Skocz do zawartości

Ćwiczenia - Co robiłaś/eś wczoraj?


Marika

Polecane posty

Ćwiczenie, polega na odgadnięciu, wspierając się kartami Tarota, tego co dana osoby robiła wczoraj. Osoba, która odgadnie jak najwięcej, jest mianowana do zadania swojego pytania.

 

Zapraszam osoby zainteresowane do wspólnej zabawy i ćwiczeń :)

 

Dobrze, więc, kto z Was odgadnie co robiłam wczoraj?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 buław - dzień bardzo dynamiczny, mogłaś wykonywać kilka różnych czynności, cały czas byłaś w ruchu, na pewno nie było mowy o nudzeniu się ;) może między innymi uprawiałaś sport - biegałaś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny :)

Weryfikuję - faktycznie dzień miałam bardzo pracowity, ale najbliżej była Anika. Odwiedził mnie, dobry przyjaciel rodziny.

Gratuluję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazda - dzień spędziłaś bardzo przyjemnie, mogłaś zatroszczyć się o siebie, zrobić coś co poprawiło Twoją samoocenę, samopoczucie. Oprócz tego mogłaś spędzić miłe chwile wśród przyjaciół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak, bardzo przepraszam, umknęło mi to ćwiczenie :(

 

Weryfkuję, byłam u fryzjera, dzień spędziłam bardzo miło. Więc najbliżej była Ismena :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Buław, wydaje mi się, że w tym dniu dominowały dwie czynności, może - czytanie książki albo hm , oddzielenie się od wpływów innych ludzi, może ogólnie odpoczynek od codziennych obowiązków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, ja, a mi to umknęło :(

Dziękuję :)

 

To tytułowe pytanie, co robiłam wczoraj ? (oprócz tego, że byłam na forum :D )

 

 

rycerz mieczy - być może uczestniczyłaś lub byłaś świadkiem jakiegoś konfliktu, nieprzyjemnej sytuacji, poza tym uważam, ze miałaś pracowity dzień

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 Pucharów - odnowiłaś jakąś znajomość? lub na dobre pogodziłaś się z tym, że od pewnej osoby nie ma i nie będzie już kontaktu. Hm, mogłaś też dużo rozmyślać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyła mi sama Krolowa Bulaw - wiec dzień spędziła bardzo aktywnie, możliwe, że byłaś na siłowni, zakupach lub miałaś wizytę u fryzjera albo kosmetyczki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...