Skocz do zawartości

Ćwiczenia - Co robiłaś/eś wczoraj?


Marika

Polecane posty

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Co robiłam w niedzielę około 14, nieprzyjemne zajęcie (zależy dla kogo) wymagające, jeżeli się tego nie zrobi na podwórku, odkurzania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, MIMESIS napisał:

zbierałaś psie kupy ?

muszę zamówić taki sprzęt, skoro piszesz, to pewnie istnieje..."odkurzacz do kup" - producenci i klienci szaleją <kibic>

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 18.07.2018 o 18:14, SowAna napisał:

Co robiłam w niedzielę około 14, nieprzyjemne zajęcie (zależy dla kogo) wymagające, jeżeli się tego nie zrobi na podwórku, odkurzania?

Król Mieczy, As Denarów, Rycerz Mieczy

Trzepałaś dywan?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj głownie pracowałam i spałam...to niech będzie  co robiłam przed chwila? podpowiem ze kompatybilnie z upływem czasu ma wpływ na nasz wizerunek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerz Mieczy, 9 Kielichów, 10 Mieczy

 

Hmm coś dynamicznego, może dla redukcji wagi ciała dałaś sobie wycisk ;) ? Albo coś gotowałaś (wygląda jakbyś nabijała mięso na ruszt hehe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Essa napisał:

Rycerz Mieczy, 9 Kielichów, 10 Mieczy

 

Hmm coś dynamicznego, może dla redukcji wagi ciała dałaś sobie wycisk ;) ? Albo coś gotowałaś (wygląda jakbyś nabijała mięso na ruszt hehe).

<wstyd> nie, wycisk bedzie dopiero a z miesem mi nie po drodze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem, ze mam taki układ, co daje do myślenia....

As buław.....Sąd....Rycerz mieczy - może jakaś sauna, wanna, maska z alg na cale ciało, tak aby na nowo się narodzić, dość szybki zabieg by się podobać płci przeciwnej, też może depilacja...<myśli>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SowAna napisał:

no powiem, ze mam taki układ, co daje do myślenia....

As buław.....Sąd....Rycerz mieczy - może jakaś sauna, wanna, maska z alg na cale ciało, tak aby na nowo się narodzić, dość szybki zabieg by się podobać płci przeciwnej, też może depilacja...<myśli>

blizej juz...choc ta depilacja tez sie juz za węgłem czai...w koncu lato i futro w parze nie ch<sarkazm>adzają

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, SowAna napisał:

i najgłupsze....

tak to bywa czasem z uroda, nie zawsze jest w pakiecie z madroscia, choc niektórym to nie przeszkadza tudziez nawet nie zuwazaja braku <bezradny>

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MIMESIS napisał:

hehehehe....nie no Essa, z jaskini nie wyszlam po 10 latach

a kto mówi o jaskini ;) zwykły zabieg pielęgnacyjny... skojarzył mi się Rycerz Mieczy, który wyszedł i mnie i Sówce.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...