Skocz do zawartości

Wymyśl sobie wcielenie

Margita

Polecane posty

1. Płeć

As Monet- byłaś mężczyzną?

2. Jaki wykonywałam zawód?

2 puchary- może kojarzyłaś w jakiś sposób pary, udzielałaś ślubu może byłaś księdzem ;)

3. Gdzie mieszkałam?

6 buław większe miasto, centrum

• Odpowiedzi 269
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Ismena

66

• Anika

39

• Alicja

30

• Margita

25

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Alicjo bardzo Ci dziękuje, że wzięłaś udział. Wystąpił niespodziewany problem, bo zapomniałam jakie wymyśliłam wcielenie Jak będziesz miała ochotę to zadaj nowe pytanie? 

Płeć - Cesarzowa  Zawód - Wieża - skojarzyło mi się z królową Miejsce zamieszkania - Paź Buław - zielona kraina, lasy, jeziora  

Ja spróbuję... Jesteś młodym mężczyzną, który zamieszkuje miejsce nieskażone cywilizacją, odludne i tu może to być jakaś twierdza i w tym wypadku jesteś  rycerzem walczącym u boku towarzyszy (lub drug

Płeć - 2 Mieczy - kobieta

Zawód - Cesarz - byłaś za kogoś odpowiedzialna, może byłaś księżniczką/królową i musiałaś umiejętnie zarządzać swoim królestwem?

Miejsce zamieszkania - 9 Mieczy Miejsce, w którym mieszkałaś mogło być ogarnięte wojną, panował chaos, nie byłaś z tego zadowolona, ale nic nie mogłaś zrobić. Byłaś przerażona, mogłaś mieć koszmary i bać się o swój los.

• 3 weeks later...

Anika, Marika - dziękuję za udział :)

Moje wymyślone wcielenie: mężczyzna, pracujący w zawodzie architekta, mieszkający współcześnie w Paryżu.

Aniko dodasz nowe pytanie? :)

• 1 month later...

Płeć - Cesarzowa 

Zawód - Wieża - skojarzyło mi się z królową ;)

Miejsce zamieszkania - Paź Buław - zielona kraina, lasy, jeziora

• Dziękuję! 1
Dnia 7.04.2018 o 22:05, Alicja napisał:

Płeć - Cesarzowa 

Zawód - Wieża - skojarzyło mi się z królową ;)

Miejsce zamieszkania - Paź Buław - zielona kraina, lasy, jeziora

Alicjo bardzo Ci dziękuje, że wzięłaś udział. Wystąpił niespodziewany problem, bo zapomniałam jakie wymyśliłam wcielenie<bezradny>

Jak będziesz miała ochotę to zadaj nowe pytanie? ;)

• Lubię! 1
  • Haha 1
  • 3 weeks later...
Dnia 12.04.2018 o 22:11, Alicja napisał:

Dobrze, mam już wcielenie dla siebie, kto zgadnie jakie? Zapraszam :) 

Ja spróbuję... Jesteś młodym mężczyzną, który zamieszkuje miejsce nieskażone cywilizacją, odludne i tu może to być jakaś twierdza i w tym wypadku jesteś  rycerzem walczącym u boku towarzyszy (lub druga opcja, jaką mam to odludne miejsce(gdzie się możesz ukrywać), typu góry, dziki zachód i jesteś kowbojem.... <wstyd>  Nie bijcie za wyobraźnię....Ooo

• Lubię! 1

7 monet/6mieczy/kochankowie

Byłaś kobietą, może podróżowałaś zwiedzałaś, może pływałaś gondolą? ;) mieszkałaś w większym mieście może Wenecja?

• Gratuluję! 1

Dziękuję! <tak> 

Karaja, wyobraźnia w tym temacie jest jak najbardziej wskazana! <mag>

W wymyślonym wcieleniu byłam kobietą, mieszkałam w Portugalii. Oprócz podróżowania i odpoczynku, miałam własny hotel, którym zarządzałam. Zdecydowanie Anika trafiła ^_^

Nowe pytanie, niech doda ta osoba, która tutaj zajrzy i będzie mieć pomysł na własne wcielenie :)

• Lubię! 1
  • 2 weeks later...
SowAna
Dnia ‎2018‎-‎05‎-‎20 o 19:50, Karaja napisał:

No to ja wymyśliłam sobie wcielenie... Ktoś chętny?

Kobieta - duży dom rodzinny, dużo dzieci, dwór - raczej Europa, a może i daleki wschód

SowAna
Dnia ‎2018‎-‎05‎-‎21 o 20:14, Karaja napisał:

to się zgadza

tam to pewnie było prawdziwe <wstyd>

a to wymyślone - to Eremita, As buław, Śmierć - zbyt mądra dla otoczenia, zgładzona za pomysły ;> 

• Haha 1
13 minut temu, SowAna napisał:

tam to pewnie było prawdziwe <wstyd>

a to wymyślone - to Eremita, As buław, Śmierć - zbyt mądra dla otoczenia, zgładzona za pomysły ;> 

No aż tak daleko moje pomysły nie zabrnęły...;D

• Haha 1
SowAna

no to jakaś reformatorka, wprowadzająca nowe pomysły, też samotna i stara, ale jara może jakaś wiedźma, mieszkająca obok cmentarza, używająca swej różdżki w celach leczniczo uzdrawiających, różne zielska i mikstury z oka nietoperza i wątróbki żabki, długo to się gotowało, aby powstał magiczny eliksir, którym wskrzeszałaś zmarłych i odmładzałaś starców <mag> 

• Haha 1

Niestety...bardziej przyziemnie.. byłam młodą malarką mieszkająca obecnie w Paryżu...A co!!<haha2> Ale skoro tak wytrwale próbowałaś, to może teraz Ty nam dostarczysz progów do pokonania?

SowAna
6 godzin temu, Karaja napisał:

Ale skoro tak wytrwale próbowałaś, to może teraz Ty nam dostarczysz progów do pokonania?

ja jakoś nie bardzo chcę w to się bawić, mogę cię zaprosić do innego ćwiczenia? tam zadałam pytanie, może tam będzie więcej chętnych <bezradny>

4 minuty temu, SowAna napisał:

ja jakoś nie bardzo chcę w to się bawić, mogę cię zaprosić do innego ćwiczenia? tam zadałam pytanie, może tam będzie więcej chętnych <bezradny>

ok

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...