Skocz do zawartości

Ćwiczenia - Co robiłaś/eś wczoraj?


Marika

Polecane posty

Król denarów - byłaś zajęta pracą, możliwe, że szef zlecił Ci jakieś dodatkowe zadania. Ogólnie dzień miałaś bardzo pracowity, ale i pojawiły się zyski finansowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

8 Buław, sądzę, że mogłaś mieć wiele spraw do załatwienia, cały dzień byłaś w ruchu, przemieszczałaś się z jednego miejsca do drugiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król mieczy - miałaś spotkanie z jakimś chłodnym, inteligentnym mężczyzną?

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dziękuję wszystkim za udział :)

Weryfikuję - początek dnia spędziłam na robieniu zakupów, a dalszą część na miłym odpoczywaniu ;)

Najbliżej była Alicja, pisząc o przemieszczaniu - nie cały dzień, ale kilka godzin tak ;)

Alicjo jeśli chcesz, dodaj swoje pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wypadła mi Arcykapłanka, karta dla mnie arcy tajemnicza :)

Może byłaś taką kapłanką? Poświęciłaś ten czas sobie, jakimś swoim małym rytuałom, medytacji, pracy nad intuicją.

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 Buław - podjęłaś bardzo ważną dla siebie decyzję. Zakończyłaś coś, żeby ze spokojem zacząć coś nowego. Może odbyłaś szczerą rozmowę, z kimś kto był przez jakiś czas z Tobą związany, ale nie chciałaś tego dalej ciągnąć. Albo spotkały Cię jakieś zmiany w pracy, doceniono Twój wysiłek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 pucharów- może tego dnia rozmyślałaś nad czymś, pokonywałaś trudności albo poszłaś jakąś inna drogą? inne rozwiązanie wybrałaś niż zawsze. Chociaż moja pierwsza myśl była, że może jakaś imprezka Ci się trafiła albo siedziałaś przed komputerem Ooo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Dziękuję Wam za wzięcie udziału w tym ćwiczeniu :) i bardzo przepraszam, że dopiero dziś tutaj zaglądam z weryfikacją :(

O ile dobrze pamiętam, tego dnia miałam wizytę u dentysty, a później odwiedziłam parę sklepów. Siedzieć przed komputerem też na pewno siedziałam, ale nie pamiętam nic więcej <bezradny> Aniko jeśli chcesz to dodaj nowe pytanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

3 buławy

Myślę że dzień spędziłaś w gronie rodziny. Z przełożenia wyszedł mi też Cesarz więc może to był jakiś mężczyzna.

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Buław - dzień spędziłaś na rozważaniu pewnych możliwości, tak, aby dokonać jak najlepszego wyboru.

Mogłaś również próbować pogodzić ze sobą dwie sprawy/czynności

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dziękuję! :)

 

W takim razie: Co robiłam wczoraj?

Zapraszam ;)

 

Ismeno możemy prosić o weryfikację? <myśli>;)

Ooo Ależ oczywiście! Przepraszam Was <przytul> Dziękuję za udział :)

17.12 to była sobota, a z tego co pamiętam w tamtym czasie, więcej odpoczywałam, więc jak najbardziej Aniko trafiłaś :) Ponadto, Morona także ma rację, jeżeli chodzi o kartę Cesarza i mężczyznę. Nie pamiętam teraz, ale i Marika może mieć rację z tymi rozważaniami. Dlatego nowe pytanie, niech doda ta z Was, która zaglądnie tutaj jako pierwsza <przytul>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...