Skocz do zawartości

Wymyśl sobie wcielenie


Margita

Polecane posty

1.Płeć- Rycerz Mieczy byłaś mężczyzną?

2. Wykonywany zawód- 7 mieczy urzędnik, policjant, szpieg osoba, która musiała mieć dwie twarze?

3. Miejsce, w którym żyłam- Królowa monet wydaję mi się, że to było miasto jakieś centrum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Weryfikacja: Wcielenie, które sobie wymyśliłam, to żołnierz, a miejsce to dokładnie czas trwania wojny. Najbliżej i najtrafniej określiła Anika :) Dlatego gratuluję i Aniko czy dodasz nową zagadkę? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Płeć SŁOŃCE : mężczyzna

zawód:UMIARKOWANIE; może masażysta ktoś kto zajmuje się rehabilitacja, ? Może psycholog,

Mieszkalas: WIEZA w wysokim budynku. rozwalajacym się starym ?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1. 3 Mieczy - kobieta?

2. Kapłanka

3. 5 Denarów

Byłaś kobietą. Co do zawodu to albo weterynarz albo ogrodnik? Ktoś kto zajmuje się przyrodą, dba o nią. Chociaż może chodzi o wróżkę? <myśli>

Mieszkałaś w miejscu, gdzie ciężko było o jakikolwiek rozwój. Mała wioska, w jakimś mało urodzajnym regionie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
1. 3 Mieczy - kobieta?

2. Kapłanka

3. 5 Denarów

Byłaś kobietą. Co do zawodu to albo weterynarz albo ogrodnik? Ktoś kto zajmuje się przyrodą, dba o nią. Chociaż może chodzi o wróżkę? <myśli>

Mieszkałaś w miejscu, gdzie ciężko było o jakikolwiek rozwój. Mała wioska, w jakimś mało urodzajnym regionie.

 

Chodziło mi o kobietę, która była z zawodu krawcową, pracowała w małej prowincji.

 

Ismeno gratuluję <brawo> dodasz nowe ćwiczenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1 Płeć? Rycerz Buław- mężczyzna

2 Jaki wykonywałam zawód? Król Mieczy myślę, że byłaś dowódcą, może żołnierzem, policjantem?

3 Gdzie mieszkałam? Król Buław skojarzyło mi się z czymś większym. miasto, centrum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nikt nie weźmie udziału?!

Aniko dziękuję i gratuluję :) Bo odgadłaś wprost idealnie! :)

Moje wcielenie, to policjant, a miasto, to Nowy York więc brawo <brawo>

 

Dodasz nową zagadkę? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dziękuje przyznam,że jestem zaskoczona Ooo

 

Wymyśliłam wcielenia

 

1 Płeć?- Giermek Pucharów- myślę, że byłaś młodym mężczyzną lub młodą kobietą, która miała sporo cech męskich.

2 Jaki wykonywałam zawód?- As Pucharów- może pracowałaś w tawernie lub oberży (mogłaś mieć też własny browar) <haha2>

3 Gdzie mieszkałam?- 5 Mieczy- myślę, że w surowych warunkach terenowych, może dawna Szwecja lub obszary niezbyt zaludnione, małe miasteczka porozrzucane po okolicy.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Płeć - Wisielec- mężczyzna?

Jaki wykonywałam zawód - 9 Pucharów - nie wymagający ciężkiej pracy. Może w ogóle nie pracowałaś, prowadziłaś dobrze prosperującą działalność i inni pracowali na Ciebie.

Gdzie mieszkałam - 4 Buław - miasteczko albo większe miasto. Warunki do życia doskonałe, a ludzie bardzo przyjaźni. Może za sprawą zgromadzonych pieniędzy mogłaś sobie pozwolić na dużo więcej niż inni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyślonym wcielenie byłam Kobietą, z zawodu aktorką a mieszkałam w Hollywood :D

 

Dziękuję, ze wzięłyście udział, niech osoba, która ma ochotę i pomysł na wcielenie, zada nowe ćwiczenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chętnie będę kontynuować temat. Wcielenie wymyśliłam i jeżeli będą chętni do wzięcia udziału w zabawie będzie mi bardzo miło :)

 

1 Płeć?

2 Jaki wykonywałam zawód?

3 Gdzie mieszkałam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chętnie będę kontynuować temat. Wcielenie wymyśliłam i jeżeli będą chętni do wzięcia udziału w zabawie będzie mi bardzo miło :)

 

1 Płeć- 10 mieczy uważam, że byłaś mężczyzną

2 Jaki wykonywałam zawód- As Monet wydaję mi się, że mogło to być związane z budowaniem czegoś, trzeba było użyć siły fizycznej, albo coś przenosić

3 Gdzie mieszkałam 6 monet- wydaję mi się, że to nie była za duża miejscowość, może dopiero co powstawała, rozwijała się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Aniko dziękuję :)

Nie wiem czy już dodać weryfikację, czy jeszcze poczekać?

Może się wstrzymam, dzień, dwa <myśli> i w tym czasie, jeszcze ktoś weźmie udział w tej zabawie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie ma weryfikacji, więc jeszcze odpowiem:

1 Płeć? - Głupiec

2 Jaki wykonywałam zawód? - 5 Pucharów

3 Gdzie mieszkałam? - As Mieczy

Byłaś mężczyzną. Miałaś do czynienia ze smutkiem, rozpaczą, może nawet ze śmiercią. Praca w hospicjum? A mieszkanie - duża przestrzeń, warunki na pewno odpowiednie do życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ismeno dziękuję :)

Moje wcielenie to strażak, mieszkający na wsi. Anika i Ismena dziękuję :) Świetnie określiłyście zawód. Moim zdaniem nowe pytanie, jeśli chce powinna dodać Anika, określiła oprócz cech z zawodu, także miejsce zamieszkania. <brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Płeć? - As Pucharów - kobieta

2 Jaki wykonywałam zawód? - 9 Pucharów - hm może kucharka? a jeżeli nie to po prostu gospodyni domowa, szczęśliwa kobieta, spełniająca się w swojej roli

3 Gdzie mieszkałam? - Sąd Ostateczny - może był to czas wojny? jakieś większe miasto

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
1 Płeć? - As Pucharów - kobieta

2 Jaki wykonywałam zawód? - 9 Pucharów - hm może kucharka? a jeżeli nie to po prostu gospodyni domowa, szczęśliwa kobieta, spełniająca się w swojej roli

3 Gdzie mieszkałam? - Sąd Ostateczny - może był to czas wojny? jakieś większe miasto

 

Alicjo <ok><brawo> odgadłaś prawie wszystko, a zawód jaki wybrałam to była krawcowa, więc jeszcze raz wielkie <brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O super :) Dziękuję :)

 

Teraz moja kolej?

Wcielenie sobie wymyśliłam, jeżeli ktoś ma ochotę wziąć udział to zapraszam :)

 

1. Płeć

2. Jaki wykonywałam zawód?

3. Gdzie mieszkałam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...