Skocz do zawartości

Ćwiczenia - Co robiłaś/eś wczoraj?


Marika

Polecane posty

3 Monet - czytałaś lub pracowałaś nad czymś co miało podnieść Twoją wiedzę lub zdobyć nową?

może zajmowałaś się kartami, robiłaś dla kogoś wróżbę albo sama czytałaś książki na ten temat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydwan - oj chyba bardzo aktywnie spędziłaś dzień ;) dużo spraw do załatwienia, mogłaś się spieszyć, aby na czas zdążyć. Taki trochę szalony dzień ;)

 

o tak od rana już za kierownicą siedziałam, musiałam kuzyna odwieźć na busa, ledwo wróciłam znowu miałam wyjazd :)

 

3 Monet - czytałaś lub pracowałaś nad czymś co miało podnieść Twoją wiedzę lub zdobyć nową?

może zajmowałaś się kartami, robiłaś dla kogoś wróżbę albo sama czytałaś książki na ten temat

 

Z tego co pamiętam to wieczorem kładłam karty w ćwiczeniach na forum <ok>

 

3 Pucharów - coś świętowałaś? była jakaś impreza :D czas spędzony z rodziną, przyjaciółmi

 

na imprezie nie byłam, ale czas spędziłam z rodziną :)

 

 

Dziewczyny gratulacje <brawo><brawo> Może niech zagadkę zada osoba, która tu pierwsza zajrzy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! :)

Jeżeli już tutaj zaglądnęłam to i nowe pytanie zostawię:

 

co robiłam wczoraj?

Zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko również dziękuję :)

 

Ismena - 2 Mieczy dzień pełen wątpliwości? brak zdecydowania co do tego, co robić, jak robić? Rozmyślanie nad kilkoma możliwościami i szukanie jak najlepszego rozwiązania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylosowałam kartę Sąd Ostateczny może udało Ci się tego dnia coś załatwić, coś zakończyć, rozwiązać jakiś problem , który wcześniej nie dawał Ci spokoju przeczucie mam, że wszystko się dobrze skończyło, poczułaś ulgę?? <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

7 Buław - walczyłaś o coś? może o rację albo o to aby to Tobie przypadła realizacja określonych zadań. Mogłaś też ciężko pracować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochankowie - mi wydaje się, że dzień minął Ci na jakiś przemyśleniach i nostalgii lub tez porządkowałaś coś. Wyrzucałaś to co niepotrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział :) Otóż drugiego maja zrobiłam sobie dzień wolny od wszelkich prac, po prostu odpoczywałam. Miałam pracowity weekend i nawet kawałek poniedziałku, więc jak najbardziej chciałam we wtorek zaznać trochę spokoju ;) Według mnie najtrafniej mój dzień określiła Anika. Byłam bardzo zadowolona, właśnie z efektów mojej pracy z poprzednich dni. cieszyłam się, że mam już to za sobą. Także Aniko brawo i jeśli chcesz, czekam na Twoje pytanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapłanka - może poświęciłaś ten dzień na naukę, czytanie książki, dokształcałaś się w jakiejś dziedzinie (ezoterycznej?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Buław - wykonywałaś dwa zajęcia? albo zastanawiałaś się którą opcje/drogę wybrać (takie luźne myśli). Chociaż to też mógł być dzień pełen niezdecydowania, jakby obojętności, bierności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to w dzień sprzątałam w domu, a wieczorem wyszłam i spędziłam czas ze znajomymi. Tego dnia mogłam stawiać karty tarota

 

Dziękuje jeszcze raz za wzięcie udziału Syreno może zadasz pytanie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

10 monet myślę, że zajęłaś się jakimś konkretnym zajęciem, porządkowałaś forum? ;) spędziłaś ten czas z rodziną albo załatwiałaś jakieś sprawy coś związanego z pieniędzmi <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...