dla otoczenia, zgładzona za pomysły ;> 

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SowAna napisał:

tam to pewnie było prawdziwe <wstyd>

a to wymyślone - to Eremita, As buław, Śmierć - zbyt mądra dla otoczenia, zgładzona za pomysły ;> 

No aż tak daleko moje pomysły nie zabrnęły...;D

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jakaś reformatorka, wprowadzająca nowe pomysły, też samotna i stara, ale jara może jakaś wiedźma, mieszkająca obok cmentarza, używająca swej różdżki w celach leczniczo uzdrawiających, różne zielska i mikstury z oka nietoperza i wątróbki żabki, długo to się gotowało, aby powstał magiczny eliksir, którym wskrzeszałaś zmarłych i odmładzałaś starców <mag> 

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety...bardziej przyziemnie.. byłam młodą malarką mieszkająca obecnie w Paryżu...A co!!<haha2> Ale skoro tak wytrwale próbowałaś, to może teraz Ty nam dostarczysz progów do pokonania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Karaja napisał:

Ale skoro tak wytrwale próbowałaś, to może teraz Ty nam dostarczysz progów do pokonania?

ja jakoś nie bardzo chcę w to się bawić, mogę cię zaprosić do innego ćwiczenia? tam zadałam pytanie, może tam będzie więcej chętnych <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SowAna napisał:

ja jakoś nie bardzo chcę w to się bawić, mogę cię zaprosić do innego ćwiczenia? tam zadałam pytanie, może tam będzie więcej chętnych <bezradny>

ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
W dniu 2.03.2015 o 01:30, Ismena napisał:

Dziękuję Wam za udział :)

 

Wszystkie dobrze trafiłyście z czasem, jednak to free.hugs idealnie odgadła! brawo :)

Moje wymyślone wcielenie było zainspirowane filmem "Templariusze. Miłość i krew". Jest to historia szkockiego szlachcica, który w skutek intrygi został oskarżony o grzech nieczystości i musiał odbyć pokutę do Ziemi Świętej.

 

Akurat oglądałem ten film o templariuszach w tamtym czasie ;)

Interesujący, dobrze oddaje trudne czasy średniowiecza w jakich przyszło żyć tamtym ludziom.

To byłaś rycerzem? To ciekawe...

 

Dobrze, mam już wymyślone wcielenie, zapraszam

 

@Ismena @SowAna @Syrena @iwanek @Egeria

 

I ci którzy posiadają karty i chcą poćwiczyć.

 

Pytania do kart:

1. Płeć

2. Jaki wykonywałem zawód?

3. Gdzie mieszkałem?

4. W jakich czasach żyłem?

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.08.2022 o 09:38, Akarris napisał:

Akurat oglądałem ten film o templariuszach w tamtym czasie ;)

Interesujący, dobrze oddaje trudne czasy średniowiecza w jakich przyszło żyć tamtym ludziom.

To byłaś rycerzem? To ciekawe...

 

Dobrze, mam już wymyślone wcielenie, zapraszam

 

@Ismena @SowAna @Syrena @iwanek @Egeria

 

I ci którzy posiadają karty i chcą poćwiczyć.

 

Pytania do kart:

1. Płeć

2. Jaki wykonywałem zawód?

3. Gdzie mieszkałem?

4. W jakich czasach żyłem?

 

Podejmuję wyzwanie <karty>

1. Byłeś kobietą.

2. Byłeś swatką.

3. Nie wiem czy ci chodziło o budynek czy miejsce, ale powiedziałabym, że to mógł być mały dom w którym hulały przeciągi i był w oddaleniu od miasta.

4. Starożytność.

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Byłeś mężczyzną

2. Kupiec, handlarz albo złodziej 

3. Jakaś skromna chatka, miejsce oddalone od wsi/miasta. Może często się przemieszczałeś i aby uniknąć dużych skupisk i ewentualnego niebezpieczeństwa wybierałeś tereny na uboczu.

4.  Czasy biedne, może czas po wojnie? Albo innych burzliwych wydarzeniach. 

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, Ismena napisał:

1. Byłeś mężczyzną

2. Kupiec, handlarz albo złodziej 

3. Jakaś skromna chatka, miejsce oddalone od wsi/miasta. Może często się przemieszczałeś i aby uniknąć dużych skupisk i ewentualnego niebezpieczeństwa wybierałeś tereny na uboczu.

4.  Czasy biedne, może czas po wojnie? Albo innych burzliwych wydarzeniach. 

Bliżej prawidłowej odpowiedzi była Ismena. 

Zgadza się, byłem mężczyzną. Wykonywałem zawód pisarza. Mieszkałem w domu w stylu wiktoriańskim, w małym miasteczku nieopodal większego miasta w Anglii.

Byłaś blisko. Wymyśliłem, że żyłem w XIX wieku. Był to czas rewolucji przemysłowej, wojen, kolonizacji - Anglia podbijała inne państwa  Również panowała wtedy bieda.

Więc brawo, Twoją kolej na wymyślenie wcielenia ;)

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...