Skocz do zawartości

Wymyśl sobie wcielenie


Margita

Polecane posty

Miejsce: Eremita - Afryka, może Egipt?

Płeć: 7 buław - mężczyzna

Zawód: As Pucharów - pomaganie innym, poświęcenie siebie i swojego życia dla innych, potrzebujących, cierpiących

Czas: Paź buław - może starożytność?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce - 7 mieczy, rycerz buław -wschodnia część Ameryki

Płeć - królowa kielichów - kobieta w przedziale wiekowym 40 - 50 lat, włosy w odcieniu jasnym

Zawód - zajmowałaś się sztuką, byłaś być może artystką, Twoją pasją było wszystko co odznaczało się pięknem - muzyka, malarstwo, poezja - uważam, że zajmowałaś się sztuką

Czas - 5 mieczy - średniowiecze

 

Dziękuje wszystkim za udział <kwiatek>

Najbliżej była Karolina <brawo>

Wymyśliłam sobie, że byłam pisarką w wieku ok 40 lat, miałam jasne włosy , żyłam w XX wieku w północnej Europie.

 

Karolina czekamy na Twoje wcielenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Kim byłaś? As mieczy kobietą?

Co robiłaś 6 monet udzielałaś pomocy innym ludziom, może jakaś forma pieniężna dla biednych rodzin. Może wspomagałaś jakiś sierociniec, albo inna forma społeczna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) Jednak, moje wymyślone wcielenie jest inne, nie jest to czarny charakter ;)

Anika jak na razie zgadła płeć. Zawód, miejsce, czas pozostał do określenie ;)

Jutro dodam weryfikację, jeśli jeszcze ktoś chce, zapraszam do udziału :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce - 6 Buław - państwo, które brało udział w wojnie, może walczyło o niepodległość, nasuwa mi się na myśl Polska ;)

Płeć - kobieta

Zawód - 9 Mieczy - szpieg, działalność w konspiracji lub zajmowanie się czymś, co w tamtych czasach było zakazane.

Czas - Księżyc - według mnie okres być może II wojny światowej lub lata po wojnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udział :) Moje wymyślone wcielenie, to Kobieta, mieszkająca w Grecji, z zawodu historyk, a czasy współczesne.

Jako pierwsza Anika, poprawnie określiła płeć, także czekamy na nową zagadkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce - 4 Buław - hm Grecja albo Włochy

Płeć - 9 mieczy kobieta

Zawód - Umiarkowanie - podróżnik albo na myśl mi przychodzi, że mogłaś być posiadaczką małej winnicy ;)

Czas - 3 denary - czasy współczesne bym odrzuciła, bardziej kojarzy mi się ze starożytnością ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 bulaw - płeć - mężczyzna

10 bulaw - zawód - pracoholik, ktos kto nosi jakieś ciężkie rzeczy, jest obarczony czymś ciężkim, co go może przygniatac, kojarzy mi się z rycerzem, bibliotekarzem, górnikiem,dzwonnikiem.

10 denarow - miejsce - dom rodzinny, szkoła, pałac, kościół.

4 bulaw - czas - XVIII wiek, może XVII

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- płeć - Świat- kobieta

- zawód - Słońce- hmmm... pisarka, malarka, tancerka w każdym razie zawód wolny z energią taką ciepłą.

- miejsce - Pustelnik- Anglia, tak mi się mgły z ciemnością skojarzyły ;)

- czas- 6 Denarów- VII/VIII wiek

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przepraszam Aniko ... :(

dużo spraw, mało czasu

 

Płeć - 5 Buław - mężczyzna

Zawód - 9 pucharów - wydaje mi się, że byłaś bogata, miałaś łatwe i przyjemne życie. Jeśli robiłaś coś konkretnego, to nadzorowałaś swoich pracowników, kontrolowała ich pracę.

Miejsce - Cesarz - Hm Francja/Włochy

Czas - as Pucharów - Romantyzm? wiek XVIII/XIX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja jeszcze zdążę :)

 

Płeć - 2 Denarów - na karcie mam mężczyznę, więc tak też obstawiam ;)

Zawód - rycerz Pucharów- taka romantyczna dusza, uduchowiona osoba, z talentem artystycznym oraz silną wolą odniesienia sukcesu. Wydaje mi się, że mogłaś być pisarzem, albo malarzem?

Miejsce - 9 Denarów - kraj bogaty, znów mam Francję na myśli :D przez to malarstwo, ale akurat tutaj wybrałabym inny kraj, może bardziej Grecję

Czas - 6 mieczy- czas wojny ewentualnie jakiejś zagłady, katastrofy i ucieczka przed tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe są wasze odpowiedzi, co mnie zaskoczyło ćwiczenie czekało na Ismene i Alicję :D

 

Wcielenie, które sobie wymyśliłam to: mężczyzna, pisarz mieszkałam we Francji w XIX wieku :)

 

Jak już wspomniałam wyżej wymienione osoby zajęły dla mnie pierwsze miejsce :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O super, cieszę się :) :) dziękuję Aniko :)

czy w tym ćwiczeniu obowiązuje zasada, kto pierwszy ten zadaje swoją zagadkę? :D

 

Jak to mówią kto pierwszy ten lepszy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, dziękuję :) :)

Alicja widziałam, ale pozostawię, to bez komentarza :D

 

Płeć - 7 mieczy - mężczyzna

Zawód - Moc - może treser dzikich zwierząt? :D lub odnoszący sukcesy sportowiec

Miejsce - as pucharów - wydaje mi się, że jest to kraj, który się odradza, podnosi po jakiejś klęsce. Dużo ludzi, wzajemnie chce sobie pomagać

Czas - 5 monet.

Łącząc miejsce i czas, może chodzi o krach na amerykańskiej giełdzie i wielki kryzys XX wieku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płeć 7 mieczy mężczyzna

Zawód Koło fortuny może byłaś zegarmistrzem albo rybakiem?

Miejsce 4 monet Wielka Brytania Włochy? wydaję mi się, że mieszkałaś na dworze królewskim

Czas 9 monet obstawiałabym na czas XIX w albo II połowa XVIII

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...