Skocz do zawartości

Wymyśl sobie wcielenie

Margita

Polecane posty

Płeć 6 Buław

Zawód 9 Mieczy

Miejsce 7 Mieczy

Byłaś mężczyzną. Żyłaś w czasach niebezpiecznych, pełnych oszustów, nie czułaś się bezpiecznie. W tym wcieleniu byłaś złodziejem? ewentualnie działałaś w jakimś gangu, przez co miałaś wyrzuty sumienia, koszmary nocne, ale nie mogłaś przestać.

• 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 269
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Ismena

66

• Anika

39

• Alicja

30

• Marika

25

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Alicjo bardzo Ci dziękuje, że wzięłaś udział. Wystąpił niespodziewany problem, bo zapomniałam jakie wymyśliłam wcielenie Jak będziesz miała ochotę to zadaj nowe pytanie? 

Płeć - Cesarzowa  Zawód - Wieża - skojarzyło mi się z królową Miejsce zamieszkania - Paź Buław - zielona kraina, lasy, jeziora  

Ja spróbuję... Jesteś młodym mężczyzną, który zamieszkuje miejsce nieskażone cywilizacją, odludne i tu może to być jakaś twierdza i w tym wypadku jesteś  rycerzem walczącym u boku towarzyszy (lub drug

To teraz ja :D

moje karty: rycerz denarów, Rydwan i Królowa Pucharów

W tym wcieleniu byłaś młodym mężczyzna. Bardzo pracowitym, dokładnym i sumiennym. Pracowałaś w zawodzie kierowcy albo taksówkarza? W każdym bądź razie czymś jeździłaś i to często. A miejsce to skojarzyło mi się z Anglią ;)

Dziękuje dziewczyny za wzięcie udziału w ćwiczeniu. W wcieleniu, które wymyśliłam byłam kobietą z zawodu modelką i mieszkałam w Polsce :)

tak sobie myślę, że każda z Was odpowiedziała że byłam mężczyzną :) może zamiast wymyślonego wcielenia to odpowiedziałyście moje poprzednie życie :D

Ismena

Hmm, rzeczywiście ciekawie wyszło ;)

Jeżeli płeć się zgadza i możliwe, że wyszło poprzednie, to prawdziwe wcielenie, tak już z określeniem czy wyborem prawdziwego zawodu byłoby ciężko, bo każdej co innego wyszło :D

Aniko, w takim razie kogo typujesz do zadania nowej zagadki? :)

Hmm, rzeczywiście ciekawie wyszło ;)

Jeżeli płeć się zgadza i możliwe, że wyszło poprzednie, to prawdziwe wcielenie, tak już z określeniem czy wyborem prawdziwego zawodu byłoby ciężko, bo każdej co innego wyszło :D

Aniko, w takim razie kogo typujesz do zadania nowej zagadki? :)

Ismeno jak masz ochotę to dodaj wybrane przez Ciebie wcielenie :)

Kochankowie mężczyzną?

Słońce inspirowałaś innych, może byłaś artystą, malarzem ? pisałaś książki <myśli>

As pucharów mieszkałaś gdzieś nad morzem? z jakimś ciepłym krajem mi się kojarzy , gdzie dużo słońca i pisaku <myśli>

As Denarów kobieta

Diabeł - zawód, który wymagał sprytu, ostrożności, ale i odwagi. Może żołnierz? Albo byłaś szpiegiem, kochanką wroga <myśli>

9 Buław - okupacja lub wojna?

Ismena

Mariko rownież dziękuję :)

Moje wymyślone wcielenie, to pracownik zoo. Czasy współczesne ;)

Aniko napisałaś, dobrze płeć, więc jeśli chcesz możesz kontynuować zabawę :)

Jeżeli ktoś z użytkowników forum posiada karty Tarota i chciałby dołączyć do zabawy - Zapraszamy! <ok>

• 3 weeks later...

Zawód: 5 Buław może zawód związany ze sportem albo może z polityką? :D rywalizacja, jakiś spór, dyskusja, obrona swoich racji <myśli>

Miejsce: Mag czasy współczesne

Ja dziś tylko z aw ;)

Zawód: Gwiazda

Miejsce: Kapłanka

Mam skojarzenia ze starożytnym Egiptem lub Rzymem, a dokładnie to z Kleopatrą. ;)

Kontynuuję temat. Wcielenie wymyśliłam, proszę o określenie:

1.Płeć

2. Wykonywany zawód:

3. Miejsce, w którym żyłam:

Zapraszam :)

1.Płeć As Kielichy Kobietą??

2. Wykonywany zawód: 3 Mieczy pomagałaś kobietom, zranionym, może były wykorzystywane bite przez mężczyzn?

3. Miejsce, w którym żyłam: Cesarzowa jakieś państwo gdzie panowała monarchia ? gdzieś w Europie?

Aniko dziękuję :)

Trochę trafiłaś ;)

Jeżeli chodzi o państwo, to tak Europa. Ale może bardziej skupmy się na określeniu miejsca (nie wiem jak chcecie, wieś, miasto, infrastruktura, ludzie itp.). Może tak ćwiczenie będzie łatwiejsze i ciekawsze ;)

Syreno dziękuję :)

Wcielenie, które wymyśliłam, to Kobieta, młoda, zajmująca się modelingiem, mieszkająca we Włoszech. Bardzo blisko była Anika, brawo :) Dodasz nową zagadkę? ;)

Może ktoś inny jest chętny na zadanie nowej zagadki?? Jeśli się nikt nie zgłosi to coś wymyślę ;)

Aniko wymyśliłaś? ;)

Jeśli nie, to ja coś mam ;)

Może ktoś inny jest chętny na zadanie nowej zagadki?? Jeśli się nikt nie zgłosi to coś wymyślę ;)

Aniko wymyśliłaś? ;)

Jeśli nie, to ja coś mam ;)

To dodaj Ismeno :)

Syrena

1) 8 kielichów - kobieta

2)Cesarzowa - może przewodziłaś jakiejś idei, byłaś jakimś autorytetem

3)Paź denarów - myślę, że na obrzeżach jakiegoś miasta, jakaś większa wieś

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...